Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Dzień dobry!! Przeleciałam poprzednie strony i znalazłam listę nerwusków . Dołączam do niej. Mam nadzieję ,że nie macie nic przeciwko temu ... Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..........Konin Tamara...........35...................agorafobia........ .........Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr...........Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ....Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ......Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... .......Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .......Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia, hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .......Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .........Poznań Nadzia26...............27............n lękowa................ślask Asix90...................17......n. lękowa (n. serca).........Toruń nusia 35..............35.......n.lękowa i inne.........Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch..........okol.Gliwic Sloneczko.mw..........24.......nerwica lękowa, hipohondria.....Wrocław DUSIKA ...............34 nerwica depresja i inne.......WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.....TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa ..... Biała Podlaska I stwierdzam,że chyba jestem najmłodsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze trzeba sie wpisac na liste! nie jestes diabelku najmlodsza bo asix ma 17 lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze aniolek ma 21 ale jej juz dawno tu nie bylo:( jak sie czujesz diabelku? hehe tu diabelek i aniollek na jednym forum i sie nie pogryza!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich....:) Ja dziś jestem nie do życia, główka mi pęka :( grrrr co za pogoda nad tym morzem....A było już tak pięknie :) Pozdrawiam Was wszystkie cieplusio i mam nadzieję, że u Was lepszy dzień niż u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka jak będę wieczorkiem to podeślę zdjęcia, bo teraz jeszcze mam zajęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia u nas tez sie pogoda skasztanila i chyba wszedzie bedzie w najblizszych dniach zimniej i deszczowo a to nie nasraja optymistycznie.... pipek gdzie Ty latasz ,znow po sklepach? daj spokoj buty juz masz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to ... raz lepiej,raz gorzej. JAk pisałam wcześniej poprzedni tydzień,a dokładnie 9 dni przeleżałam w łóżku. Nic nie jedząc. Schudłam ok.5 kg. Czułam się okropnie. Od 2 tyg.lecę na Cilonie i od 5 dni na neurolu i czuję,że powoli wracam do życia. Tylko apetytu dalej nie mam. Ale wierzę,że będzie dobrze. Musi byc dobrze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabelku bedzie dobrze...po malu sie poprawi ,sama mowisz ,ze czujesz poprawe, a skoro bierzesz juz leki to trzeba troche wytrwalosci az bedzie calkiem dobrze,cilon to jest antydepr? bo neurol to chyba benzo?(trzeba z nim ostroznie bo uzaleznia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,Cilon jest antydepresantem ,ale lekarz nie stwierdził depresji ,choc powiedział ,że mam do niej tylko pare kroczków. Neurol dostałam w poniedziałek bo tak się czułam okropnie ,że juz nie wiedziałam co robic. Kazał mi brać przez tydzień 1 tabl rano 0,5mg i w razie potrzeby 1 na noc, ale na razie nie było takiej potrzeby :) Wiem,że uzależnia. Ale to zależy od dawki ,a umnie na razie jest niewielka. I mam nadzieje,że po niedzieli juz nie bede musiała go brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cilon brałam w poprzednim roku przez 8 miesięcy, bo tez dorwała mnie N po 3 latach przerwy :/. No i miałam spokój przez 5 miesięcy a tu trach i znów mnie rozłożyło i to chyba ze zdwojoną siłą . .. Ech ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ,w sumie to madrze ze na wprowadzenie leku( w tym wypadku ciolu)do organizmu daje sie cos na uspokojenie.... nawet jak nie masz depresji to antydepr. sa polecane do leczenia nerwic a nie same uspokajacze jak kiedys ,wiec kuracja Twoja zmierza ku dobremu....a jak tolerujesz te leki ,czy dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka masz absolutną racje z ta pogodą, nie nastraja zbyt dobrze, ale juz niedługo wiosna, a potem lato :D wartos się czasem tak pocieszyć... Poza tym diabelku, to bardzo się cieszę, że już się lepiej czjesz, super jest przeczytać że komuś jest lepiej, lżej...Mi osobiscie bardzo pomaga ten forum, po całym dniu styrana, wracam do domu i już w poiągu myslę co u Was, wpadam do oddmku cos przegryzam i resztkami sił na rzęsach wyjmuję komputen z torby i czytam sobie co u Was :) często się wtedyusmiecham, gdy widzę, że u Was OK PS Wysłałąm zdjęcia Tobie rrenka i Tobie diabelku również, teraz czekam na Wasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,bo zadaniem antydepr jest wychwyt zwrotny serotoniny, a to właśnie tego hormonu zazwyczaj nam nerwuskom brakuje . Co do tolerancji to poprzednio,gdy brałam nie miałam praktycznie żadnych skutków ubocznych, a poprawe widziałam juz po paru tabletkach. No może poza spadkiem libido,ale dało się przezyć :) ... Co do neurolu, to ... trudno mi na razie cokolwiek stwierdzic, bo nie wiem czy te objawy co teraz mam sa nadal skutkiem nerwicy, czy sa związane z neurolem. Lekarz mówił ,że moge byc po nim senna i może kręcić mi się w głowie, ale jak na razie nic takiego nie odczuwam ... Oby takdalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no chybga muszę troche odpocząć, bo nawet literki mi sie mieszają, uciekam więc odpocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki moze ktos chetny na zamiane glowy bo moja sie juz nie nadaje do niczego dzisiaj ani mi morza nie trzeba takie mam zawirowania Diabelu ja tez proszę o twoją fotke podesle ci moją jak chcesz:):):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIABEŁ NA OBCASACH (tak wogóle to masz świetny niczek)znałam kiedyś kogoś kto logował się Diabeł ,klikalismy 2 lata :-0 to była świetna znajomośc.No ale było i się skończyło..... Ale wracając do rzeczy.Diabełku też zażywam neurol.Kiedy po seroksacie mnie dalej telepie to zazywam neurol i wtedy bardzo szybciutko jest oki.On jest taki przeciwlekowy.Na szczęscie teraz biorę go sporadycznie.Ale zawsze noszę go w torebce ze sobą. Maleństwo kochane ,często jestem na GG tylko niewidoczna.Bo do mnie od razu mnóstwo ludzi zaczyna klikac i ja potem sie gubię.Moje kolezanki w szkole prawie wszyskie maja gg i jak nie pogadamy w szkole,to potem uprawiamy ploty w domu. A tak naprawdę to uciekam przed pewną osobą i nie chce zeby do mnie zagadywała;-( A gdzie to basiai już,marzenka,marska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc RRenusia🖐️ Diabelu ale z ciebie laseczka podobna do Gorniaczki jestes :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Amarylis ja sie jeszcze nie doczekałam twojej fotki :):):) równiez biore doraznie neurol i sobie chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×