Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Pozwij ich !!!! Koniecznie !!!! W ogole środa w TV jest jakaś taka niemrawa teraz - nie zauważyliście... Komu smakuje suszony banan - taki w musli ?? Cześć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Bananek jest si ;) Ja oglądałam wczoraj kawałek TERAZ MY z nagraniem Begerowej ale nie dałam rady bo mi się spać chciało... I dodatkowo mój facet przeziębiony więc ogólnie porażka w nocy...smarkanie, wiercenie, poty, sapanie....wrrrrrr miałam chęć użyć poduszki 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi Twoje współczucie do choroby Misiaczka jest rozwalające :P Oglądałam TERAZ MY w oczekiwaniu na 24H - o matko.... no comment... tylko się pakować i uciekać :( PiS dał popis ale Renia jako osoba walcząca z korupcją polityczną to już szczyt hipokryzji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pms, więc pieprzę chorobę Misiaczka :P :classic_cool: MataReniaHari ma szansę odkupić winy, buhahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dodatkowo od rana z przerwami na zakupy oglądam TVN24 i nóż się otwiera 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż tak?? ja tam słucham RMF Classic by się nie stresować :( Ale czasem jak przeczytam jakiegoś newsa na interii czy onecie to normalnie kto ich wybrał, co się dzieje, niech mnie ktoś obudzi :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra, mam nadzieję, że z Morozowskiego i Sekielskiego nie zrobią kozłów ofiarnych...bo już się czepiają... PIS zaczyna a wszystkich wokół wina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak bo oni są ok, walczą z układem chcą ten kraj wyprowadzić na prostą oczyścić z chołoty, a teraz ci wszyscy liberałowie,postkomumnisci,łżeelity się ich czepiają i sieją zamęt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata tego nie wymysliła tylko Ci kolesie z Teraz My !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo połowa ludzi nie widzi że to marna prowokacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Która połowa? ja czy Śliwka? :P O tym to nie wie Pis i pisiory...albo raczej nie chcą wiedzieć...cały czas napierdalają, ze to opozycja, układ i trzymają się stołków jakby ośmiorniczką dupy mieli nasmarowane 😡 Podobał mi się tekst jakiegoś biznesmena: \"Ludzie, startujmy do wyborów, bo nie ma kogo wybierać...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej sobie obiadkiem dogodziłam dość lekkim i pysznym jak zwykle :D Już się nie mogę doczekać wspinaczki kaczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza!!! Cześć :) no i jak tam humorki po orędziu? Moje uwagi - wreszcie ktos zauważył że podciąganie się i mówienie nie wpływa pozytwywnie na odbiór przesłania :P ; a co do rzeczonego odbioru przesłania... normalnie matrix :P :( i to nie jest już ani śmieszne ani fajne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stki
Widzieliście zwiastun filmu "Ludzkie dzieci" ??? To może być ekstra film !!! W końcu lato znowu zawita do kin !!! Jupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O Nawet nie potrafią napisać nicka :( Wasze ciacho tam gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic no bez przesady ;):P Nie wiedziałam, że można się uzależnić od sera żółtego wędzonego :o i to nie może być każdy tylko jeden jedyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×