Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość giligili

pytania dotyczące antykoncepcji? chętnie pomogę

Polecane posty

jezeli nie jest antybiotykiem to raczej nie powinien...powinnas jednak zawsze zapytać lekarza o tak instotną sprawę kiedy Ci wypisuje jakiekolwiek lekarstwo! zapytaj farmaceuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość growenzi
na ulotce nie ma wzmianki że jest to antybiotyk... może wiesz po czym poznać że lek jest antybiotykiem??? jakiś składnik, nazwa, zastosowanie... dodam że biorę te czopki na problemy z pęcherzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antybiotyki są na receptę...niestety zwykły szary człowieczek nie znający się na lekach nie poza czy to jest antybiotyk czy nie...wydaje mi się, ze te Twoje czopki nie są antybiotykami, ale radzę poraz kolejny skontaktować sie ze specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euthyrox 50
Biore tabletki na niedoczynnosc tarczycy euthyrox 50, niestety do endokrynologa wybieram sie dopiero za 3 miesiace (strasznie ciezko sie tam dostac) a moj gin powiedzial ze w 98 % nie ma to zadnego wplywu na tabletki anty, ale jakos nie jestem przekonana co do tego, chyba sam nie byl pewien czy ma racje jak to mowil...A Ty jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabekllkaaa
do giligili: po stosunku moj chlopak pobrudzil se rece troche sperma potem umyl je zimna woda z mydlem, potem sie troche zabawilismy.... czy przez to umycie plemniki zostaly calkowicie unieszkodliwione i nie sa wstanie zaplodnic? prosze odpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do giligili: ja tutaj zamieszczlam juz topic o tym ze wczoraj okazalo sie ze mam o jedna tabletke za duzo w opakowaniu czyli ktoregos dnia zapomnialam wziasc tabletki. najgorsze jest to ze nie mam pojecia kiedy to sie zdarzylo, nie pamietam czegos takiego abym nie wziela tabletki ale to juz niewazne i tak jest po fakcie. zrobilam dzis test i okazalo sie ze nie jestem w ciazy. Mam tylko jedno pytanie czy jezeli mam ta tabletke o jedną wiecęj to mam brać normalnie 21 tabletek i przerwe bede mial dzien pozniej czy ostatniej tabletki ma nie brac i przerwe bede miala normalnie takjak powinnam miec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euthorox 50-trudno mi polemizować z lekarzem i dlatego nie wiem co napisać...według mnie powinnaś mu zaufać, lub zapytać jeszcze innego lekarza lub farmaceutę izabellkaaa-plemniki nie są aż tak trwałe, aby przezyć w tak trudnym dla nich srodowisku:) nie są wstanie zapłodnić, bo ich tam juz nie było-spokojnie veraa -radzę Ci nie brać ostatniej tabletki i podbilaś ,,listek\" tabletek dniem tygodnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie pytanie
giligili robilam dzisiaj test i wyszedl pozytywnie! zaszlam w ciaze bedac w majtkach! nie moge w to uwierzyc, czy test moze sie mylic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze............
godzine temu połknęlam tabletke, a pol godziny potem wyladowalam w toalecie z komplentym rozwodnieniem... siedzę i pije herbatę. czekam az sie żoładek uspokoi. to byla przedostatnia pigułka z opakowania. wziąć kolejną z zapasowego? cos mi sie zdaje ze nie wchłonęla sie ta pigułka, a raczej nie miala na to szans, cholera! do tego wczoraj się z narzeczonym kochałam. a myslalam ze z pigulkami wszystko juz przerobilam.... wzielybyscie zapasowa tabletke? na wszelki wypadek? jesli tamta cudem sie wchlonela to będa dwie na raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze............
no i wzielam zapasową, chyba sie nie otruje, a bede spokojniejsza. o tej porze i tak nikt mi nie da dobrej rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... jeśli masz zapasową tabletke to ja wez,tzn.ja na Twoim miejscu bym ja wzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanie może sie mylić, zrób kolejny test albo udaj sie do lekarza izabelkooo a ile Ty masz lat? tyle razy to było wałkowane z tymi plemnikami ehhh nie nie były w stanie Cię zapłodnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
growenzi antybiotyki poznac po tym iz sa brane w rownych odstepach godzin o tej samej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka_13_02o2.pl
bralam cilest przez 3 lata..bylo super.nawet schudlam od niego, cera bardzo sie poprawila.ale wiadomo kazda z nas jest inna i kazda inaczej to odbiera.problem w tym, ze na pol roku odstawilam tabletki.zaczelam znow brac i teraz koncze drugie opakowanie.po pierwszym bylo wszystko dobrze, niewielkie plamienia i bole jajnikow(ale to normalne)-po pierwszym opakowaniu nie zrobilam przerwy poniewaz jechalam pod namiot i od tego momentu wszystko sie popsulo.zaczelam coraz mocniej krwawic,oczywiscie nie przez caly czas zdarzylo sie to ze dwa razy i myslelismy z moim chlopakiem ze to poprostu jakies uszkodzenia w pochwie od ''zabaw''.niestety wczoraj zaczelam coraz mocniej krwawic i jest tak jakbym miala miesiaczke, do tego zawroty glowy i bole brzucha...jak myslicie co moglo sie stac??czy to wina tego ze nie zrobilam przerwy?a moze to ciaz?chociaz tabletki bralam codziennie o tej samej porze?a powiedzcie mi jeszcze jakie sa objawy ciazy gdy zazywa sie tabletki i kiedy jest ona widoczna??z gory dziekuje i czekam na odpowiedzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wydaje mi sie abys byla w ciązy Twoj organizm zanotowal cos innego-nie zrobilam 7 dniowej przerwy i moze tak na to zareagowal. poczekaj jesczce chwilke jak krwawienie nie ustanie idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tweety2000
dziewczyny zacżełam brać regulon..to moje pierwsze opakowanie..wg ulotki zaczełam od pierwszego dnia miesiączki..biorę juz 7dni a nadal plamię..nic mnie nie boi..czy to normalne przy pierwszym opakowaniu?..miałam przerwę półroczną w braniu i zaczełam od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaaaaaa
zupełnie normalne.nie martw sie też tak miałam prze 1,5 tygodnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zażywam Milvane i połknełam zła tabletke (byłam zaspana). Zakończyłam 1 z 3 czesci (białe) i miałam zażyć 1 brazowa. Niestety zażyłam biała, która rozpoczyna 3 część. Co mam teraz zrobic. Nigdzie nie moge poczytac o takiej wpadce, a dzis chce cos porobic wieczorem. prosze o pilna odpowiedz. tylko powazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaa21
Od 6 tabletki do 10-tej milam ostra biegunke!!Tabletki biore o polnocy, w nocy dobrze spalam, dopiero w dzien caly cyrk sie zaczynal z tym zolodkiem:(Przy 10 tabletce wzielam Smecte i problem ustal!!Jak czy dziaja?Jak dlugo mam sie dodatkowo zabezpieczac? Prosze pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graczka564
chce przestac przyjmowac tabletki(harmonet)na jakis czas.aktualnie biore ostatnie opakowanie czy podaczas 7 dniowej przerwy tez mnie zabezpieczaja przed ciaza mimo ze to ostatnie opakowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że jeszcze tak..chociaż ja już bym zaczeła uważać tak dla spokojności. jak odstawiłam tabletki normalne cykle zaczęły mi się od razu.równe 28 dni.byłam na regulonie 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie pytanie
Kurcze zrobilam jeszcze raz ten test i wyszedl negatywny. Nie wiem juz co mam myslec. Do ginekologa jeszcze za wczesnie, bo i tak nic jeszcze nie wykryje. Ale niepokoja mnie te objawy, mam powiekszone sutki, bol w okolicach jajnikow i dole brzucha, wczoraj mialam biegunkę, temp ponad 37 ale to akurat jest raczej wynik zapalenia rogowek, ktore teraz mam i przy nim jest podwyzszona temp. Nie wiem juz co robic, chyba zrobie 3 test:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna_25-zgłoś się do lekarza i zapytaj Aniaaaaaa21-zabezpieczaj się do końca cylku i najlepiej gdybyś zgłosiła się do lekarza gdyż działanie antykoncepcyjne moze być wogóle zatrzymane graczka-teoretycznie jesteś zabezpieczona, ale pamietaj, ze plemniki mogą ,,w Tobie\" przeżyc długi czas-2-5 dni mam takie pytanie-moze zrobisz test ciążowy z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj mam nastepujace
pytanie: bo slyszalam juz wiele roznych odpowiedzi na ten temat, pewnie powinnam zapytac o to ginekologa, ale moze Ty mi odpowiesz:) Czy jesli bierze sie tabletki anty i jakims cudem zaszlo sie w ciaze, to nadal jest mozliwosc pojawienia sie krwawienia ( normlanego-jak co miesiac, nie takiego skapego) czy nie? jedni mowi, ze gdy bierze sie tabletki i zaszlo sie w ciaze nie ma mozliwosci wystapienia krwawienia, a inni zupelnie odwrotnie, ze wlasnie jest krwawienie mimo ciazy- ta sytuacja dotyczy tylko brania tabletek oczywiscie:) dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna1234
czy takie preparat s-line vita ma jakies dzialanie na tabletki antykoncepcyjne?dodam ze po tym preparacie moja kupa przypomina bardziej biegunke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mam następujące-jeżeli dziewczyna zachodzi w ciąże a bierze tabletki najcześciej nie ma krwawienia między opakowaniami...czasem tylko występuje jednak delikatne plamienie-rzadko, bo rzadko, ale jest to mozliwe dziewczyna- nie znam składu wszystkich preparatów, ale wydaje mi sie, ze jezeli nie zawiera dziurawca, to nie masz sie czego obawiać (zapytaj dla 100% farmaceutę)...sytuacja jedak zmienia sie, jeżeli dostajesz od tego produktu biegukę (wiesz czym może się skończyć biegunka i tabletki:/) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta2222
witam!! mam pytanko - jak długo wchałania sie pigułak natykoncepcyjna?? czy mozliwe jest aby po jednorazowym przepyszczeniu które nie pojawiło sie ponownie w ciagu dnia pigułak sie nie wchłonęlła ?? bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta2222-tabletka wchłania die ok.4 h...jednorazowe wyjscie do toalenty nie zaszkodzi tabletkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta2222
dziekuje bardzo za odpowiedz !! jeszcze jedno - nawet jeżeli bylo to "luźne wypróznienie" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×