Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

sliwka opowiadaj o planujesz przyrzadzic :) moze opoznie wyjazd i wbije do ciebie na jedzonko?? co ty na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć śliwka :D anula - trochę cię załamie bo ja mam 64 dni urlopu do wykozystania jeszcze w tym roku (widzisz sliwka nie tylko prawnicy maja ciężko :P) żmija - masz racje nie zdąrze - hm... więc chyba lepiej jak sie zajme szukaniem nowej żony i płodzeniem nowych dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez sliwkę zaczeło mnie ssać z głodu... zmija mnie nie chce wiec ide sobie poszukać jakiejś innej zony i czegoś na śniadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliwka podaj adres gdzie studiowalas prawo? pacan jeszcze godzina bez 5 minut i zatopie swe zabki w jakims miesku tak zrobie??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bo jestes w wieku mojego dobrego kolegi najprawdopodbniej studiowaliscie razem byc moze nawet go kojarzysz a istnieje jeszcze taka mozliwosc ze w ogole to on wbija do ciebie na obiad i moge sie znim zabrac i cie poznac a pamietaj ze masz jakies plany wobec mnie ;) wiec w jakim systemie studiowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... śniadanie zjadłem - nowej żony nie znalazłem... dziewczyny a co wy tak z tymi uczelniami? to zbsolutnie nic nie znaczy - w tym kraju liczą sie wyłącznie znajomości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spec złośliwa żmijko tylko ktoś kto doświadcza tych mechanizmów na codzień pracujac w komercyjnej firmie w branży telekomunikacyjnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups... żmija mnie namierzyła... zapoluje, jadowicie ukąsi, jad zniszczy mój układ nerwowy i serce a potem porzuci bo połknąć nie da rady (no chyba ze wcześniej poćwiartuje)... ucieeekkkaamm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekasz przed zmijka??? sliwka podaj jeszcze raz mejla bo nie chce mi sie grzebac i szukac na poprzednich stronach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliwka wyslalam :) prosilam o dyskrecje i mysle ze chiba moge na ciebie liczyc :) teraz oddalam sie na obiad i jak wroce llicze ze sie dowiem czy takiego czlonka znasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROKO KOKO
ale to może byc trudne mysle ze trzeba posłać do warszawy co 2 dzien górników wtedy może coś wywalcza a Warszawiacy beda mogli do nas przyjeżdżać dorobić (strzyzenie trawników sprzątanie opieka do niepełnosprawnych ) tak powiedział Francik na Forup pt: Kto jest za autonomią ŚLĄSKA Ojgenia Warszawiaki noszą w spodniach leniuchów tam jest bespiecznie na dyskotekach bo żadnemu nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ci górnicy maja wywalczyć? swoje emerytury ze składek wszystkich ciezkopracujacych obywateli tego kraju - zebi mieli za co chlac pod familokami? spad - ciulu z tego topika 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×