Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Jest sobie taka firma Skechers ;) http://www.skechers.com/ mają trochę fajnych i trochę tandetnych butów, co kto lubi do wyboru, do koloru ;) jeszcze Bronx ma fajne...jednak i jedne i drugie cięzkie do dostania w Polsce, bardzo ograniczony wybór. We Wrocku mamy firmowy sklep a w Wawie dupa :P Kostiumów tradycyjnych niecierpię i nie mam zamiaru się wbić w takowy NIGDY :P oczywiście podkreślam TRADYCYJNYCH... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejah 🖐️ uważajcie na czarne koty i drabiny :P Ja dziś idę na badania marketingowe dotyczące piwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no, ciekawych rzeczy się dowiedziałam o czyszczeniu butów tudzież biegach na obcasach i stylach ubraniowych - dobrze, że zajrzałam ;) :P jakby Was interesowało - to jestem permanentnie zarobiona, ponadto śliwka o dziwo zgadzam się z Tobą, że faceci beznadziejni a mieszkania drogie. ale poza tym wszystko gra i buczy ;) a skoro już o butach... to mam na sobie ciemno złote balerinki z motylkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balerinki :P to ja nosiłam jako dziecko ;) miałam białe z powycinanymi gwiazdkami :D Śliwka ale o co cho?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na jakim piwie się znasz Blondi? polskim czy importowanym? ;) śliwka, odnośnie tych balerinek to nie byłabym pewna, bo nie widziałam wersji z biedronką. ale moje są śliczne ;) jakie plany na weekend? jadzia pewnie się spijesz w niedzielę, co? ;) ja właśnie jadę na imieniny do mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie wiem jeszcze, praktycznie tylko Plac Zbawiciela mi pasuje, ale jeszcze się rozejrzę, jak w ogóle będzie się zanosiło na pójście... Diabła czytałam, słaby...obejrzę kiedyś z czystej ciekawości...w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi jak dostaniesz zgrzewkę tego piwa( które bedziesz oceniać) to wpadnij do mnie ale jak to piwo jakieś owocowe to nie wpadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mowisz chyba o czteropaku! to rzeczywiście nie majatek a ja mowie o zgrzewce ( tez nie majatek ale kosztuje wiecej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam gadać o opakowaniu dla piwa czy lepszy kolor zielony czy żółty a napisik zwykły czy kursywką to ja mogę, degustacji nie będzie a szkoda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! co za nietakt! jakby była degustacja to potem i ocena opakowania mialaby lepsze oceny!to brak profesjonalizmu! a ja dzis profesjonalista pełną -ym brzuchem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba dziś nie mam miejsca na piwsko, bo jak wiesz strasznie się obżarłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pływają w Actimelu i Bobo Frucie, jak dołożę piwa to raczej coś zupełnie przeciwnego mnie czeka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×