Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Pa pa, Bianka! Malenstwo, a co u Ciebie?Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko ja też chcę, jakoś tak lepiej się pisze jak się wie, jak ktoś wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, jak wysyłałam Efci to nawet nie doszło, spróbuję jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bradzo mało tu dzisiaj nerwusiatek :D ja też zaraz zmykam na zasluzony wypoczynek w wannie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, to śpijcie dobrze koietki i panowie :D no juterka, papapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gunia już mam jeja, jaka niepodobna jesteś na obu tych zdjęciach, jakby dwie różne osoby już wysyłam maila zwrotnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak jak myslalam, sloneczko w ogole nie widac po Tobie zeby Cie N meczyla, po prostu zdrowiutka slicznotka :) Pozdrawiam cieplusio i milej nocki zycze, buzka :D papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha!Pipek wywalili mnie z Rossmana o 19tej bo zamykali ale co sie nawachalam i naogladalam to moje!:DJeszcze weszlam do Tesco stalam w wielkiej koolejce do kasy i kwitlam na przystanku czekajac na autobus po po ciemaku przez park nie bede lazic a tak bym miala na skuśki! Bianka mażnij mi tak po znajomosci pasemka!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zdjecia sloneczka i guni ,wyslijcie prosze adres moj w nicku ,odwdziecze sie Marzeny dawno nie bylo...odezwij sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka Ty tez wyslij swoje zdjecie. Zgredku mi tez sie podobala galeria zdjec ,jestes prawdziwy fachura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R W
Czy to mozliwe aby mrowienie dretwienie glowy przy nerwicy trwalo juz 3 miesiąc.Badania krwi,tomografia glowy wyszly super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rw jak ty sie nie uspokoisz i nie opanujesz to będą trwały i 3 lata. Weź jakiś urlop, wyjedź, odpręż sie i zobaczysz czy jest lepiej czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też muszę się czymś zająć bo od 6 rano z przerwą 1 godziny siedzę przy kompie i tak mnie bolą plecy i ramiona że zaraz oszaleję. a mężuś poszedł na \"męski wieczór\" :( No i kto mi masażyk zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R W
sloneczko.mw Jaki urlop przy wlasnej działalności.Od 15 lat ZERO urlopu.Ciekawi mnie tylko czy u kogos tak dlugo trwaly takie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich wieczorowo! ja tylko na chwilkę, bo coś nie najlepiej się czuję i lepiej będzie jak się położę... miałam dzisiaj stresujący dzień. złożyłam wypowiedzenie dyrektorowi... i bałam się jak zareaguje, ale okazało się, że niepotrzebnie się denerwowałam bo było całkiem miło... nawet mi pogratulował nowej pracy :) ale stres zbiera teraz swoje żniwo.... wnętrzności mnie bolą... blee idę się położyć bo się czuję jakby potrącił mnie samochód.... buziaczki moje kochane i kochani papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Punco! widzisz, a tak się martwiłaś. Maleństwo, jak było? Jescze siedzisz u tego psychiatry? Boze, mam nadzieję, ze to nie jakiś zbok i się nie rzucił na piekną laseczkę. Bianko, gratulacje! Będzie dobrze. Słoneczko, a jak się rozpoznamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :)HMM pani mnie bardzo zaskoczyła bo to młoda babeczka i do tego super.Pogratulowała mi decyzji wywalenia leków z mojego życia,rzadko przychodzą ludzie i mówią :pani doktor pomocy nie chce już brać prochów:) I powiedział że poradzimy sobie:) Może załatwi mi oddział dzienny nerwic ale zobaczymy.A i dała mi seroxat na złagodzenie objawów ubocznych.No to jak sobie poradzimy to poradzimy tylko cały czas mam coś robić żeby nie myśleć itd bo to też tak łatwo nie jest.Dziewczyny które wychodziły z leków wiedzą najlepiej.No i w ten sposób nie tkne już żadnego leku bo to mnie tego nauczy:) Pelasia aTy co będziesz robić we Wrocławiu? Bianka dobrze że Twoja psycholog też była ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko cholera jasna czytam o seroxacie i ciary mnie przechodą:( Dobrze bo już mam odruch wymiotny na te wszystkie leki a swój xanax w szczególności.Czyli że jestem gotowa:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem czy jeszcze mnie pamietacie :D ale pomyślałam,że czas się odezwac. Jestem na innym kontynencie już, doleciałam choć strasznie się bałam podróży... Od miesiąca nie mam złych objawów... łykam magnez, potas, witaminki... trzymam dietkę,zapominam o pani n... zajęłamm się więcej sobą niż rozmyślaniem kiedy mnie złapie atak i jak ręką odjął :) może dlatego, że zbliża sie lato ? NO i mam wakacje i ciesze się moja siostrą tutaj- w innym swiecie. Wszystkich pozdrawiam choć jest wiele osób których nie znam do sklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleństwo zażywasz xanax? ja go brałam ale mam do niego wstręt ostatnio, chyba sie przestraszyłam skutków ubocznych jak odstawiałam bardzo mnie męczyło...zawroty głowy i chodziłam śoiąca..feee teraz tylko validol 4 tabletki dziennie albo i sześc i nie zasypiam po nim na stojąco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mama Julki:) Dobrze że N nie męczy:)Jak jesteś w Stanach to w razie czego jest Pan Firestone ;) Tak jeszcze biore ale zaraz będe odstawiać a już mam odruch wymiotny na ten lek:) A potem to w razie czego ziołóweczki będe brała ale nie wróce do tych mocnych leków Zazdroszcze Tych Stanów.Moim marzeniem jest tam kiedyś pojechać i zwiedzić całe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie dopiero 18 :) ale zimno brr dawno mnie u was nie było musze nadrobić... ale zawsze sentyment mnie tu ciągnie :D jakoś się do tego tematu i osób przywiązałam. Zawsze ktos pocieszy, doda odwagi i wysłucha, mimo moich postanowień nie odwiedziłam ponownie psychologa... więc znowu po cichu sobie postanawiam, że sie zabiorę za remont duszy... a teraz zwiedzam, pamięć odświeżam... wiele już zobaczyłam w Stanach i czuję sie tu jak w domu drugim domu... systematycznie wracam tu co jakis czas to sama a to z córcią...tm razem sama odpoczywam... (na siłowni HI HI) może nie śpia wszyscy jeszcze A co do pana Firestona hmm nie znamy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enjoy the silence24
cześć dziewczyny!moj facet ma chyba nerwicę.jestem zielona w tym temacie ,więc będę wdzięczna za rozwianie moich wątpliwości.Otóż on zawsze szybko się denerwuje,błahostka potrafi wyprowadzić go z rownowagi.Czasami też stwarza jakieś sztuczne problemy,sam się nakręca.Ostatnio gdy miał w pracy nockę(jest policjantem)dostał kłucia w klatce piersiowej i nie mógł oddychać ,kolega zawiozł go do szpitala,lekarz zrobił mu elektorkardiogram,z sercem wszystko ok,powiedział ,ze to na tle nerwowym, od stresu itd.przepisał mu jakieś leki na 5 dni, a jesli by nie przeszlo to ma sie zglosic do lekarza.nie wiem czy uzył okreslenia nerwica czy nie.Powiedzice mi prosze ,jak z tym walczyć i czy są szanse,ze bedzie normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia :) Ja znowu do pracy:(Stres wczorajszy paskudztwo jedno jeszcze wychodzi:( Hexa ma dzisiaj imieniny więc jeszcze raz dla niej duuuuuuuuuuuużo zdrówka,szczęcia ,miłości ,pogody ducha i wszystkiego co najlepsze i najcenniejsze w życiu :) Aamarylis wchodziłam na forum gdzie byłaś o leku który bierzesz,co z nim nie tak że większość tak źle znosi początki:( Pani doktor powiedziała że tak może być więc lepiej żebym brała 10 mg przez cztery dni ale nie sądzi że moge mieć takie skutki uboczne.No ale co się naczytałam to moje i powinnam zacząć brać jutro a mam ucisk w żołądku:( Trzymajcie się wszyscy i nie dajcie:) Pelasia miłej podróży do miasta w którym się urodziłam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z rana, melduje u mnie slonce i oby jak najczesciej, lece pic kawke bo oczu jeszcze szeroko nie otworzylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mogą być początki ale niech Twój facet pójdzie do psychiatry albo psychologa.Oj moja przyjaciólka pracuje w policji i tez już ma lekką nerwiczke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×