Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

temat spinek mnie ubawil :D:D:D co do rad cóż są pewne ogólne - pamietacie te nakręcane zabawki na takie fajne kluczyki -biedronki, samochodziki, otóż moim zadaniem, facet to tak zabawka, nakrecasz trochę pochodzi a potem zwalnia i trzeba jeszcze raz nakręcić od poczatku....i tak przez całe zycie ;) oczywiście nie nalezy nakręcić na maxa bo się popsuje... \"clu\"-->trzeba cały czas mieć ich pod kontrolą i to najelepiej tak zeby tego nie odczuwali, albo tak działać, żeby pomysły, (które mamy my kobiety) uważali, za dzieła swoich genialnych pomysłów pozwalć owszem na wiele ale zawsze z zastrzeżeniem --> ja mogę, chcę, zrobię to samo...i robić lub umiejetnie udwać, że to się robi :P Mnie najbardziej w facetach przeraza to, że często większość z nich niezależnie od wieku, wykształcenia itd itd nie ma zupełnie instynktu samozachowawczego...bez nas dostają tych swoich skrzydeł i lecą nie wiadomo gdzie, najczęściej jednak na najbliższą ścianę :) wierzę, ze sa jakies wyjatki ale ja niestety nie mialam szczescia byc z takim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwka niewęgierka
nic dodać nic ująć Landi :) Szczególnie te wysokie loty na własnych skrzydłach ;) Landryna a a propos spinek - moze Ty się dasz namówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu kto???? Dzień dobry :) Blondyna - byłam wczoraj w kinie - Podsumowanie: trochę naiwna bajka dla dorosłych, czasem irytująca, czasem zbyt łopatologiczna ale w sumie mnie się podobało od 1 do 10 daję 6,5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, ja poczekam aż Zaplutek będzie miał na dvd.:D Na Volver może nam się uda, albo nawet na maraton ;) Dziś znów w trasie, dobrze, że mam książkę i muzykę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Blondi to dobry pomysł z tym dvd - nie ma w KOBIECIE niczego co MUSI się widzieć na dużym ekranie... O której masz pociąg? Ja dziś będę siedziec w pracy do upadłego - kolejne super ważne i super wielkie pismo do napisania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 10:30 i jakoś mi się smutno zrobiło...:( Chociaż tęsknię za moim paskudem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pociesz się że to TYLKO 5 godzin - gdzybyś tak miała załóżmy jechać na trasie Przemyśl - Szczeci to dopiero byłoby wyzwanie - 13 godzin.... to już sport dla wytrwałych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E nie no luz, przyzwyczaiłam się, tylko szkoda, ze mama zostaje z tą chorą sytuacją z pracy...ale ją podburzyłam i pismo napisalyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka niewegierka
cześć :) Jak tam wczorajsza podróż? Znośnie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było tak jak lubie :) Dwa miejsca dla mnie :D Troche posłuchałam muzyki, trochę poczytałam...zleciała podróż.... W domu czekał na mnie standardowy burdelik i stęskniony misiek, który nigdy tego nie potrafi wyartykułować :o ale przynajmniej umie pokazać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, a tak obiadek zrobiłam,ale szybki :P;) Nie siedze przy kompie, bo stary w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :classic_cool: jejku ale się wytańczyłam i wybawiłam w sobotę... Z imprezy wróciłam o 10 w niedzielę cały dzień dogorywałam i marzyłam by mi ktoś obciął głowę ;) Ale ekstra było super towarzystwo niezłe toasty odlotowa muzyka i jeszcze inne niespodzianki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) My też zabalowaliśmy w sobote :D Na profesjonalnie przygotowanej imprezie u Chic;) Impreza nosiła miano \"ostry dyżur\" (z okazji powrotu Chic do zdrowia) Były kitle, strzykawki, stetoskopy i gumowe rękawiczki oraz szeroki wybór kroplówek :D:classic_cool: policja też wpadła :P Popiliśmy, podansowaliśmy, bardzo si imprezka :) O niedzieli nie chcę pamiętać... troszkę bolało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- rozumiem Blondi że niedziela upłynęła nam podobnie :( Hahaha... do nas policja też zaglądnęła - popatrzyli kto jest, pożyczyli dobrej zabawy i grzecznie poszli :D nie mieli wyjścia :P Blondi ja wtedy kiedy jest maraton będę poza Wwą, ale moze wybierzemy się na jakiś przedpremierowy pokaz VOLVER - już grają w kilku kinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie ostatnio stwierdziłam,że taki maraton to nie na moją wytrzymałość ;) Zamiast przyjemności mógłby się okazać karą... Volver - jestem jak najbardziej ZA :) U nas na imprezie Policja była ponoć trzy razy (ja zakodowałam raz :P) Jakie mieli głupie miny jak zobaczyli gospodynie prosto z sali operacyjnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Hop hop!! Posneliście? Ja walcze ze śpiączką :o dopiero się z łóżka zwlekłam i ide śniadanie robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZień dobry :) Nigdzie mnie nie wcięło - mam troszkę roboty :) Ale czytam uważnie. Rano jak coś ogladałem przypomniałem sobie o pytanieu do Blondi.Oto one: skoro masz serca w Bogu - Siostro - co wg ciebie pochodzimy od małby czy jesteśmy stworzeni wg Bibli przez Boga ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Stic 🖐️ Bardziej mi pasuje teoria ewolucji, co nie pzreszkadza mi wierzyć,ze ktoś (Bóg) nad tym wszystkim czuwał i czuwa... A dlaczego? Otóż w opowieści biblijnej nijak pasuje mi Adam i Ewa jako prarodzice, ponieważ ich dzieci, wnuki, prawnuki, prapra..... musiałyby oddawać się kazirodczym praktykom, aby ludzkość powstała... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Śliwko :) Ty chyba musisz zacząć kanapeczki zabierać ze sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×