Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

No witam - film raczej jest projeckją klimatu gry i nie opiera się na jej fabule - obecnie gracze mają do dyspozycji SH4. Domyślałem się że atmosfera \"dzikiego hutnika: jest raczej dla laika nie do końca zrozumiała i może wydac się groteskowa - ale kto spędził godziny przed kompem, gdy na oknie wisiał koc (gra ma mroczny charakter a nic tak nie irytuje jak odbijające się promienie słońca od monitu) a na uszach były słuchawki, i trzymał mocz (o innych rzeczach nie wspomnę) do ostatniej z ostatnich minut - temu ten film się podoba i jest zrozumiały. Zresztą ja jestem generalnie przeciwko adaptacjom filmowym gier bo idzie na nie zupełnie wiecej ludzi niż samych graczy i reżyser musi często szukać złotego środka dla różnych grup widzów a to raczej przynosi marny efekt. Gry to niewiarygodnie duży świat i kolejne odsłony w sequelach a film to zaledwie 120 min. Choć z miłą chęcią obejrzałbym sobie \"cyberpunkowy\" Fallout :) Ja chetnie bym wyskoczył - ale co Landi sami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic---> a co boisz się, że Cię pogryzę ? ;) reszta pewnie napisze, że bardzo by chciała ale nie moze, albo później za 100 lat :P pomóżcie mi wybrać jakiś fajny kolor do sypilani...wrawdzie wertuję różne fora w tym cztery kąty ale tam za wiele to nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie kolorystyki : Klasyka - Biały :) Niebanalnie - Błekit Laguny Przytulne Ciepło (dobrze komponuje się z oświetleniem) - kawa z mlekiem Nie ma to jak pachnaca kawka w łózeczku z amaretto - mniam :) Landi -> Dla mnie no problemo - chetnie skocze na piwko i jakis \"bounce\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Sypialnia -bardzo blady chłodny róż :) - ostatnio mam taki pomysł na sypialnię :) Amaretto - fuuuuuj. Kawa ma być rano z mlekiem i słodka następnbe w ciągu dnia wyłącznie 1) czarne, 2) mocne 3) nieudziwniane :P Piwo ewentualnie w poniedziałek lub wtorek po 18.00 Stic wczoraj byłam na Xmen - przy takiej śmiertelności głównych bohaterów nie przewiduję 4 części :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka---->a wino i dzin -kiedy ???? a wyjście w piątek na tance +jakies alkohol wpisuje się w Twój grafik czy znowu bedziesz mieć jakąs wymówkę :P Daj się skusić .... w koncu czeka Cię niedługo sporo pracy wkr...mnie te migające reklamowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landryno Moja Droga, wiem wiem i tak Cię nie przekonam :( ale uwierz mi ja teraz już siedze i stukam non stop od rana (przychodzę do pracy na 7.00) a potem zostaję po godzinach by sie uczyć... Nie mam czasu na to by pić i się bawić NIE TERAZ :( Mam ustalone priorytety - przykro mi niezmiernie. Dlatego piwko i owszem - inne specjały - no way! Sorry! A jak tam psiak?? Ma już swój kącik w nowym mieszkanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka--> Ty swoje ja swoje-:) nawet w nauce trzeba zachowac umiar rycie przez kikla tygodni bez ustanku jest mało efektywne a wypad na kikla godzin troche sie poruszac odswiezy tylko Ci umysł-przeciez nie chce Cie zabrac na 3-dniowy clubbing do upadłego i zalac w pestkę tylko na małe wyjscie tak maxymalnie do 1-2 ...... psiak ma się dobrze, ale jesli chodzi o posłanie to jest z niego raczej francuski pieszczoch niz pierwotny dziki zwierz- na legowisko wybrał nasze łózko, lubi tez leżec na puchatym futrzaku przy oknie i obserwować ulice :) nauczyłąm go leżec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja...
Musze sie Wam pochwalic. W przyszlym tyg. jade do W-wy. Spedze tam cale 3 dni sama! Odwiedze miejsca, do ktorych tesknie i o ktorych czesto czytam. Od dawna planowalam ten wyjazd. Ciagnie mnie do tego miasta. Moze jestem dziwna, bo Krakow, Wroclaw nie robia na mnie wiekszego wrazenia. No moze jeszcze Lodz. Do Lodzi tez mam sentyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka->no to się załamałem, że ja ze swoim życiem nic nie robię :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) Ej stic - nie łapię :( Landi - co do wyluzowania mogę sobie pozwolić na relaks typu browarek i stąd proponuję byśmy spotkali się w poniedziałek o 18.00 w Harendzie. PASI WAM???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jak zwykle może być :) Załamałem się bo Ty taka dynamiczna - zapracowana - karierotwórcza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie to oczywiście się \"rozsypało\" :O Cizys ale ładną jesień za oknem mamy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadam Podnoszę :) Gdzie się \"trolle\" pochowały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślwika niewęgierka
ja dziś jestem jak troll - zakichana, zapuchnięta i ogólnie do bani :( a wszyscy inni zlewaja ten topik - buuuu... a ja też od piątku zniknę na miesiąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślwika niewęgierka
będę na urlopie naukowym. Wyobraź sobie budzik na 6.00 od 7.00 do 14 kucie potrem przerwa godzinna na obiad potem kucie do 19.00 potem basen - godzina, potem kucie do północy i tak do egzaminu na aplikację... Nie mam sieci w domu więc nie będzie mnie tu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za zdany egzamin :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka--> nie zlewają, tylko chyba wszyscy mają jakiś taki obniżony nastrój...mnie ten klimat wykańcza nic mi sie nie chce,przez całe dnie chodzę jak śnięta ryba, mam też wrażenie, że nic ciekawego się nie dzieje z czym mogłabym się z wami na forum podzielić chciałabym się wyrwac w jakies ciepłe miejsce Sliwka---> współczuje tego nadchodzącego miesiąca ale wiem , ze dasz radę, zaglądaj tu mimo wszystko od czasu do czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynak007
........................ .................................... ...................... ............................. ..................... """""""""i w tym cały jest ambaras żeby wszyscy chcieli na raz"""""""""" ;) ;) ;) teraz ja jestem a was nie ma.....Sliwka ma usprawiedliwienie a reszta???? wybralam juz kolory ścian -salon tj. pislalam ( z malymi zmianami) 2 odcienie pomaranczowego, żółty sypialnia --> zilelony oliwkowy łazienka--> dwa rodzje niebieskiego + odbity jakis szablon kuchnia i jadalnia--> na jednej ścianie coś w rodzaju wrzosowego zobaczymy jak to wszytsko wyjdzie -zresztą jak juz skonczymy chociaz czesciowo to moze sami to ocenicie. Ja juz jestem u kresu sil z tą przeprowadzka nadal nawet nie mam szafy, zeby wypakowac ubrania z walizek itd w domu jest taki chaos, ze nawet Przemo, ktory dobrze czuje sie w malo uporządkowanych klimtach ma powoli dosyc...ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja dzis jestem ostatni dzień przed urlopem więc leciutko nie łapie zakretu w pracy :( Landi - naprawdę będziesz miała tęczowe mieszkanie. Ja jestem tradycjonalistką i nie lubię \"pstrokatych ścian\" u siebie zrobię jakieś delikatny chłodny beżyk. Tylko łazienkę chcę mieć jakąś wsciekle soczysta :) buziak bo musze pracować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynaka007
Sliwka--> no wiesz co ....."teczowe" to ono nie bedzie -pomogla mi kolezaka P ktora zajmuje sie dekorowaniem wnetrz wiec wszystko mam nadzieje bedzie grac -tez nie lubie grochu z kapustą ale z 2 strony -fajnie samemu dochodzic do tego co na prawde nam sie podoba -nawet kosztem jakichs pomylek :) ...."przed urlopem".....powinnaś chyba napisac "przed obozem katorżniczej pracy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc w góóóóóóóóóóórę nasz topiku kiwaj się... I w dóóóóóóóóóóóóóół nie zapodziej nigdzie się :D.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze landi - dobrze dobrze - idziemy na pifo w środę :) Czwartej wolny to możemy sobie po browarku sczelić - na resztę nie ma chyba co liczyć bo śliwa się uczy do egzaminu a z resztą to wiadomo. Ja nie jadę wo LBN bo mi się nie opłaca to możemy obejrzeć sobie meczyk :) Co Ty na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic--> piwo tak mecz fuuuuu, ale wolałabym odłozyc to na czwartek poniewaz w srode moja siostra ma obronę pracy mag. i muszę ją jakoś wesprzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co pójdę na kacu do pracy ?? Ech jak tu skorelować się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×