Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Stic no co Ty, ja rockowa babka jestem a nie jakieś umcumc :P Na razie boli mnie gardło, choć nie powiem w piątek po tym fatalnym tygodniu wiśniowego browca bym walnęła chętnie, więc jeśli jutro będę się jakoś w miare czuła to jak najbardziej mi pasi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi rokowa kobito -strzel sobie na noc fervex i kup jakieś tabletki od bólu gardła i też łyknij a jutro świeża jak poranek :) stawiaj się obowiązkowo na piwko w miłym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic popraw okulary :P piątek 18 BrowArmia - a co do soboty i balowania to już ustalaj z Landryna :) Pasuje Ci - mi tak, blondi raczej też a Landi ma się dostosować (tak napisała) Ninna niestey odpada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wczoraj walnęłam aspirynkę, tablety na gardło mam i syrop, ale u mnie to nie taka prosta sprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka ja chcę żyć :P;) Czosnek wpierniczam, miodzę herbatę, na razie nie jest źle :D Jeśli mi się nie rozbuja to będzie ok. A co landi miałaś na myśli a propos "małego chemika"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihihihihihi...pewnie Tusipec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja odpadam :( jadę jutro rano do domu i fryzjer, ubieranie sali, ostatnie poprawki, takie tam ;) do zobaczyska we wtorek i bawcie się dobrze jutro :) pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wybierały się sójki za morze -dobra ja jutro będę o tej 18, a co do soboty Stic to juz zrobimy ustalenia w piatek na tej bednarskiej Nina -udanej zabawy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to w piatek o 18:00 w BrowArmii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic-----> tuspiec powiadasz...zawiera czystą efedynę a nie jak tabcin pesudo .....:) zresztą to jest na zapalenie oskrzeli...chesz po cichu wykączyć blondi??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak fajny????????????????????? bo na razie jedynym, niepowtarzalnym, unikalnym RODZYNKIEM jest Stic.... (pacana nie liczę bo jest z doskoku)................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na syropach to ja się znam :P nie wykończy:P:P:P właśnie walnęłam sobie sałatkę owocową i chyba zaraz wskocze do łóżeczka :) z aspirynką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to po co takie ceregiele---\\. maveric??????????????????? BLONDI--->sałatka owocowa---fuuu walnij setę i szykuj się na jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra ja powiedziałem że będę :) to będę i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wiemy...:P napisz co innego ja tu bronie Ciebie przed \"obcymi \" a TY co?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walnij pół litra to już do wiosny nie zachorujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladni ----> :) Ja wiem że Ty mnie nawet przed Chuckiem Norrisem obonisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wóda fuuuuj owoce pycha :P co za pokolenie!! alkoholizm, lekomania, narkomania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam, też kiedyś balowałam, ale mi sie znudziło i zmądrzałam :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×