Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość giligili

pytania dotyczące antykoncepcji? chętnie pomogę

Polecane posty

Gość ale to racja
żeby pomóc tym osobom, trzeba im uświadomić, że tabletki to nie zabawka a od pytań jest lekarz, pielęgnierka, ktoś kto się naprawdę zna. A nie uważa, że zjadł wszystkie rozumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apell
czy ona kiedykolwiek się wymądrzała???? nigdy!!!! zawsze gdy czegoś nie wiedziała/nie była pewna to pisała, ze nie wie i radziła wybrać się do lekarza!!poczytajcie sobie cały jej temat a nie krytykujcie-zobaczcie ile dziewczynom pomogła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apell
zawsze podkreślała, ze jest tylko dorażną pomocą, a pomoc może tylko lekarz!!!! wkurwiłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sie wkurwilam , bo sledze ten topik i jest godny czytania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to racja
no przeczytałam. Pytania świadczą o tym, że idziecie po receptę, a jak już ją macie, to biegiem uciekacie z gabinetu. A lekarz jest od pytań. A tu w kółko to samo. Po co pchać się w tabletki, skoro się nie wie jak działają, od kiedy działają, co można a czego nie można. A jeśli pomoc doraźna to : "według mnie nie jesteś w ciąży", to ...sorry, żałosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyy
Ta laska uratowała mi zycie.jestem Ci bardzo wdzięczna giligili:* pozdrawiam Ccie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to racja
hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złaaaaaaaaaa
ale to racja-idiotko weżno stąd wyperdalaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak się jej laska pyta czy jest wciązy bo zjadła kluski to co ma odpowiedzieć!!!! zgadzam sie z tym , ze wiele jest tu idiotek i to one zadają pierdolnięte pytania!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to racja
Wasze wypowiedzi pokazują Wasz poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturlich
----->do ale to racja-to ty piszesz żałosne komentarze, bo krytykujesz (wyzywasz) autorkę topicu nic o niej nie wiedząć! wedug mnie giligili jest młodą, ale bardzo inteligentną kobietą.A pytania do niej piszą nawet 25-letnie matki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkka
lekarka zbadala mnie ,mialam usg i nic to nie wykazalo....z nikim tez nie wspolzyje. a i dr mowila mi ze mam dzieiceca budowe narzadu rodnego(mam17 lat) wczesniej zamiast okresu mialam plamienie a spowodowane to bylo stresem itd.......a potem jak dostalam ten sluz to wszystko wrocilo ze mna do normy wiec nie wiem czy to takie zaburzenia..... teraz znow to mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez żadnych obelg tylko, bardzo proszę. Ja napiszę tak: giligili to młoda osoba (domyślam się, że od września zaczyna szkołę), która rzeczywiście dobrze przestudiowała ulotkę i na tym opiera się jej wiedza. Nie mówię, że źle robi odpowiadając na pytania dziewczyn, które są w tych sprawach mniej uświadomione, jednak niektóre z jej odpowiedzi były nieprecyzyjne, czasem nawet błędne. Poza tym z niektórymi sprawami trzeba iść do ginekologa albo tak jak pisała koleżanka wyżej, chociażby przejść się po radę do pielęgniarki w gabinecie ginekologicznym. One dużo wiedzą, więcej niż giligili ;) I proszę mi tu nie chrzanić, że jest się ciężko dostać do lekarza, czy tym bardziej do pielęgniarki do której nawet umawiać się nie trzeba, przynajmniej ja się z taką sytuacją nie spotkałam. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno, zamiast używać słów \"weź stąd wypierdalaj idiotko\" ( czy jakoś tak to brzmiało), może niech ta dziewczyna i wszystkie inne jej podobne założą bojówkę walczącą o dobre imię giligili, skoro tyle w nich agresji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpłatna karta
tylko ona jedna (giligili) zachowuje się z klasą i zaprzestała jakichkolwiek głupich dyskusji...świadczy to tylko o tym, że jest inteligentna i ma gdzieś Wasze obrażliwe wypowiedzi...i bardzo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internowiczka
poza tym, skoro wszyscy mają chodzić do lekarza, czy pielęgniarki to po co to forum o tematyce antykoncepcja istnieje? razem z giligili wymienialysmy poglądy na temat zabezpieczen.to wszystko! jeżeli ktoś ufał tylko giligili i traktował ją jak swiętość i wyrocznie to robił wielkie bład (pomimo tego, ze giligili dawała dobre rady!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pare miesiecy temu wypowiadal sie na forum przyszly ginekolog. Ktos juz po studiach, albo pod koniec. niestety \"kochane\" forumowiczki go wykurzyly. Nie rozumiem dlaczego wykurzacie osoby, ktora chca pomoc, ktore maja jakas wiedze (nie wazne czy ze studiow, czy z ulotki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tymi dobrymi radami to tak nie do końca... Nie mówię, że ze wszystkim trzeba lecieć do lekarza, czy po test ciążowy, ale jednak są sytuacje, kiedy nikt Ci na forum nie powie na 100% czy ból jajnika wywołany jest tabletkami, czy też masz na nim torbiel. Nikt też nie stwierdzi, że upławy są przyczyną brania tablet, czy też zapalenia lub grzybicy pochwy. A wiele dziewczyn rzeczywiście słowa na forum, niekoniecznie giligili, uważa za świętość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internowiczka
tylko szkoda, ze nikt nikt nie widzi, że ta młoda dziewczyna b. czesto szczerze i otwarcie przyznawała, ze pewnych rzeczy nie wie i że najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u gin. ona odpowiadała głownie na tematy antykoncepcji hormonalnej (co robic gdy sie zapomni itd.) i co najważniejsze nigdy sie nie wymądrzała!z ato właśnie ją ceniłam! ona np. uswiadamiała niektórym , ze należy sie zabezpieczać gdy sie zapomni tym ,,nieuświadomionym" delikatnie mówiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te cipki
zostawcie sobie te pytające debilki, a obrażajcie te z większą wiedzą od waszej...czujecie sie głupsze i to was wkurza...powodzenia...niedługo nikt inteligentny nie wejdzie na to forum-no i nie dziwne-bo odrazu zostanie zniczowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja mam jedno małe pytanko dotyczące antykoncepcji. Otóż brałam przez 5 miesięcy tabletki antykoncepcyjne, no i teraz zaprzestałam no i teraz powinnam dostać naturalny okres (ten z odstawienia powinien być 20 gdybym nadal brała tabletki) No a tu mojego naturalnego okresu ani widu ani słychu:( Czy możliwe że okres mi się rozregulował?? Czy ktoś też tak miał po odstawieniu?? Z góry dziękuje za mądre wypowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak miałam po odstawieniu. W końcu gin przepiasał mi progesteron na wywołanie okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś chujowa
Clover dlaczego jej radzisz????????????? powinnaś ja wysłać do ginekologa lub pielęgniarki ,która zaaplikuje jej w dupe progesteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulgulu
jaka dyskusja o giligili...a ona juz dawno poszła i ma Was pewnie w dupie , albo sie z Was śmieje....hahahahhahaha dobre jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clover dzięki za odpowiedź a reszty nie komentuje, bo poprostu brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jesteś chujowa: Po pierwsze: nie radzę, tylko piszę jak było u mnie. Po drugie: można czekać, ale jeżeli sytuacja się przedłuża to trzeba iść do ginekologa, niektóre dziewczyny nawet rok nie mają okresu po odstawieniu Po trzecie: nie obrażam giligili, niech radzi w tematach w których jest pewna na 100% swojej odpowiedzi. Po czwarte: gratuluję inteligencji, stwierdzenie \"jesteś chujowa\" było przesłodkie i świetnie świadczy o Tobie. Pozdrawiam CałaJa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aimee22
giligili biore pigułki dopiero 2gi cykl, 1szy cykl był straszny, przez 2 tyg miałam plamienia i cały cykl ból brzucha...tabletki brałam regularnie,3go dnia po odstawieniu dostałam krwawienia,było ono silniejsze niż dotychczasowe plamienia więc pewna jestem ze to był okres pomimo że barzdziej skąpyniz zanim zaczełam przyjmować tablety.Okras trwał 3 dni,teraz mam 8dzień 2 cyklu na tabletach i od początku czuje te potworne wzdęcie, cokolwiek zjem mam pełne ("opuchnięte") podbrzusze.To nie boli ale czuje spory dyskomfort.Podczas 1 cyklu nie miałam tak,ale za to dosć spore zatwardzenie,z tym ze to wynikało raczej z faktu wyjazdu na urlop-zawsze tak reaguje. Nie iwem co robić..aha teraz wypróżniam sie normalnie więc to nie jest sprawa jedzienia raczej, to opuchnięcie musi wynikac z czegoś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aimee22
aha i tak czysto teoretycznie ...czy przyjmowanie tabletek anty w pierwszych 2 miesiacach ciaży jest szkodliwe dla płodu?? w ogóle jak one działają na płód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy kiedy wezmiesz jesli nie w bezposrednim sasiedztwie pigulki to nic sie nie stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieszkkakkk
przed wzieciem pigulki;) chciaz uwazam ze to nie ma zadnego wplywu na skutecznos tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Aneczka
mam pytanie!!!W niedziele wzięlam o 22 pierwszą tabletkę z nowego opakowania.We wtorek po wzieciu trzeciej (po godzinie) miałam biegunkę(nie wzięłam dodatkowej tabletki).A w niedziele około godziny 18 kochałam sie z chłopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia.Martwię sie czy nie jestem w ciąży:-(Czy duze jest prawdopodobieństwo że jestm w ciąży??Ile czasu teraz muszę stosować dodatkowe zabezpieczenie??Bardzo proszę o szybką odpowiedż bo na prawdę bardzo sie martwię:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×