Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

to prawda może tak być. Zawsze moge ta galerię zrobić na hasło :D zreszta już kilka tam mam zrobionych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka hejka wszystkim ale nasi panowie oburzyli hi hi pamietamy o was :D:D:D:D:D buziole super by byl ten pomysł z tymi zdjeciami ja podpisuje liste na no kto dalej Zdredzio ma czas to by zrobił Pogoda buuuuu wytrzepałam dywaniki i pada deszczyk ide jeszcze polatac na miotle pozniej wpadne Acha wczoraj mnie juz nie bylo caly czas lezałam przynajmniej mi sie wtedy nie kreciło w glowie http://butelka.org/smieszne-obrazki-975.html zobaczcie jakie mamy dzieci zdolne hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi:D:D:D:D:D Sloneczko dobre to mam pomysła Zgredzio stronke a Jaco podkład muzyczny dobra zmykam bo dzis za dniówke nie zapłacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Ojej ale pogoda,byłam z psem na spacerku i brrrr:( Wczoraj parapetówka u mojej przyjaciółki w miare się udała.Bardzo dużo policjantów:) Nerwusiątka my przy nich to jesteśmy zdrowiótkie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy będzie miał swoje oddzielne hasło :D no strona z hasełkiem już jest kto chce swoje konto to na maila prosze o pytanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście adres galerii tylko dla wtajemniczonych czyli dla tych TYLKO co mają tam swoje foto :D To nadsyłać swoje fotki oraz propozycję na nazwę konta i hasełko jakie ma być Oczywiście wysyłać na maila !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek wiedziałam ,że coś wymyślić ,aby zdobyć moją fotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak ogóle to witam wszystkich ,kochani jak wasze zdrówko i samopoczucie.U mnie narazie w miare ,zobaczymy jak to bedzie dalej.Pogoda nad morzem straszna ,wieje wiatr ,zero słońca no i chmury ,chmury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Przecież obiecałaś, pamiętasz Ada. Słoneczko mogą być i akty :D nie pogniewam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko jak akty to mu prześle.Na normalne nie wyrażam zgody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Maleństwo u nas znowu będzie sztorm ,cholera gdzie to lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Przecież obiecałaś, pamiętasz Ada. Słoneczko mogą być i akty :D nie pogniewam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuńki ,a jak wasze samopoczucie ,u nas wczoraj była taka pogoda ,że cisnienie dawało wszystkim popalić ,chodziłam jakbym w łep czymś dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja dzisiaj na chwilkę, bo zaraz zmykam do Spodka na wystawę psów :):):) Zgredku świetny pomysł z tą galerią :) Tylko żeby zdjęcia były podpisane, bo trudno się będzie połapać kto jest kto :):) pozdrawiam was wszystkich buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam bo mój zaraz przychodzi i dostane opiedziel że znowu nie poświęcam mu czasu :) Miłego dnia i trzymać się tam,potem wpadne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punca są podpisane i pokatalogowane bynajmniej moje :) bo jetstem tam, narazie jedyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i zaraz lece meczyc cialo, za oknem paskudnie deszczowo, musze znalezc jakies zaklecie by odczarowac zla pogode. wsiadam na miotle i papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj iiyamo! Zgredek stworzył naszą galerię :) prześlij mu proszę twoje zdjęcie to dołączysz do nas :) Galeria jest chroniona hasłem, więc nikt postronny jej nie będzie oglądał pozdrawiam i jeszcze raz mówię: Zgredziu jesteś WIELKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o proade Mam pytanie czy to morze być atak nerwicy zaczeło sie wszytsko że w wakacje byłam w szpitalu około 2 miesiecy,przez 2 tygodnie byłam od izolowana od świata ponieważ miałam zapalenie płuc i leżałam na izolatce. zaczeło sie tym że w nocu nie mogłam spać, potem doszłu trzenia rąk a na końcu lęk nie wiadomo przedczym. i bardzo często podnosiło mi się cisnienie i miałam wrażenie żę zaraz zemdleje. gdy wyszłam ze szpitala i wruciłam do rodziny znajomych , tamte objawy jak by ustąpiłam. potem byłam jeszcze wiele wiele razy choospitalizowana od wrześnie do marca co miesiąc byłam hospitalizowana po 2-3 tygodnie. w szpitalu zauwarzyli u mnie stan podenerwowania i przepisali mi DOXEPIN 10 na dzień i 25 na noc. było wszystko dobrze spałam całe noce. aż do dziś rano stało sie coś stracznedo zaczło mi sie kręcić w głowie ,mroczki przed oczami, i nie dobrze mi sie robiło i wymiotować mi się chciało choć nie mogłam, i oczywiście miałam straszne problemy z odychaniem < choruje na astme oskrzelową 4 stopnieć> wieć robiłam sobie inhalacje. oczywiscie przy tym było mi strasznie gorąca , cała byłam mokra bo się spociałam. to wszystko trwało około 20-25 min a potym było mi strasznie zimno. i bylam zmęnczona jak by ktoś mnie przez wyżymaczke przełożyć. czy mógl by to być atak nerwicy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×