Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Jedz, jedz, na zdrowie :) Jak tam, przemyślałaś Volvera? Kiedy ewentualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic nie ustosunkowałeś się :P Oki, Ja widze,że tylko Muranów 20:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jedzenie to przyjemność :P Ja własnie robię sobie obiadek: panierowana pierś kurczaka + sałatka z pora z jabłkiem :):D:P Co tam Landi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójdę z wami na Volver - tylko niech to bedzie środek tygodnia :) Blondi: Odnośnie Twojej wypowiedzi - oki w sumie....nie zawsze się ustosunkowuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic - super :) Blondi - w zasadzie tak jak placki ziemniaczane :) Ścieram cukinię na tarce - na dużych oczkach, wciskam czonek dodaję pokrojoną cebulę do tego jajko, mąką, sól, pieprz i na rozgrzaną patelnię :) super smakują z jakimś sosem albo paprykowym albo czosnkowym :) A są lżejsze niż placki ziemniaczane :) Ej to może VOLVER w czwartek? A jutro jeszce napisz ew jakim kinie - jeśli nic nie znajde bedzie Muranów :) Landryna a Ty reflektujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka tak myślałam, ja w ten sposób robię szpinakowe :) No to idziemy w czwartek;) się okaże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki - proszę o czas i miejsce spotkania...mailem, faksem, smsem, mmesem, telefaksem, pocztą, lub o informację forumową... Placki z dyni - fajnie brzmi ale ze szpinaku już troszkę gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic, wiele osób było uprzedzonych do szpinaku, dopóki nie zjedli przygotowanego przeze mnie:P Naleśniki ze szpinakiem to poezja, placki delikatniejsze niż ziemniaczane i równie pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej, To co jutro 18.15 Muranów? Sprawdziłam - faktycznie pokazy przedpremierowe VOLVER są obecnie wyłącznie u Gutka. W weekend były natomiast także w innych kinach. to co dajcie znać czy idziemy jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co, czy ktoś jeszcze zadeklaruje swoją obecność w kinie? Blondyna - napisz coś więcej o tych plackach szpinakowych bo mnie zaintrygowałaś.... Moje cukiniowe wyszły obłędnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślałam, że szpinakowe to tylko moja fanaberia ;) jak kiedyś przyniosłam do pracy to się patrzyli, jakbym trawę jadła ;) a patent z cukinią dobry, muszę wypróbować - w weekend może :) pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninna_-> A robiłaś muuuuuuuuuuuuuuuuuu ?? Ja będę : czyli : czwartek 21.09, godz. 18:00 przed kinem Muranów... Jak się jedzie metrem to gdzie trza wysiąść ?? Tramwajem to chyba jedne przystanek za Metrem Ratusz ?? Tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysiadasz na Bankowym :) to jest chyba Metro Ratusz. I to jest od razu tam - przynajmniej ja to tak kojarzę - zawsze byłam tam w stanie zrelaksowanym i wieźli mnie samochodem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest dokładnie metro ratusz, wiem bo za kinem pracuje mój luby :D Placki szpinakowe łatwizna: ja na przysmażoną cebulkę rzucam mrożony szpinak, jak się rozmrozi dosmaczam czosnkiem i przyprawami (oczywiście może być świeży szpinak po uprzedniej obróbce) jak wystygnie dodaję jajo i mąkę oraz starty ser żółty, no i mase smażę na oliwie jak placki ziemniaczane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Szpinak uwielbiam szczegolnie z czosnkeim i gorgonzolą+ oliwa, bułka do maczania i dobre winko :) wytrwane rzecz jasna Na Volver byc moze też uda mi sie dotrzec...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Tak jeszcze nie jadłam, zanotowane :D Tymczasem bigosik robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi--> Twój facet za to dogadzanie kulinarne każego dnia to powinien Cię ozłocić, nosić na rękach i obsypywać kwatami!!!!!!!!!!!:):):):) u mnie bigos jest raz w roku .....na świeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×