Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

ja musiałam do kawy czymś słodkim zakąsić... ale ostatnio w ogóle mam faze na słodycze i alkohol ;) wczoraj o 22.30 zażarłam 05 l losów i do tego solidna szkalneczka martini.... Bosko co niebawem będzie mnie łatwiej przeskoczyć niż obejść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) widzę ze nieźle sie rozkręciliście, ja nietetety mam teraz sporo pracy, przgotowuje sie do wyjazdu na badania do Mielca, wiec od jutra do środy mnie nie będzie. Sliwka wspołczuje z powodu ksiązek :( a czy juz powiedzilas tej osobie od ktorej pozyczylas je co sie stalo??? ja wcinam ser zółty z czarnymi oliwkami.... ale zaraz strzelę sobie kawę bo dopada mnie senność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nikt nie wie o naszej powodzi - poza właścicielami mieszkania... Kumpel zbiera sie na wyznanie Lody i martini - dlaczego nie? Lody śmietankowe z sosem adwokat i spłukane Martini rosso :) Żyje i mam się (chyba) nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja śmigam standardowo na zakupy i nawet postaram się być wyrozumiała dla pań kasjerek (wpływ aniołka ;) ) No i pyszne papuś dla misiaczka zrobię, taka dziś jestem dobra :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako, że jest sezon postanowiłam po raz pierwszy zająć się młodą kapustką :D do tego ziemniaczki i drobiowe kotleciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Cię wyczułam ;) brzmi swojsko ale i apetycznie :) Ja dziś robię pizze ale zbyt sie nie wysilę bo podkład kupiłam więc wrzucę na nią co tam znajdę i siuuup do piekarnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że rozpieszczasz swojego mena - a taka niby z niej opryskliwy babsztyl - a tu kolteciki, miziu, miziu kotku i kilogram miodu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Był anioł w Krakowie jest anioł w Warszawie :P Zachciało mi się swojskiej kuchni dla odmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie jeśli wygra koleś, który chce być żywym statywem w lateksie na koncercie HT to szykuje się ciekawe widowisko :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wramach konkursu Wniebowzięci ludzi przesyłają propozycje i koleś odczytuje na falach Antyradia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Super jest Antyradio , słucham nonstop od półtorej roku conajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty masz śliwka do lateksu ?? Kolo będzie wyglądał jak odlany z Wosku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolczyki absolutnie nie w moim stylu :P Latex jest si, ale strój Ponyboya byłby cool :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ubranko i akcesoria kiedy w taki razie? :P Po pracy jako strój domowy? ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, jasne :P taki Ponyboy do policji jak znalazł :D Mogłabyś go ujeżdżać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×