Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

punca pamietam jak pisalas na poczatku o tych kapciach,ale sie ciesze ze byly rozwalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam ;P widze ze mnie obgadujecie :PPPP hihih oj nie ladnie ;PPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LISTA OSÓB CHĘTNYCH NA ZJAZD
LISTA*LISTA*LISTA*LISTA*LISTA*LISTA*LISTA*LISTA*LISTA*LISTA*LISTA*LISTA (kwiecień 2007 - wstępnie Kraków, ale do dogadania :) ) 1.Zgredek 2.Punca 3.Pipek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca opowiedz o siódemc,czyżbyś miała ją w rejestracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaco no troszeczke Cię obmawiamy ,ale to same superlatywy.Najlepsze jest to zdjęcie z nad morza.Gdzie było robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy zaczernij się.A czemu zjazd ma być dla mnie ,aż w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LISTA OSÓB CHĘTNYCH NA ZJAZD
Aduś 5 lutego pisałam o tym, ale dla Ciebie przypomnę :) "otóż zmienili mi autko służbowe, bo moje przynajmniej raz w miesiącu lądowało na warsztacie w najmniej odpowiednich momentach... i wychodzę z biura w kierunku autka i co widzę???? tablicę rejestracyjną SK 7_ _ _ _ !!!!!! oczom nie wierzyłam (znacie moją wręcz chorobliwą awersję do tej cyfry). I tak sobie myślę: przecież nie wsiądę do tego auta, no kicha straszna, ale prezes stał na parkingu a za nim przyszedł dyrektor i się gapią a ja się gapię na to auto jak ciele w malowane wrota... co było zrobić?? przecież nie mogłam powiedzieć prezesowi, że nie będę jeździła tym autem bo ma siódemkę w rejestracji, niech da mi nowe, byle bez siódemki wyobrażacie to sobie? no ja sobie tego nie mogłam wyobrazić, więc pokornie wsiadłam do tego auta i pojechałam" koniec cytatu :) siódemka w rejestracji juz na mnie nie działa hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli siódemki przestały cię straszyć.Bardzo mnie to cieszy ,więcej takich sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja powinnam srebro ze złotem założyć.Ciekawe co by z tego wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam spać ,zycze wam miłej nocki.I nie układajcie kapci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie mam czasu pisać ani czytać, bo mam egzamin w piątek, a prawie nic nie umiem jeszcze :( Zajrzałam teraz na chwilkę i wracam do notatek. Punca, gratuluję kapci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich o poranku :)Ja wszczoraj mając w miare dobry dzień postanowiłam jechać do mojego tramwajem,czyli jakieś dwanaście przystanków.Już siedziałam na przystanku ale moja wyobraźnia tak zaczeła działać że po prostu stchórzyłam.D... ze mnie.Ale będe trenować i w końcu wyłącze to głupie,zalęknione myślenie! Magdziapek trzymam kciuki i wiem że sobie poradzisz i zdasz ten egzamin. Pelasiu a Ty gdzie jesteś? Nerwusy i nerwuski pozdrawiam was bardzo serdecznie i życze milusińskiego dnia,bez bólu,bez lęków,bez depresji ,z kapciami porozrzucanymi wszędzie itd :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mokka*
halo halo. dawno mnie tu nie bylo. ranek tak szybko mija, ze juz musze zbierac sie do pracy. pozdrawiam wszystkich i bardzo prosze o reakcje na moja wypowiedz ze strony wcesniejszej 872 chyba...milego dnia, wieczorka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAloo haloo :) wszystkim :) jakos nie moglem spac :(:(:( cos ostatnio czuje ze nie jestem sobaa :(:(:( ;/;/;/ i ze cos moge zrobic czego nie bede swiadomy :////// boje sie tegoooooo :/ :(::(:(:(:(:( ehhhhh czasem mysle zeby ze soba skonczyc ;(:(:( zanim jakas glupa faza mysli mniee najdą :(:(:( ehhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Jaco prawie więkrzośc z nas nerwusów miała takie myślenie że nie czuje się Sobą i że za chwile może dostać odlotu i zwariować . Ja przez wiele lat myślałam ze jestem psychiczna , bo przecież leczyłam się u psychiatry . Ludzie tego nie rozumieja , nerwica nigdy nikogo nie doprowadziła do \"zwariowania\" Skoro o tym myślisz teraz masz świadomośc i się nad tym zastanawiasz i boisz się tego to znaczy że na 100% nie zwariujesz ! To są takie natrętne myśli TYLKO! Ja bałam się i unikałam też z tego powodu ludzi bo myślałam że ośmieszę się że zaczne coś głupiego robić , ale nigdy nic się takiego nie zdarzyło . Czy byłeś kiedyś u psychologa ? czy dopiero od niedawna czujesz się nie tak ? to jest wazne bo jak dopier niedawno coś się z tobą zaczeło dziać to im szybciej byś pogadał z fachowcem tym szybciej byś zrozumiał że tego co czujesz nie trzeba się bać . Coś siedzi w tobie co doprowadza do takiego stanu . Mnie przesladuje moje dzieciństwo , a ludzie wrażliwi często przez to mają problemy. Coś dusisz w sobie i stale masz nierozwiązane powody które dają takie złe myśli . Teraz twoja dusza cierpi jest chora i trzeba by jej pomóc . Od Ciebie zależy co dalej zrobisz , ale im szybciej tym krócej będziesz myślał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! wszystko się ułożyło! Autko w miarę sprawne choć muszę wymienić je na inne i to jak najszybciej, córka już lepiej wygląda. Bianko! Neurolog nie jest od nerwicy. Już chyba lepiej jeśli chodzi o podanie leków skorzystać z pomocy psychiatry . który nie jest terapeutą. On się w miarę zna na nerwicy. Natomiast neurolog leczy wiązki nerwowe, tak w wielkim skrócie i najprościej. Ja zanim trafiłam na terapię też \"leczyłam \" się u neurologa. Jakbym teraz faceta dorwała to chyba bym pasztet z niego zrobiła! No ale było minęło, miałam to szczęście ,że trafiłam na odpowiednią terapię. A teraz buziaki , miłego dnia. co do zlotu, to faktycznie trochę daleko. Jak będzie zlot gdzieś bliżej na pewno się wybiorę lub.........jeśli do kwietnia zmienię auto:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Effka tak bylem 2 miesiace u Psychologa :) jakos nie potrafił mi pomoc :/ sam nie wiedzial co mi sjest caly czas mnie badał Tzn wiesz jak to jest jajk Cie sPrawdza :/ on sprawdzal mnie a ja jego i tak to wygladało ;P moze sie znow gdzies zapisze ale do onnego psychologaaa i wole kobiety :P od facetow :P hihih ehh wiem ze wam tez jest ciezko :( ja chyba za duzo to w sobie dusze :( i to sie nasialaaa :( tak to wyglada :/ tzn jest ze mnie i tak lepiej niz bylo 5 miesiacy temu... wtedy to chodzilem jak robot ... i jakis zamulony bylem. Ja wlasnie tez mam wrazenie ze bede robic cos glupiegoo nad czym nie bede mial kontroli :/ ehhhhhhhhh Trzeba z TYM WALCZYC !!!!!!!!!!! Kocham was :) Effka jak mija Dzien ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaco nie zrażaj się pierwsza wizytą u psychologa bo czasami trzeba trochę czasu żeby komuś zaufac i otworzyć się przed obcą osobą . Czasami wystarczy wyrzucić z Siebie to co boli i to pomaga . Psycholog nie wyleczy chorej duszy on pomorze zrozumieć jakie błędy myśleniowe robimy w życiu . To jak się czujemy to zależy tylko od nas samych . Wiadomo że jak masz problem to on Cię zjada od środka , ale czasami nam się wydaje że nie poradzimy sobie i nie widzimy rozwiązania i meczymy się ...a wystarczy rozmowa i często sami wpadamy na cudowne rozwiązanie . Jeśli masz koło siebie osobę której bardzo ufasz to otwórz się ...ale jesli nie czujesz takiego zaufania to wtedy najlepiej jest pogadac z zupełnie obcą osobą ...czyli psychologiem . Masz jakieś potrzeby niezaspokojone ;) kazdy człowiek potrzebuje żeby go kochano takim jakim jest , żeby go szanowano i zeby mógł decydować o sobie nawet jak to innym nie odpowiada . Jak żyjesz Sam ze swoją duszą w zgodzie to czujesz się człowiekim szczęśliwym , a jak jest coś nie tak to czujesz ból i lęk . Otoczenie naszego myślenia często nie rozumie i dlatego czasami czujemy się samotni chociaż żyjemy wśród ludzi . Czy mówisz innym co myślisz i czego potrzebujesz ? Kiedyś jeden psychiatra powiedział mi że jak chce być szczęsliwa to powinnam zmienić wszystko wkoło siebie o 180* zmienić dom , rodzine uciec w inne strony z z czystą kartą zapisywać to swoje zycie na nowo . Wiesz nie uciekłam ale zmieniłam podejście do siebie i zmieniłam to na co miałam wpływ . Teraz jestem sobą i czy to się komuś podoba czy nie robie tak jak uwarzam . Wróciła mi pewność siebie i poczucie tego że jestem kimś , znalazłam swój cel w życiu i potrafię się nim cieszyć i dążyć do niego . Mam małe marzenia które się spełniają i dają radochę , takie jest teraz moje życie i nigdy nie wróce do tego co było kiedyś , bo kiedyś to było chore . Gdybym przed pierwszym atakiem była zdrowa to bym sobie z nim poradziła a widocznie nie potrafiłam sobie poradzić ...bo nie wiedziałam jak . Przez nerwice nauczyłam się jak powinnam reagowac i co robić i co czuć ... bo ta choroba to nie jest psychiczna tylko to są zaburzenia emocjonalne . Człowiek sam w życiu się gubi , bo nie wie jak sobie radzić i wtedy dochodzą objawy typu duszności , myśli czy inne niemiłe sprawy . Jaco głowa do góry i jak takie ciężkie myśli nachodzą to szybko je wymiataj z głowy i zastąp je czymś co sprawia ci radość . A u mnie jak zwykle super ;) widzę swoje życie tylko do przodu wszystko co było za mną już wybaczyłam i wyjasniłam i do tego nie wracam ...pogodziłam się ale teraz walczę i nie pozwalam innym decydować o sobie . Acha napisałeś że kochasz nas wszystkich ......to ja napisze ciebie kochamy też takiego jakim jesteś .....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedia
Cześc kochani powiedzcie coś o swoich doświadczeniach z Afobamem i Xetanorem. Moja psychiatra nawet nie zapytała mnie czy mam obecnie jakieś problemy tylko od razu leki wciskała. Biorę je od piątku. Jakie macie doświadczenia? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos pisał o zjeździe czy to był żart? wskakuje do was na momencik wszystko możliwe że mogłoby sie udac jak dla mnie blisko :) zależy czy będę w Polsce.. pozdrawiam ściskam nie mam czasu by wszystko przeczytać.. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to ma być Karków tam jest pięknie :) czas oglądnąć galerie pięknych miejsc i sie decydować Ludziska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :-) Kurczę wiem,ze kraków to piękne miasto,ale strasznie daleko ode mnie :-( Chyba trudno będzie ustalić miejsc aby wszyscy zadowoleni byli. Podrózniczko odpiszę Ci na maila,tylko więcej czasu znajdę,myslę o Tobie !!Pozdrawiam wszystkich👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×