Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Hehe ja dogadzam głównie sobie, on ma przy okazji :):P Ja bigos robie drugi raz w życiu ;) wcześniej myślałam,że nie lubie :D Poza tym, hmmm, to nie jest taki tradycyjny, tylko tak, zeby zjeśc coś lekkiego, bo on z odrobiną boczusia i kiełbaską z fileta drobiowego, głównie kapucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeśli juz mnie weźmie na bigos to robię z młodej kapustki i też z piersia kurczaka + pomidory i inne dziwne rzezcy :) to taka moja improwizacja bigosowa ;) W życiu nie robiłam takiego prawdziwego bigosu - 3 dni bulgotania, mięcho,grzyby , wino itp.... jakos mnie to nie kręci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takiego tradycyjnego nie lubię ;) też pomidorki dodaję i przyprawy różne oraz odrobinę octu jabłkowego lub winka dodaję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam opakowanie żelków akuku w związku z czym jestem zmasakrowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Waszej wyprawy do kina - pass. ustawiona jestem z kolegą. ale bawcie się dobrze robaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka zostaw Ninne, ona topik założyła w chwili słabości, już nieaktualne :P ;) Nie ma to jak być uczynnym i jeszcze opieprz dostać :o No ale piekło dobrymi uczynkami wybrukowane :P Jak można czepiac się kobiety niewyspanej, zmęczonej zakupami i garami, zakręconej i w dodatku blondynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja założyłam ten topic dla WAS! ;) doceńcie mój trud! ;) a tak serio, mi się jest trudno tak z dnia na dzień ustawić, przeważnie już mam wszystko poumawiane, także jakby co to z tygodniowym wyprzedzeniem na przyszłość proponuje - to się podobno nazywa syndrom singla ;) czyli czas zaplanowany do granic możliwości tudzież absurdu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) kurcze a ja nie moge z Wami iść bo ktoś przełozył mi spotkanie z piatku na dziś i to własnie na 17-18 :(:(:( kurcze a nie ma opcji zebysmy sie ustawili na sobote?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Ninna u nas planowanie z wypzredzeniem nigdy się nie udaje. Może tak z dnia na dzień wypali. Mam nadzieję, ze Śliwce i Sticowi nic nagle nie wypadnie :P Soboty u mnie odpadają... Co do samca szkoda pisać...:o Mam ograniczony dostęp do kompa więc jakby mnie nie było tuż przed wyjściem do kina to proszę o smska czy aktualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę na Bank :) 18:00 Munraów :classic_cool: Landryneczko z Tobą też moge się wybrać do kina ;) na film...wybież tylko film...a ja wybiorę kino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, śliwka, mam podobne odczucie ;) stic, a co z Twoją smerfetką?? czy z nią już nie chodzisz do kina? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz mi tu jakies łatki doczepiacie :D Smarfetka w Lublinie :( a Landi to dobra qumpela 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×