Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość giligili

pytania dotyczące antykoncepcji? chętnie pomogę

Polecane posty

Gość a ja mam pytanko
Jest taka sprawa... Z moim facetem kochamy się tylko z uzyciem gumek. Piszesz tutaj o plynie przedejakulacyjnym, a ja tak troche sie zaczynam bac... Zawsze myslalam, ze ten plyn wydziela sie jakos tuz przed wytryskiem - a Ty piszesz, ze kiedy facet jest podniecony... Mozesz to szerzej wyjasnic? Z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
czasami ten płyn wydziela się nawet gdy nie dotykasz chłopaka, a on się podnieca! napewno czujesz pieszcząc swojego faceta, że jego członek jest wilgotny...przezroczyste wypływające z penisa kropelki (choć jest ich niewiele) również zawierają plemniki...także gumki powinno się zakładać przed włozeniem penisa do pochwy, a nie przed samym wytryskiem;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
dziewczyny będzie fajnie jeśli inne uczestniczki forum pomogą mi prowadzić ten temat...widze, ze dziewczyny ( z wątpliwościami) lepiej się czują gdy opowiada im kilka osób, a nie ja sama...w ten sposob możemy się uzupełniać i korygować ewentualne błedy...wszystko oczywiście z życzliwością i szaczunkiem:) ps.o majn god licze na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoświadczona_86
Jeśli mam cykl 28-dniowy, to kiedy bezpiecznie jest się kochać ?? tak, żeby plemniki nie mogły przeżyć do owulacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do giligili
jesteś lekarzem czy co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutaska chlip
a ja mam pytanie czy tabletka anty chroni tez w czasie 7-dniowej przerwy????? jeśli wtedy się kocham to jestem bezpieczna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo bezpieczna
wiem bo zażywam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
nie, nie jestem lekarzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
smutaska chlip-jesteś bezpieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nekta
Chętnie pomogę w udzielaniu odpowiedzi na forum, 11 lat brałam tabletki i coś nieco otym wiem, a wiele na sobie przetestowałam różnych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nekta
czy po 11 latach brania tabsów masz jakis uszczerbek na zdrowiu z ich powodu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony robaczek
Jak duze jest prawdopodobienstwo zajscia w ciąże nie współzyjąć tylko uprawiając petting? czy śladowe ilosci plemników na palcach mojego chlopaka mogą zapłodnic? Pozdrowionka dla wszystkich a szczególnie dla załozycielki tego topiku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
zielony robaczku-nikt nie powie Ci ile dokładnie na ile procent mozesz być w ciaży...jest możliwość zapłodnienia przez paluszki, niestety:/, ale mała...na 2 raz musicie uważać (myć ręce ciepła wodą z mydłem)... pocieszę się, ze przy pełnym wytrysku w najbardziej dzień płodny jest tylko 30% szans na ciąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanko
Dzieki za odp. Wiesz, ja czegos takiego nie zauwazylam u swego faceta, moze u niego wydziela sie tego bardzo malo - co organizm, to inna reakcja. Stad moje pytanie. Ale teraz juz wszystko wiem:) Gumki zakladamy prawidlowo - tak na marginesie... Raz się zdazylo inaczej - dlatego zapytalam o ten plyn. W kazdym razie thx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasablanka
Ja też mam pytanie... Otóż, czy alkohol serio nie wpływa na skuteczność tabletek? Bo ostatnio przyjechała do mnie psiapsiółka i tak się zdażyło, że popiłam tabletkę winem... Bo akurat godzinę przyjmowania ustaliłam na 20. I wtedy wypadło to picie. Hm... Niezbyt chyba rozsądnie. Potem jeszcze sobie wypiłyśmy po piwku i dwa dni później kochałam sie moim facetem. Przerwa na krwawienie wypada w przyszłym tygodniu. Ale obawiam się i to bardzo... Możecie mi coś na ten temat napisać? Mam się bać, czy raczej nie? Biorę Regulon, żadnej tabletki nie zapomniałam do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nekta
Mam syna z nieplanowanej ciąży wtedy to nie było tak popularne branie tabletek no zawierały napewno mnóstwo hormonów, co do skutków ubocznych przez 11 lat to są ogromne przynajmnie teraz otworzyły mi sie na to oczy. Wcześniej nie chciałam ich dostrzec, bo zabezpieczenie było dla mnie najwazniejsze no i chyba przegapiłam moment jak mój organizm wreszcie powiedział nie!!. Nie wiem czy nie jest już za późno, mam nadwagę mimo,że walczę z nią od roku czasu i nic, katuje się dietami siłownią i nic, a do tego ten wzmożony apetyt, najgorsze jest to ,że moja psychika siada coraz bardziej, depresja lękowa, stany nerwowe, niepokój, płacz, bezsenność. Nie wiesz jakie to uciążliwe, do tego okropne migreny, mam ataki nawet 2 razy w ciągu dnia no i katowaniem się Ketonalem forte to nie błahostka, on też niekorzystnie wpływa w dużych ilosciach. Nie jestem przeciwniczką antykoncepcji hormonalnej, ale radzę obserwować swój organizm i nie lekceważyć żadnych niepokojących objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
kasablanka-niezbyt rozsadnie jest popijać tabletek alkoholem (zresztą jakichkolwiek leków)...teoretycznie alkohol nie oddziałowuje na antykoncepcjie (pod warunkiem, że nie zwymiotujesz)...weług mnie nie powinnaś się bać, jednakże na 2 raz uważać z alkoholem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasablanka
Tak, wiem, że to nierozsądne, ale w pierwszej chwili zupełnie nie pomyślałam... Nie wymiotowałam po tym piciu, tego nie było dużo, ale sam fakt, że tą pigułkę popiłam... przeraża mnie teraz. Mam niesamowite schizy, serio. Umieram z nerwów... :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p-i-p-i
Dziewczyny, czy bedzie już można wykryć hCG we krwi(gonadotropinę kosmówkową) tydzień po stosunku? Nie mogę sugerować się ostatnią miesiączką, bo wcześniej brałam tabletki anty. Więc dla mnie punktem odniesienia jest ostatni seksik. Któras może mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
musisz iśc do apteki i zapytać o taki test...na niektórych pisze, ze wykrywają już 7-dniową ciąże...ja o takich nie spotkałam, ale radze popytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p-i-p-i
ale mi nie chodzi o test z moczu, tylko z krwi. W labolatorium. Sa znacznie bardziej "czułe". Chodzi mi tylko o to czy po tygodniu bedzie juz coś wykrywał. Bo tak na zdrowy rozsądek to przecież zapłodniona komórka moze zagnieździc się po 2-3 dniach. więc mimo ze od stosunku minął tydzień to od wydzielenia gonadotropiny dopiero 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
nie doczytałam dokładnie twojego postu... testy z krwi wykrywają hormon już po 7-10 dniach od zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili...
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p-i-p-i
23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p-i-p-i- to nie zadałam pytanie dotyczące Twojego wieku...test z krwi po 7 dniach powinny juz wykryć ciąze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p-i-p-i
dzieki serdeczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka***
Gdy zaczne brac tabsy to od pierwszego dnia ich zazywania jestem bezpieczna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kilku dni biore yasmin.dokladnie to od szesciu.nie mialam zadnych objawow oprocz tego ze troszke bolaly mnie lydki,nie przejmowalam sie tym zbytnio az do wczorajszej nocy gdy sie obudzilam a nogi strasznie mnie bolaly az sie poryczalam.dzis boje sie wziac nastepna tabletke.chyba je odstawie bo nie chce nastepnej takiej nocy.mam pytanie jezeli odstawie teraz tabletki to moze cos sie rozregulowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka35
do nekta i wszystkich innych dziewczyn nekta podobnie jak Ty bralam piguly wiele lat(11) zawsze bylam z nich bardzo zadowolona..dawaly mi komfort i pewnosc.Jestem jednak zaskoczona takimi dzialaniami ubocznymi tych srodkow u ciebie nekto...Ja mimo podobnego "stazu" w hormonalnej antykoncepcji nie mam tych klopotow.Przy wzroscie 160 waze 54 kilo..to chyba nie jest tak duzo??Mysle ze moze to byc problem calkowicie indywidualnego(odmiennego) reagowania na jednakowe srodki roznych kobiet zwiazany chociazby z poziomem ich wlasnych hormonow.. Odstawilam pigulki 2 lata temu by zrobic sobie"konkretna" przerwe w ich przyjmowaniu...moje cykle sa stabilne(26-28 dni) a bol owulacyjny czuje zawsze miedzy 15 a 17 dniem cyklu....jednak cos mnie uwiera....to comiesieczna obawa czy aby na pewno nie zaszlam mimo stosowania prezerwatyw i calkowitego powstrzymywania sie od sexu miedzy 8 a 20 dniem cyklu... Dzisiaj dojrzewa we mnie mysl o zastrzyku z depo-provera...robilam juz badania i nawet mam recepte...ale ilosc negatywnych komentarzy o tym srodku w necie przeraza mnie... mimo to chcialabym sprobowac bo wiem ze kazda kobieta reaguje inaczej...na decyzje mam tylko i az 10 dni.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×