Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Stic jeszcze nie wytrzeźwiał :P a ja tam nie ufam kobietom które są soute :P:P:P Musimy sie wybrać na jakieś piwno znowu bo na dzień dzisiejszy to na przykład Sliwka gada więcej z Przemkiem niż ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzięwczęta i chłopaki :) A mój luby znów szaleje z pomysłami mieszkaniowymi :o Landi kojarzysz w Pruszkowie ulicę Sprawiedliwości przy al. Wojska Polskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nic nie wiem, jest tyle opcji, że mam mętlik w głowie :o Na razie w kwesti orientacyjnej się pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Sliwka--> tak się wygłupiam ...już mi odbija 24 przy kompie:P Blondi--> znam, szukasz tam lokum? dawaj jakieś szcególy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi >> powiedz Przemkowi by nie pomylił bram - na naszej jest tabliczka z nazwą kancelarii, natomiast na wcześniejszej jest jakaś inna kancelaria. A w ogóle przychodzisz z nim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi--> miejsce jest fajne, blisko WKD, Pruszków powoli z zapyziałej dziury zmienia się w bardziej przyjazne miejsce. Sliwka--> Przemek juz jedzie do Ciebie sam, ja mam dzis urwanie głowy i o 16 spotkanie w Instytucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze się zaczyna od spraw zawodowych a kończy....więc choć pomaluj mój świat tralalalalalalala 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No wiesz co panno M. - zasiałem tutaj pewne ziarno niepewności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic--> Ty nie oglądaj tych seriali bo Ci się zaburza widzenie świata :P i nie pij...:) Pozatym P mnie tak wkurza, że najchętniej owinęłabym go tasiemką z kokardką i oddała w jakiekolwiek ręce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde jade do tego Pruszkowa, Landi oprowadziłabyś, ze się powtórze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje spotkanie w instytucie przełożyli na 18 😠 a już byłam w drodze na kolejkę ..wrrr nie znoszę takich akcji 😠 Przemo już do mnie dzwonił i z grubsza powiedział mi o co chodzi... i jeszcze pewnie dziś do Ciebie przekręci bo chce się o coś zapytać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, dzisiaj ja pierwsza....:) Dzien Dobry:) Piękne Słonce -jak Mori sie obudzi to idę z nim na spacer do parku, bo ten naspeedowaniec musi dać upust swojej nagromadzonej energii... Jak tam Blondi wrazenia Radzia nt. mieszkania w Pruszkowie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Landryna :) Byłam pewna że to Blondas się juz obudziała - a tu niespodzianka :) Ja niestety od wczesnych godzin pracuję :( no cóż ale takie życie... Udanego spaceru! A właśnie Blondyna - jak mieszkanie i jakie są tam ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka--> Ty w tej pracy to powinnaś mieć chyba jakieś łóżko, zaoszczędziłabyś czas na dojazdy ja przed 7 to wstaję głównie tylko na kacu, żeby się napić wody :) jestem typową sową i poranne wstawanie to dla mnie udręka. Mori też jest sową -lezy teraz w kołdrze do góry brzuchem i się przeciąga a tak wogóle to odkryłam ( a właściwie moj kumpel), że Mori ma łaskotki na opuszkach łap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow fajne zeschizowane zwierzątko po wciągnięciu krechy amfy :) Cześć baby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem ani sową ani skowronkiem jestem jakąś k... krzyżówką (jak to straszydło które podrzuciłaś) bo kładę sie późno i zrywam się jak dzika skoro świt :( ale co do zasady nienawidzę się wylegiwać mimo że kładę się późno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×