Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

jaka depresja, dzień taki piękny, weekend za pasem, żyć nie umierać! :) jakie plany na jutro, laski?.. a może byśmy się spotkały na ploty w realu wieczorkiem jakoś?.. hę?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ja poradzę że mam kalendarz wypchany na amen :O Ale jak juz wspomniałam przyszły weekend byłby lepszy ale - ojej ... jednak niedziela tj.22.01 bo w sobotę też nie jestem uchwytna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeść :) Właśnie zaczęłam ferie :D Ale niestety musze się wziąć ostro za mgr więc laby tak do końca nie będzie :o no ale mam zamiar przynajmniej się wysypiać...o ile da rade 😠 Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei w przyszłą sobotę nie dam rady. a w ogóle to mam dziś zejściowy dzień i tak mi się nic nie chce... ps: ma któraś pod ręką mp3 urszuli i bajmu? te ostatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka, nie dyskutujmy na temat gustów fimowych tudzież muzycznych, bo raczej nie dojdziemy do porozumienia :) trochę tolerancji, moje drogie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też pozytywnie. naprawdę fajne są te zimowe wyprzedaże ;) to takie budujące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Weekend miałam słodko-gorzki :D Dziś idę odwiedzić Chicquitę, bo znów wylądowała po świętach w szpitalu i posiedzi tam do końca stycznia :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też całkiem całkiem po weekendzie :) Dziś dowiedziałąm się, że mój psiak wczoraj się urodził i będę go mogła za jakiś czas odebrać. Strasznie się cieszę:) Co do wyprzedaży -chwilowo mam dosyć ubrań...ponieważ nie mam miejsca w szafie :( poważnie upycham gdzie się da....Natomiast muszę pomyśleć o jakijś szafce na buty -bo nie chciałąbym, żeby mój psiak -cwiczył na nich sowje zęby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże chroń nas przed służbą zdrowia... :o Cześć wszystkim, no jestem zdegustowana i przerażona...dbajcie o zdrowie, uważajcie na siebie, bo w szpitalu to ludzie umierają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że niby Chic chcą wykończyć? napisz może coś więcej, co u niej, a nie tak... LAKONICZNIE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Zgadzam się z tym że trzeba mieć zdrowie by chorować. Nie zdawałam sobie z tego do końca sprawy aż do zeszłego roku gdy wzywałam pogotowie do kumpeli, potem z nią pojechałam do \"pseudo szpitala\"... tragedia,a kiedy zrobiłam awanturę pani \"lekarka\" odpowiedziała mi że mam błędne wyobrażenie o służbie zdrowia bo za dużo seriali ogłądam :O Moje wnioski: By się leczyć trzeba mieć na pewno zdrowie i do wyboru kasę albo znajomości, a najlepiej jedno i drugie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech bo wściekła jestem, operacja niby się udała...tralala terefere... a po świętach znów wylądowała w szpitalu bo ją sqrwiele zakazili gronkowcem i teraz 2 miechy w szpitalu... Modle się o to, by się nie przedłużyło i gdzieś ją przenieśli z tego syfu 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chica właśnie szuka prawnika!!! jak najbardziej nie można im tego odpuścić! Ja u niej będę pojutrze więc jak możesz dowiedz się co i jak i mi na maila prześlij swój nr tel to jej przekażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie niefajnie... moja kumpela leżała ostatnio w MSWiA i jej opinia była podobna do Waszych. ALE - żeby nie było tak czarno - swego czasu często bywałam na onkologii na Ursynowie i tamten szpital to zupełne przeciwieństwo. więc jest nadzieja. message dla landrynki - mam dla Ciebie wejściówkę, jakby co. sobota, 19:00, tam gdzie wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi :) obiecuję dziś pogadać z szefem - prześlę Ci dziś na mail telefon do mojej kancelarii. Tą sprawę trzeba będzie obgadać osobiscie i ustalić czy w ogóle są konkretne podstawy by coś ugrać i czy warto się w to bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninna to właśnie MSWiA... Śliwka, tak tak wiadomo,że osobiście. Walczyć jest oczywiście o co i są podstawy ...nie mam wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) czytam wasze wypowiedzi i w zupełności się z wami zgadzam....niestety wiekszość lekarzy i szpitali to tragedia. Kiedyś pisałąm taką pracę o stwarzyszeniu Priumum Non Nocere -które zajmuje się pomocą osobom, które stały się ofiarmi błedów lekarskich. Jak zbierałam materialy to mi się jeżyły włosy na głowie :( -wiekszość tych debili nie umie nawet porządnie odczytać EKG...ale najgorsze jest to, że oni wogole się nie boją i mają wszystko w dupie. Bardzo trudnojest doprowadzić ich do jakiejs odpowiedzialności. NIe wiem jabyście cos robiły w tej sprawie to moze warto skonsultowac się z tym stowarzyszeniem - http://www.sppnn.org.pl/index1.html Nina---> super, na pewno się pojawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×