Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Wiesz Landi wole sama od czasu do czasu zrobić. ;) Jakiś czas temu naszła mnie ochota i zakupiłam na mokotowie i były niezjadliwe :o A sama to robie takie wypasione, a nie pieprz z mięsem :classic_cool: No i pogoda mi przypasowała, bo w upał to pewnie troche bym zdychała przy tej robocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie łikendujecie :( Blondi to sie pewnie nażarła sajgonek i dogorywa :P a reszta?? Ja właśnie mam w planach pilling, maseczkę i manicure a wszystko przy dźwiękach ścieżki z Upiora w operze którą ostatnio \"katuję\" wszystkich :) do poniedziałku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja doprowadzam miekszkanie do miejsca gdzie mieszkają \"biali ludzie\" - czyt. latam na szmacie z mopem , odkurzam, zbieram śmieci dodtakowo z fajem, i szklanką wina w łąpie a Przemo lezy niczym pieprzony turek z haremu i od wszytkeigo się miga [zly} ale ja sie jeszcze odegram...;) dorwałam sie tez do Torrenta i sciągam wszystko co mi przyjdzie do głowy...filmy , muzyke...mam juz pare fajnych rzeczy :) Sliwka--> domowe SPA :):):) zazdroszcze....ja dzis wygladam jak mop :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała.20.
cześć dziewczyny ja od pażdziernika do czerwca siedzę w warszawie, bo tam studiuje. może urodzona w warszawie nie jestem, ale 10 miesięcy w roku, mieszkania w tym miescie to nie mało powiedzcie gdzie studiujecie? jakiej muzyki słuchacie? ja mam na imię Magdalena i teraz będę studiować na 3semestrze na PW inż.środowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała.20.
wiem ze juz pewnie pisalyslcie z jakich dzielnic jestescie lae gdy bedziecie wysyłaś posty to skrobnijcie pod spodem ja na Ochocie mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala 20--> przejzyj troche srton...temat topicu jest troszke mylacy...tu w sumie poza mnna nikt nie jest\"oryginalnie z warszawy\"....obecnie tak... choc z kolei ja obecnie nieco poza nia...ale jeszcze do niedawna tez mieszkalam przez jakis czas na Ochcocie :) troche zamotalam ale :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozo w porzo
a reflektujecie na herbate z rumem ...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozo w porzo
taaa a skad wiesz....:O masz tez szalowa odziez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja drinkuje z Zaplutkiem a wczoraj byliśmy w Onoff i Klubokawiarni do 7 rano balowaliśmy:D ale se podansowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestii
Witam Was Ja niestety już nie z Warszawy chociaz z bardzo bliskiej okolicy. Niestety wyprowadziliśmy się z W-wy po ślubie i mieszkamy tu juz ponad 5 lat chociaż nienawidzę tego miejsca. Wszędzie jest strasznie daleko - a najbliższy sklep jest 2km od mojego domku. Czy ja mogę sie do Was przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi--> i nic nie powiedziałas, że idziesz w takie tango [zły} tez bym sie chętnie wybrała...powiedz jak jest teraz w klubokawiarnii? jaka muza? ludzie?? bo ja tam nie bylam z 3 lata.... Niestii--> pewnie, a gdzie mieszkasz - bardziej okolice Nadarzyn czy II strona wawy --Marki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To była impreza urodzinowa kumpla mojego miśka :P Istne szaleństwo, byłam tak zbombardowana, że informacji niestety nie mogę udzielić ;) :D Cześć nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestii
Raczej okolice Łomianek. Okolice fajne jest jeziorko niedaleko tyle tylko wszędzie strasznie daleko. No i dojazd do Warszawy troche czasu mi zajmuje - zwłaszcza że prawka się jeszcze nie dorobilam. Bardzo chętnie wróciłabym do W-wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesti--> no to rzeczywiscie masz kawalek... napisz cos o sobie...my tu tak wszyscy robilismy na poczatku... swoja droga ciekawe czy sie zaczepisz na dluzej.. Blondii---> stara pijaczka z Ciebie :P:P:P:P...mimo to zaluje ze nie dalas znac...bo do klubo to bym sie chcetnie przeszla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć gaduły :) Ja tylko na chwilę - jestem w pracy pierwszy dzień po urlopie i musze pokazać kilka rzeczy praktykantom - lekcja pierwsza Jaką kawę lubi śliwka ;) Cześć nowe Landi kiedy parapet u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka--> jeszcze tak mysle z 2 tygodnie :) wybieracie sie gdzies na ten dłuższy weekend w polowie sierpnia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :) Ja w czasie długiego weekendu planuję poprawki pracy mgr... i nie tknę alkoholu przez najbliższy...miesiąc (?) ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi--> tak tak , wirzymu CI :P ciekawe gdzie reszta zabalowała Nina? Stic? a tak wogóle to zgłąszam pretensje i ogólną skargę na Ninę bo jak na założycielkę tego topicu to coś za mało sie udziela...proszę o stosowne podpisy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z żenującego topiku Stica wiem, że wybył gdzieś na urlop :P A ja wczoraj byłam w nowej japońskiej restauracji 77 noodle bar i jadłam przepyszne kalmary z sałatką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak słyszałam o 77 - ponoc nieźle karmią :) a jak tam z cenami? W czasie urlopu wydałam 1/3 pensji na dentystę - uśmiech mam perłowy... ale ogólnie mi z tym nie do śmiechu. Ps. to był tylko 1 ząb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi, osz Ty w życiu...... :P ;) protestować Ci się zachciewa?? ;) a Stic to nie wiem, pewnie się jeszcze po weekendzie nie obudził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny w normie, nie żadne szaleństwo :) Ninna no mówi się zęby jak perełki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, dzięki za oświecenie! Twój wkład w rozwój mej osobowości jest nieoceniony! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×