Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Bo z tej parówy zebrały się na niebie chmurki i musi spaść deszczyk, żeby roślinki i zwierzątka nie poumierały, a nam wody nie zabrakło :D :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie było duszno tylko raczej chłodno - brrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj już pod wieczór było jakby chłodniej - a dziś od rana wypiździaj ... czy wy wspólnie przechodzicie ten PMS ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwariowany świat Malkolma :) Niezła jest ta mamusia ale najlepszy jest ten ich najstaraszy syn co to na ranczo w jedne dzień nauczył się z ksążki odbierać poród od krowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pogoda mię powala... :o Coś mi się chce zjeść, ale nie wiem co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Można można...misiek zaczął od przeziębienia a teraz zapalenie ucha..., tyle, ze przeziębienie wyleczył panadolem + czosnek, do ucha krople i jakieś lekarstwa dostał i daje rade. Ja też wpieprzam czosnek + novorutin i na razie się trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle, ze wczoraj poszliśmy na spacer i kontynuowaliśmy go w czasie burzy, dlatego też do domu dotarliśmy przemoknięci do suchej nitki :) Ale super było :D i mam nadzieje, ze bez konsekwencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe - ja już chorobę mam za sobą ale współczuję bo tak niewiadomo co grypa + katar cieknący z nosa może człowieka doprowadzić do szału. Co polecacie kupic: blender czy mikser ?? Witam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie właśnie wczoraj tak lekko przewiało :( ale zrobiłam sobie herbatkę z pradem i myślałam że będzie ok - d*** obudził mnie w nocy ból gardła :( Zaopatrzyłam się w neo-angin, ascorutical i polopirynę C i zobaczymy czy utłukę gada. Czosnek jest u mnie stałym elementem diety ;) No to Wy mieliście wczoraj romantyczny ten spacerek w czasie burzy :) Ja dotarłam na Plac Zbawiciela >> kawał dobrego poruszającego kina, ale w mojej ocenie już taki lekko przegięty :( i powinien skończyć się o 10 minut wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic- kup sobie robota kuchennego BRAUNA ok 300 zł - ma funkce blendera i wszystkie miksera w zasadzie to mu fontanny tylko brakuje ;) nie podam Ci dokładnie modelu ale na pewno w sklepie będą wiedzieć o który chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://film.onet.pl/0,0,1362532,2,596,artykul.html Majchrzak rulez :classic_cool: Nie zgadzam się jedynie z jego opinią o Bareji :P Stic kurcze przypomniałeś mi, że muszę skatować misiaczka o robota. Nie wiem do czego potrzebujesz, więc Ci nie doradzę...ja chcę taki full wypas ;) do wszystkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie śpij śliwko
nago na trawie, bo dostaniesz zapalenia płuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz Śliwka :) muszę też looknąć na tego Brauna, może w końcu mi kupi 😠 Co do czosnku to ja mam na myśli jedzienie na surowo na kanapce, nie przetworzony ;) Plac Zbawiciela też chcę zobaczyć, ale może nie w kinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm dobry pomusł z tym Braunem. A jeszcze inne pytanie : prostownica jaka - czy z jonizatorem - jakiej firmy - przeciętna ma moc 75W ale np Brauna ma 140 !!! Czy to ma jakies prełożenie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primo: ja czosnek wciskam praktycznie do wszystkiego i to tuż przed podaniem więc w zasadzie wychodzi na to samo ;) Secundo: BRAUN jest idealny - kumpela go ma ja robię przymiarki - sieka, szatkuje , miesza, ubija, kruszy lód w opcji o ok. 50 zł droższej ma \"końcówki do gorącego\". Jest naprawdę ekstra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prostownicach się nie znam, nie używam i nie rozumiem po co prostować włosy jeśli natura dała kręcone lub falowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam się bo moja luba robi przymiarki na taki sprzęt ale ja jestem bardzo sceptycznie nastawiony bo wiem jakie zniszczenie sieją różnego rodzaju urządzenia do pielęgnacji urody w połaczeniu z kobiecą fantazją i obeznaniem z techniką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie wiem o co laskom chodzi z @ :o tak samo jak rozpieprzają mnie teksty netowe typu " koffany" :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×