Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

a ja wreszcie namierzyłam aerobik :) i już sie zapisalam. Jest blisko mojej pracy i na dodatek o \"rozsądnych\" godzinach tak więc nareszcie zamiast pluskania pomacham nogami na sucho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, to testuj landynka inną szkołę, może i my zmienimy. na razie wrażenia ok. z tym nadrabianiem to faktycznie może być ciężko, bo program jest napięty a czasu mało. z drugiej strony jednak ludzie mają różne możliwości i np. już przy czaczy się gubią. nie wiem, mnie to by się pewnie wszędzie podobało, byleby nie było za wolno ;) śliwka, a konkretnie dokąd się zapisałaś, na co i za ile? jakieś detailsy zapodaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to klub na Jerozolimskich vis a vis dawnej IKEI. Za dwa razy w tygodniu płacę 120 zł zajęcia do wyboru i do koloru. Ja wybrałam TBC i Latino ;) zaczynam w lutym kumpela chodzi już tam i chwali :) a Ty dalej biegasz na ten swój aerobik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano biegam. u nas podwyżka ma być, będziemy płacić 70 zeta za 2x w tygodniu. ale będzie nowa sala, nowe ciężarki.. wszystko kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam rozpasane i rozćwiczone towarzystwo :) Ja mam pytanie (chyba bardziej do ninny bo z Mokotowa) stolarza potrzebuję co mi deski porządne do łóżka zrobi :D połamały się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehe :) niestety Blondi, nie jestem w temacie - mam materac sprężynowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne Panie - pogoda w Lublinie zajefajna, słoneczko i nawet nie za zimno. Odpoczywam sobie i Cieszę się kameralnością miasta :P Nie mniej nie mogłem się opanować i na chwileczkę włączyłem necik...czy przesłyłki dotarły??...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiiiitaaam :) aaaleee się wyspaaaaałaaaaaaaam :D Muszę korzystać póki łóżko się nie rozpadnie ;) Ninna no tak materac na podłodze jest najbezpieczniejszy tyle, że nieładnie wygląda, no a w wynajmowanym umeblowanym mieszkaniu jest jak jest. Ide pogrzebać w PF może znajde stolarza...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podobnie śliwka jak Ty, luzacki weekend, ale wieczorem gdzieś wybędę pointegrować się ze znajomymi, może dance jakieś, zobaczymy. pełen spontan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko ja ulegam czarowi (a może czarom) ;) już nie tak małego czarodzieja?? A jeszcze zapomniałam dodać ze wieczorową porą wraz ze znajomymi mam zamiar nadrabiać zaleglości kinowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie Harry był fajny na początku. pierwszą, drugą, no może w porywach do trzeciej części czytałam z zapartym tchem. ale ile można?.. - znaczy, widocznie można, skoro tak się to sprzedaje i ludzie chcą to czytać. ale mi już styknie. zaczęłam wczoraj czytać książkę. nie pamiętam tytułu, ale zapowiada się nieźle. zaczyna się tym, że indiańskiego chłopca rozjeżdża listonosz. zna ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera no załamka jak was czytam :o znaczy oczywiście załamuję ręce nad sobą ;) Kiedyś nic by mnie nie powstrzymało przed pójściem na saturday night fever i balowaniem do białego rana...a teraz...łóżeczko, kocyk i takie tam różne ;) starość nie radość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja też nie pogardzę jakąś fajną imprezą. Ale teraz mam kryzys ;) Zrywam się co rano, zapycham calutki dzień i to w warunkach syberyjskich :( Marzy mi sie więc cisza, spokój ,ciepełko i coś luźnego do czyatnia (luźnego tj. pozbawionego paragrafów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop siup zmiana tematu ;) pytanie - chyba do landrynki najbardziej, bo ona taka obcykana w tych niusach kosmetycznych - używałyście takiego coś, co się nazywa BIOSILK? to że niby jedwab do włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina-->nie używałam ale słyszałam, że jest dobry od swoich koleżanek-generalnie wszystko co zawiera jedwab działa dobrze na włosy a co kokretnie chesz zrobić ze swoimi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic-masz coś ze skrzynką -Twoje zdjęcie przyszło jako spam-natomiast ja juz 2 razy próbowałam Ci przesłać swoje zdjęcie i za każdym razem otrzymuję zwrot:(...przychodzi info, że masz jakiś błąd...więc dopóki tego nie naprawisz nadal pozostanę tajemniczą nieznajomą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina--> nie załamuj mnie -kokrety-nawilzyć???wzmocnić???odżywić???nadać połysku???chcesz zapuszczać???a może czegoś się pozbyć???-tu nic nie ma ogolnie-ja stosuję teraz taką serię z czarnej rzepy -szampon, odzywka-loton-firmy sebemed i jestem bbb zadowolona-włosy rosną jak na drożdzach i już prawie wybaczyłam -tej fryzjerce szrlatance....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz, cukiereczku, Ty masz jakąś fobię na punkcie włosów! ja po prostu chcę, żeby mi się błyszczały bardziej. ot, taka fanaberia ;) poza tym jak je umyję to są tak obrzydliwie czyste, że się układać nie chcą, więc przydałoby mi się je trochę obciążyć. i tak pomyślałam o tym jedwabiu... już zaklepałam na allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć \"Opierzone Łabędziece\"...o nie ja wcale nie weeknduje..mama ma problemy ze zdrowiem..te kobiece sprawy dotyczące piersi :( a nie miał kto jej wspierać na duchu bo moja siostra mieszka w Pozu i nie za bardzo miała jak dojechać - respeckt dla mam - i dlatego postanowiłem ją wspierać na duchu :)...mam nadzieje, że wszytko się ułoży...co do skrzynki to jakaś rzeczywiście badziewna... Sprawdzony adres to : chemik21@wp.pl - tylko nie pytajcie dlaczego chemik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Wczoraj się zmyłam o 15 bo mój kochany szef stwierdził że już nie chce nam się pracować więc się rozchodzimy :) i jak tu ni uwielbiać takiego bossa 🌻 Stic --> trzymam kciuki niech moc będzie z Wami :) a właśnie dołaczam się do niny >> DLACZEGO CHEMIK?? Dziewczyny - ja też lubię powydziwiać z włosami, moje to sie generalnie same kręcą wiec rozpracowuję wszelkiej maści kosmetyki prostujące :) nie polecam odżywek dove :O za to pasta prostująca wella jest bombowa!! Ogólnie używam szamponów Elseve :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pierdoły :) Ninna super do włosów jest odżywka Ziaja Włos w płynie (3 rodzaje) ułatwia układanie włosów i nie obciąża, no i fajnie się nakłada, poprostu spryskuje się włosy :) Stic nie bądź taki powiedz dlaczego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×