Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

ach, jak sobie milusio gołąbeczki gruchają! no normalnie śniadanie mi się cofa :P pacan, od kiedy Ty wolisz blondynki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallew
pacan - nie będziesz taki i nie zrobisz tego i nie bedziesz sie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna co Ty wygadujesz - nikt tu sobie nie grucha (jak na razie) - ot po prostu zwykła koleżeńska wymiana zdań na temat własnych zainteresowań i pogladów na wazne życiowe sprawy :P własnie ninna a jakie sa Twoje zainteresowania (oprócz alkoholu i podbiurkowych manipulacj :D)? a co do Twoich insynuacji dotyczacych blondynek to przecież pisałem ze uwielbiam zołzy z charakterem bez wzgledu na kolor owłosienia głowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacan - ja wolę kochac niz nienawidzieć, to jest przyjemniejsze uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dobra, się nie toomuch :P ja się interesuję m.in. psychologią gatunku pacanów, dlatego tak lubię zgłębiać Twoje skomplikowane wnętrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam :) Ja znowu tylko na chwilę bo mam pracy po uszy :O za to dziś zapowiada mi się milutki wieczór - do którego już odliczam... z romantyczna kolacyjka i relaksikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, to Ty śliwka na randki chodzisz?? ;P cześć tak w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... dziewczyny ale tutaj powiało swierzym zapachem miłośći... no w końcu to lato... więc dziewczyny kochajcie ile się da... :D widze że Twoje zainteresowania sa bardzo płytkie - tak jak prosta i nieskomplikowana jest psychologia pacanów bo wzorcem jest ordynarny model zwyklego pospolitego faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać Śliwka też normalna jest ;) Kolacyjka i randka czyli rozkosze podniebienia i nie tylko :D ATy Ninna zazdrośnica jesteś:P Dobra to ja ide teraz na zakupy, bo też musze żarełko zrobić dla samca :P Zajrzę do Was jak wrócę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, najwidoczniej cierpię na niedobór seksu. muszę się chyba z lovelaskiem spotkać. i dla odmiany to on mnie będzie rozpieszczać, taka jestem nienormalna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, teraz rozumiem, czemu tak wirtualnie dokazujesz - w domku spokojna kura domowa, \"żarełko dla samca\", inne usługi, a tu prosz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacan, dla nas, kobiet - istot bardziej rozwiniętych w rzeczy samej - zgłębienie takiej płycizny, zniżenie się do Waszego poziomu, to nie lada wyzwanie. mówicie takim prostym językiem, używacie tak nieskomplikowanych schematów, że nam jest bardzo trudno zrozumieć, jak tak w ogóle można funkcjonować?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no fajnie zapowiada sie niezły wieczorek no normalnie az sex kapie z tego topika :D ninna Ty nie jesteś nienormalna - no co najwyzej niemoralna :P ale np. dla mnie osobiście to nie wada ino zaleta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem, ja śliwkę mam za grzeczną dziewczynkę (nie to, co żmijka ;) ) i taką, co to przed ślubem ani mru mru... - śliwka, to jak będzie coś czy nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninna mój samiec określiłby mnie prędzej jak\" wredną sukę\" niż \"kurę domową\" ;) Dobra lece na te zakupy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna a zostaw Ty sliwke w spokoju dziewczyna jest zapracowana i nalezy jej sie dawka relaksu i przyjemności bez wzgledu na jej stan cywilny :P co się dziewczyna ma marnować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie:) dziś troszkę później, ale widzę, że się nie nudziliście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oezu, pacan, nie rób scen, ileż mogę się czepiać tylko Ciebie?? :P śliwce też należy się chwila uwagi z mojej strony ;) Blondi, czyli masz męża pokroju pacanowego - on też lubi wredoty. dlatego tak się idealnie z nami dogaduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich obecnych!! zawitałam tu do was pierwszy raz zeby sobie porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ an-ula i gosik ninna - dreczycielko zaprzestan tego procederu bo coraz bardziej mnie zaczynasz intrygować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacan dobrze jest jak ktoś kogos intryguje wtedy zaczyna się ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj gosik🖐️ miło, że nasze \"stadko\" się powiększa ;) ninna, trafiłaś w samo sedno z tymi wredotami :P ja przyznaję się bez bicia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ema_ góralka
Witajcie Warszawskie cwaniaki "siekiera motyka piłka szklanka ........................ a jako instrument mandolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacan, wiem, że przekorna z Ciebie kreatura i w głębi duszy powtarzasz jak mantrę: \"ninnooo, męcz mnie i dręcz mnie!!\" ;) poza tym żmijki nie ma, śliwka już umówiona, blondi też jakiegoś samca na stanie ma - umówmy się, kto Ci inny skarbie pozostał? :P An-ula, bo my już wcześniej ustaliliśmy, że na tym topicu tylko specyficzna grupa ludzi się odnajduje na dłuższą metę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę towarzystwo się rozszalało i powiększyło :) I jeszcze charakterne jest :P i bardzo dobrze :D A Pacan widze trochę osaczony przez baby:P To ja będę z doskoku zaglądać, bo se wymyśliłam danie pracochłonne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×