Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

hahaha! lidus teraz mozna sie zcegos dopatrzec jak wiem czego szukac:P ide podac jedzonko mojemu synkowi co ostatni glodny do domu wrocil ze szkoly ,bedzie jadl sam biedaczyna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada trzymaj sie To dobrze ze masz kolezanke i wie cos o nerwicy Napisz jak wrocisz Nie martwie sie niczym i nikim Mam pomaranczy dosc i jem jedy chce a ten mi nie faluje Robie jak uwazam i bede soba czyli szczera i otwarta na zycie Nie chowam glowy w piasek Jak mnie cos boli to pisze i nie upiekszam jak pomaranczowy boi sie przedstawic i napisac co mu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena-marysia
A co boli twojego ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka meczce to podawanie obiadu kazdemu z osobna Najgorzej z ziemniakami bo gotuje 2 razy U mnie syn ostatni przychodzi i jemu gotuje ziemniaki osobno Nie lubie tak dlugo w kuchni siedziec ale taki nasz los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic go nie boli jest napewno zdrowszy od Ciebie Wiec szanuj sie i ludzi ktorzy cie jeszcze lubia bo niedlugo zostaniesz sam )a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena-marysia
A może go boli dusza.Mnie to nikt nie lubi, pisałem ja jestem sumienie. A to dobrze,że już wiesz-ponoc mądry polak po szkodzie. A Ty szanuj ojca swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena-marysia
No i to by było na dziś, jutro znów tu będę. Uważaj by Twoje dzieci nie potrktowały Ciebie jak ty jego. Mądry polak .................... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli nikt cie nie lubi to sie wynos i daj nam spokoj Masz rodzine to sie nia opiekuj bo napewno przy takim czupku nie sa szczesliwi nie pouczaj mnie tylko sam siebie poucz dobrze Ja wiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena daj spokuj i nie odpisuj-moze sie mu znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, 2 godz. mnie nie było, a tu 4 strony do czytania. CZY my chcemy bić rekordy? Słuchajcie, mój mąż zrobił mi niepsodziankę i przyjechał na chwilę, by zjeść ze mną obiadek, no i żebym tak nie siedziała cały czas sama. Zjedliśmy, zrobiłam mu mały masażyk szyi, karku i głowy i poleciał na Radę Pedagogiczną - biedni ci nauczyciele! Ale zwolni się, by pojechać ze mną na badania. Jakoś już się ich nie boję, bo i czego? Ja, ja nie dam rady? Przeczytałam, że znowu pomarańczowi chcą pomącić tutaj. Ja już raz napisałam, co o tym myślę i więcej nie będę się wyrażać na ten temat. Życzę im zdrowia, ale tym oddechem na plecach mogą naprawdę człowieka wyprowadzić z równowagi. Czy oni nic nie rozumieją? Przecież, jeśli kogoś nie lubią, moga zostawić to sobie. Dziwny ten świat, ale widziałam, że kupą go pokonaliście. Liduszko, bardzo mi się podobał ten tłum, który narysowałaś. P.S. Na obiad zrobiłam chińskie danie - paluszki lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja na sekundke chciałam wam powiedziec tzn kliknąc, że jakiś czas mnie nie będzie na forum, tak dla orientacji, pozdrawiam wszystkich 🌻 🌻 i do zobaczenia w krótce ❤️ mam nadzieję, że nikt się chwilowymi trolikami nie martwi ? i dbajcie o siebie, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek nie rozumie takiego czlowieka albo jest chory albo glupi Ludzie sa rozni i trzeba roznie do nich podejsc Kupilam sobie cukierki z wodka Tylko tyle moge wypic ale dobre i to Lubie je i czesto kupuje Jescze corcia nie przyjechala ale nie chce dzwonic bo bedzie na mnie zla poczekam jak wroci Syn tez w pracy i mam chwilke dla siebie przy komp,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie wybierasz mamojulki? moze na urlopik? czy sie przeprowadzasz? tak czy siak trzymaj sie i wpadnij jak bedziesz juz mogla,POZDROWKA!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka.ja tez lubie te cukierki,ale ostatnio nie moge ich nigdzie kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide sie zdrzemnac bo nie wyraboiam, tak tylko oczka przymkne na chwilke ,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka,ja o tym samym pomyslalam I tez ide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam na czaciku,ale weszlam na poczte chwilowo,a tu Lidzia i Pelasia poszly sobie-nie chcialy gadac ze mna.Teraz mi smutno.:D Lidzia,dzieki za kartke.a gdzie te gotowe opisy na GG.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×