Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Gość pobita.
Do śliwki niewęgierki: mozna wiedziec czy specjalizujesz sie w sprawach rozwodowych i podzialu majatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem po uszy w pracy :( o zakupach jeszcze nie myślę :( :( :O Co do rozwodów - mogę poradzić ogólnie jako prawnik ale to nie jest moja działka.... Ale w miarę możliwości służe rada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobita.
Sliwko, czy podpisanie rozdzielnosci majatkowej po paru latach malzenstwa dziala wstecz? Tzn czy rozdzielnosc dziala od momentu podpisania czy dzieli sie caly majatek? I co z mieszkaniem nabytym w trakcie trwania malzenstwa? dzieki z gory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobita.
mozesz mi odpowiedziec Śliwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łup :classic_cool: Węgiel dobywa Zagłębie, ja dobywam nasz topik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobita.
taki z niej prawnik skoro nie potrafi odpowiedziec na proste pytanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się na znam na prawie ale wiem jak zrobic dobrą krwawą merry :classic_cool: na śniadanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Ja jak zwykle mam wytłumaczenie...byłam na swoich badaniach i biegałam po wielkopolskich wsiach :) wróciłam wczoraj wieczorem Stic --> :D Pobita--> Sliwka pisała, że jest bardzo zajęta i pewnie dlatego nie zagląda na forum, jak się pojawi na pewno coś odpowie na Twojego posta. Ciekawe co się dzieje z Blondii??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pwenie w nowej pracy - nadal nie wiem co to za praca 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka niewegierka
Landi - dziekuję za wyjaśnienie - dokładnie tak mam :( zakrętu nie łapię! Pobita napisz swój mail to zamiast tłumaczenia na formu po weekendzie obiecuję odpowiedź! pozdrawiam i wracam do roboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem fajny filmik z tzw \"falsh moba\" w Arkadii ktoś o tym słyszał ?? Dzingle bels dzigle bels ...💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Ja w sobotę biegałam po arkadii w poszukiwaniu świątecznych prezentów nienawidzę tego tloku, tych pieprzonych neonów, ogłuszającej muzyki, i tych buraków, którzy zlewają się próbkami perfum, po godzinie jestem chora czuję sie jakby ktos dał mi obuchem w głowe Blondii --> cos bardzo lakonicznie podwałaś powód bądź co bądź swojej długiej absencji ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi--> no niby tak ale ja tak z troski :P i zaniepokojenia ;) Stic--> jakies tam drobiazgi książki, kosmetyki, ciuchy nic w sumie specjalnego, chodzi o sam fakt, że takie miejsca szczególnie w okresie przedświątecznym zabierają mi całą energię a burakowo, które tam zjeżdża godzi w moje poczucie estetyki i jakiegoś normalnego zachowania :( pchają się, wrzeszczą, zlewają perfumami i w ogóle fu fu fu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic--> hop siup chyba nie wystarczy mniemam ze wszystkich ogarnął szał przedświąteczny :P .......................a mnie dodatkowo jeszcze wir pracy....:( totalne urwanie głowy a jeszcze w tym tygodniu mam kolejny wyjazd do Poznania...a gdzie czas na lepienie pierogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ty na stałe powinnaś wynieść się do tego Poznania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka 🖐️ Ja już jedną noga w pociągu mimo,że jeszcze sporo czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi drodzy ponieważ raczej tu już nie zaglądnę przed Bozym Narodzeniem - życzę wszystkim zdrowych spokojnych pełnych radości Świąt w gronie najbliższych ! Ściskam serdecznie - śliwka Ps. Blondi co to za link ? Nie łapie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje \"Drogie Panie\": ponieważ raczej tu już nie zaglądnę przed Bożym Narodzeniem - życzę wam wszystkim zdrowych spokojnych pełnych radości Świąt w gronie najbliższych ! A sobie seksu pod choinką :classic_cool: Chętnie was pościskam serdecznie Stic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozdanie Webstarsów (takie nagrody za strony internetowe) Na foto m.in. ekipa z moim lubym :D Stic >> Tobie również spokojnych i radosnych Świąt, szalonego sylwka oraz dużo prezentów pod choinką a w jednym z nich dużo sexu: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=149286271 lub http://www.allegro.pl/item149693158__lalka_tluscioszek_odjechana_na_impreze_.html :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×