Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Gość ślwika niewęgierka
blondi: a korzystałaś z kulek musujacych do kąpieli z mydlarni w Arkadii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulki masujace :classic_cool: - nie no, mózg zaczyna mi się od pracy i notorycznego siedzenia na Kafe lasować:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Śliwka masaży to ja mam pod dostatkiem;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż Blondi... ;) ależ ja zdaję sobie sprawę że kulka to nie wszystko, ale no cóz na bezrybiu i rak ryba :P Ale tak na poważnie to to te kulki są fantastyczne - kapiel jest niezwykle relaksująca, a ciało po takiej kąpieli jest idealne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym miał wannę to bym sobie takie kulki kupił :D I jeszcze w pracy siedzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic możesz sobie zawsze zrobić minijaccuzzi w brodziku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to już nie bedzie zabawa kulkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam ja tylko na chwilę :) bo uciekam od roboty do poiedziałku :) :) :) Jaki syf na dworze - walizka zamiast jeździć zagrniała mi śnieg więc w zasadzie dzis dość istotnie pomoglam służbom oczyszczania miasta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Blondi---> No mam ale one nie są do zabawy :P Gdzie pojechała Śliwka z walizką NA DWA DNI???? Z cyklu mój sen i moje przygody: Wczoraj wyszedłem prawie o 22 z pracy - załączyłem relaksujacą muzyczkę w postaci Bajmu i grzeje na przystanek. Zrobiło mi się jakoś senno ale wtoczyłem się do tramwaju. Siadłem i obudziłem - patrzę jakieś ulice mi nie znane itp...no i juz wiedziałem że jestem na Mokotowie a nie na przystanku koło IKEI w centrum...zerwałem się na równe nogi dokonując publicznie aktu samodotykania się (sprawdzałem czy mam portwel i inne kosztowne dla mnie dewocjonalia). Cały tramwaj miał mnie za nienormalnego ale ja ewakuowałem się błyskawicznie :P Dlatego w weekend ciepły kocyk i całodobowa hibernacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic biedaku aż mi Cie żał :( Ja jadę na 4 dni :P a co do rozmiarów walizki... no cóż mam dosć duzą kosmetyczkę ;) bo muszą zmieścić się w niej mojej magiczne kulki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spox jakoś wrócilem - ale ostatnio chodzę jakiś zamotany - dzsiaj w nocy śniło mi się że myślę o tym jak wypędzic egzorcyzmy z mojego kota bo go jakaś kobieta nawiedziała i nie dał mi spać...a gdzie ty Śliwka się wybierasz ?? Biedna walizka ;) Kulki rozkoszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj stic a mówiłam Ci w piątek :O nie słuchałeś :( jadę odwiedzić Rodziców i oderwać się od gwaru wielkomiejskiego ;) - mam dość i jak nie odpocznę to będzie źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ślwika słuchałem ale mam problemy z pamięcią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerka, miłewgo wypoczynku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) stic-----> zamiast tych proszków przeciwbólowych to ja bym Ci radziła jakiegoś psychologa---analizując Twoje 2 sny zauwazyłam, że cos przesladują Cię starsze kobiety-albo chcą molestować Ciebie albo Twojego kota:)....o co chodzi??????????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvv
frfqegva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ale się czuje jak B.Schulz i napiszę może drógie \"Sklepy cynamonowe\" - ponadto postanowiłem od czesu do czsu coś wrzucać aby nam topik nie zdechł bo ostatnio same puchy :) Chyba mnie rzeczywiście prześladują kobiety...nie wiem o co chodzi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe ja bym raz przywalił ale \"balance\" mam dobry - poczekam aż wszytko zamarźnie to wtedy sobie wywnię takiego extra ;) No puchy bo sie pozaszywało towarzystwo...Ninna pewnie zapracowana, Blondi w ogóle przepadała:( Full anonimowść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka!:) No ja miałam dziś zebranie a propos chłopca z dysleksją.... poza tym...pogoda mnie dobija, w dzień chce mi się spać w nocy nie moge zasnąć i w dodatku mam chęć ukatrupić mojego faceta 😡 i jeszcze ten rytm dnia:o praca zakupy gotowanie sprzątanie/pranie... Żyć nie umierać ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc ALL 🖐️ normalnie czytam i czytam ten topik i co? normalnie żeśta sie spotkali w realu ...i alkoholizowali ...i to bezemnie :o normalnie jestem zawiedziony - dobrze, że ninny nie było z Wami... widac tylko ninnka wie, że bez pacana nie wolno sie alkoholizować ...bo - bo to grzech :P no a skoro topik żyje dalej po zdarciu virtualnej zasłony to oznacza żeście porzadne pijaki czyli normalni ludzie hehehe pozdrówka wszystkim - troche sie urlopuje i potem wróce na kafe na dłuzej - aha 5 miałem urodziny - nie będe tu wspominać, że lubie od pieknych pań usłyszeć sexowne życzenia - bo mi nie wypada :P 3mta sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka-wszytkim albo nikomu :) W końcu normalna noc - żadnych dziwnych snów - chyba resztki leku wyparowały ze mnie - razem z witaminami...dziś czwartek więc jestem bardzo happy bo jutro piatek...:D Do kina sobie na bank pójdę i na basen :) A wy co planujecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej :) ja będę odpoczywać po ciężkim i pracowitym tygodniu... tak, tak, skończyły się dobre czasy nicnierobienia i nic już nie będzie jak dawniej... ;) pacan - no i rozgryzłeś mnie, brachu ;) jakbym mogła tak spokojnie się upijać bez Ciebie? toż to się nie godzi! ;) stic, swoją drogą, frapującą musisz mieć robotę, skoro masz tyle czasu, żeby na kafe siedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna_----->obecnie nudzę się zajebiście i nie siedzę w biurze tylko korzystam z Blue ale mam nadzieję że od nastepnego tygodnia mam nadzieje że zacznie sie znowu młyn - zrestą niniu - ja wychodzę s pracy o 22:00 :P a nie o 17:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam :) dopadłam na chwilę kompa :) Jeszcze siedzę w szlafroku z kawusią i rogalikiem - jak ja uwielbiam takie leniwe poranki... Chyba w ramach totalnego wypoczynku zapuszczę sobie jakiś film i zamówię pizze :) jak odpoczywać to tylko niezdrowo ;) pozdrawienia galicyjskie :) Stic a na jaki film idziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pacan------> 100 lat :):):):) Dopiero wróciłam do domu z pracy....wiem wiem, ze dużo krócej niż Wy ale tam nie ma siedzenia od do...strasznie się cieszę, że w koncu coś zaczyna się dziać. Wprawidzie przezyłam szok-wczoraj i dziś musiałam wsatć po 7 a nadal cierpię na bezsenność i kładę się po 3...mozę się to wktótce wyreguluje. Stic----> Dzielnica???? a o czym to?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie pacan, stary koniu - ile to już wiosenek Ci strzeliło? ;) śliwka, tylko nie wróć dwa razy taka z tych wywczasów :P landryna - co można robić do trzeciej w nocy?? ja rozumiem, raz w tygodniu, ale codziennie?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×