Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

elo everybody 🖐️ jak tam po weekendzie? ja leniuchowałam niemiłlosiernie - przyznaję bez bicia ;) ale dzięki temu jestem przynajmniej opalona. no nic, spadam na kaffkę. pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_ula
witam wszystkich po pięciodniowym leniuchowaniu 🖐️ miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, z tego wszystkiego coś nie tak wpisałam i wyszłam na pomarańczowo..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, także nową Dalidę 🖐️, oraz szczególnie ciepło pozdrawiam Chicquitę ;) Pacen klapsa to Ty możesz dostac ewentualnie :P Dziś poniedziałek więc tradycyjnie mam dobry humor :P Ja zawsze pod prąd, niemożliwa jestem :P;) Idę się zagłębić w ogłoszenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , dzięki za przywitanie :) ja zaraz zmykam do pracy, czasami mi wypadnie druga zmiana,coś okropnego. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wszystkie w komplecie + nówka sztuka gratis ;) śliwka, nie wiedziałam, żeś Ty taka rozrywkowa bestyja ;) opowiadaj, gdzie byłaś, z kim i za ile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna Ty nasza ciekawska istotko :) już odpowiadam. Balowałam na grilu na działce kumpla. to taka nasza coroczna tradycja - zbiera sie paczka ze studiów i nadrabia zaległości :) Plotki, newsy w miłym towarzystwie plus masa żarełka i tyle samo trunków - jednym słowem idealnie, gdyby nie ten dzisiejszy piekielny bol głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bon żór, Madmułazele i Mesie! Pacen, mam kiepski nastrój... :classic_cool: Dalida, witaj! Jak mogłaś Żoliborz opuścić?! Słyszałaś co chcą zrobić z Kępą Potocką?! 😠 Blondi, mam nadzieję, że niedziela byłą pozytywna? :-) Pozdrawiam cieplutko i biegnę po Nestea ;-) Śliwka, klina klinem! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chicquita, Ty Śfynio, a do mnie to nic nie powiesz?? :P ;) śliwka, ale co racja to racja - czym się strułaś, tym się lecz ;) poza tym ja zawsze wychodzę z założenia, że odpoczywać to będę na starość ;) właśnie, laski, lubicie tańczyć? może byśmy się kiedyś zgrupowały i wyruszyły na podbój miasta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) no, dobrze, że nie jesteś obrażalska ;) - to był TEST ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chicquita >> pozytywna :) pizza i piwko z kumpelką i jej rodzinką a \"starego\" zostawiłam skacowanego i bez obiadu :p;) Tańcować to ja lubię i wybieram się do Wrocławia to uczynić, mam tam ukochaną knajpę, tu w Wawie odpada to jak na razie(bez obrazy) :D:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninna, to jest pierwsze ostrzeżenie, prowokatorko! ;-) :p Potańczyć? Zawsze! Tzn. zawsze po wypłacie ;-) Blondi, gratuluję! Należało się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby Chicquita zamieniła się w Carlittę? ;) a co do tańcowania - może się dziewczynki rzeczywiście gdzieś wybierzemy, albo przynajmniej na pogaduchy...pomyślcie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chicquita>> no ładnie :P A tą Nestea to kiedy \"robimy\"? ;) Kurde...ałaaa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spuścmy zasłonę milczenia na tę wpadkę ;-) Kobietki, ja na ten weekend opuszczam Wawę, prawdopodobnie już w czwartek więc wszystko pięknie ładnie, ale PROSZĘ PROSZĘ PROSZĘ w przyszłym tygodniu, hę?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzamy się łaskawie, o dwulicowa ;) może wstępnie przyszły czwartek, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w przyszłym tyg. wyjżdżam na jakieś 2 tygodnie pewnie więc odpadam. Pa An-ula 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu dwulicowa... Kobieta o wielu twarzach, jak każda! ;-) Ja wiedziałam, że tak będzie :( Może, MOŻE w czwartek będę jeszcze w Wawie. Co Wy na to?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dupa :( Ja wyjeżdżam, potem pakowanie, przeprowadzka i co tam jeszcze nagle się wydarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×