Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Gość ddmagda
Pilnie szukam kontaktu z osobami, które w roku 1973 studiowały na Akademi Rolniczej w Warszawie, i miały praktyki we wsi Lubotyń. Proszę o kontakt na e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliweczko 🖐️ Ze spaniem to Ci nie pomogę..sama czasami miewam takie problemy i nie mogę sobie z tym poradzić (bez seksu oczywiście hehe;) ) Samo przejdzie..kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję :( bo to jest piekielnie wyczerpujące :O sypiam jedną noc normalnie potem mam z głowy pięć kolejnych i znowu \"nadabiam \" jedna noc i znowu kilka mam do d*** Chyba zacznę brać jakieś prochy bo czuję sie jak zombi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poprawę humoru blondynek: Blondynka dzwoni do swojego chłopaka i mówi: - Mógłbyś do mnie wpaść? Mam tu strasznie trudne puzzle i nie wiem, od czego zacząć... - A co powinno z nich wyjść według rysunku na pudełku? - pyta chłopak. - Wygląda na to, że tygrys. Chłopak decyduje się przyjechać. Blondynka wpuszcza go i prowadzi do pokoju, gdzie na stoliku porozsypywane są puzzle. Chłopak przez chwilę przygląda się kawałkom, po czym odwraca się i mówi: - Kochanie, po pierwsze nie wydaje mi się, żebyśmy, choćby nie wiem co, ułożyli z tych kawałków cokolwiek przypominającego tygrysa. Po drugie: zrelaksuj się, napijmy się kawy, a potem pomogę ci powrzucać wszystkie te płatki kukurydziane z powrotem do pudełka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliweczko, prochy bardzo odradzam...po pierwsze: uzależniają, po drugie: sen po takich prochach to nie jest to - będziesz podobnie zmęczona. Jeżeli już to kup sobie ziołowe, np. PERSEN. Sama to brałam i mi nawet pomagało:) Muszę jednak przyznać, ze dobry facet to najlepszy lek nasenny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za radę - łsyszałam o tym PERSENie -przyznam że właśnie z obawy przed konsekwencjami nie zdecydowałam się na środki nasenne :( Co do faceta jako przytulanki - no comment bo płakać mi się chce ;) STIC- no tak... po raz kolejny stwierdzam - HURRRA że nie jestem blondynką ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka-> To może jakaś meliska albo całe VIADRO, nowy rewelacyjny lek na bezzsenność, w połączeniu z uspokajającą muzyką działa kojąco na nerwy i frustracje seksualne :). Wystawiam darmowe recepty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) - tak wygląda człowiek po tygodniowej kuracji Mam jeszcze ręce, które lecą - fru fru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuracja na którą czekam to urlop w Tunezji :) zbliża się wielkimi krokami :classic_cool: bede wygrzewała sie w słonku, jeździła na wielbłądach i piła drinki z palemka :), reszta jest milczeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farciara:P Ja już nie mam urlopu:( Ale w przyszłe wakacje sobie odbiję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeść.... spaaaaaać..... ludziska... poszłam spać o 3:00 nad ranem. nie, to jednak źle powiedziane. powinno być: \"poszliśmy\" ;) i wiesz, śliwka, też miałam problem z zaśnięciem ;) na sen najlepsze jest zmęczenie organizmu. mnie meliska w ogóle nie pomagała. wytrzymaj do urlopu i na razie nie faszeruj się niczym może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to niby ja jestem farciarą... :P Cześć ninna :) no to miłe że nie tylko ja nie mam spania ;) Dziś kupię persen - tak na wszelki wypadek, a co do urlopu - to od 23 będziecie sobie musieli tu (chwilowo) poradzic beze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to jakieś dziwne jesteście - ja jak sobie wrócę po pracy do domu to przysłowiowo i dosłownie padam na twarz (mała powierzchnia to zawsze trafiam w materacyk na podłodze). Później już tylko gimnatyka zdejmowania ciuchów na leżąco. Tak wiem brudas ze mnie ale następnego dnia szybki zimny prysznic i jestem jak młody bóg. A nie jakieś tam prochy czy urlopy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... śliwka, bo wiesz co, bo tak właśnie wymyśliłam, że ja czasem z przepracowania / nadmiaru zajęć / natłoku myśli - też nie mogę spać. może po prostu Twoje ciało domaga się w końcu odpoczynku jakiegoś? :) fajnie Ci niedługo, kurde, zazdroszczę :) stic - i tak padasz i dogorywasz? i nic więcej po pracy nie robisz? dziwny jakiś jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mogę ninna_ - właśnie szukam sobie znajomych do spotkań po pracy, dopóki ich sobie nie znajdę to chyba już wolę być wypoczęty w pracy. Zresztą mieszkam prawie sam, lubię pracować, no kids, brak dziewczyny. Oooooooo wiem ale mam telewizor ale tylko cztery kanały i taki szajs w nich leci. A jak wracam do domu to nie mam już nawet siły grać chociaż przymierzam się nabyć coś ekstra w przyszłym miesiącu /jakiegoś RPG\'a/....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna u mnie też tak jest im więcej stresu i zajęć tym gorsze noce :( Nie potrafię sie wyciszyć bo cały czas o czymś myślę :( Teraz sen z powiek (dosłownie) spędza mi aplikacja... Stic - książki czytaj a nie pierdóły oglądaj :P A z kim mieszkasz ludź czy zwierz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic, a wsród nas szukasz znajomych czy dziewczyny? ;) bo widzę, że Ci śliwka wpadła w kompot ;) znaczy w oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic :D Śliwka to ja Ci coś polecę NERVOMIX śpi się po tym jak niemowle ;) a dodatkowo może być herbatka Liptona \"Na spokojny sen\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze - to Lipton jakieś takie dziwne herbatki produkuje :( DZIĘKI :) a ten drugi środek - dostanę go bez recepty?? Wiecie co teraz to mam kryzys - normalnie tak mnie oczy szczypią że zaraz to mi chyba soczewki wypadną albo sama je wydrapię :O a tu jeszcze dwie godziny trzeba siedzieć i najgorsze jest to że mam kilka pism do napisania :( co nie pomaga moim gałom 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi czy Ty aby spać nie miałas właśnie? Informuję, że do polecanych przez Blondi( atakująca mnie z niewiadomych przyczyn)herbatek konieczne jest założenie na noc pampersa !Inaczej klęska. ninna_ zaplutek to gadzina vel kanali wszystko zależy od humoru Blondi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×