Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

;) Chic, rozbawiłaś mnie, maj dir ;) ps: chyba będę mieć anginę. c\'ya we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zylafa od kotka
Tyle mi sie poczty zbiera.....hi hi hi. Juz nie chce powiadomienia o Waszych i moich postach. Gdybyscie zmienili zdanie (cały czas myślę o kotku) to zostawiam swój adres... A teraz pa pa Żyrafa PS bawciw śię dobrze :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tylko ja i my best friend kołnierz zostaliśmy na posterunku? A Ty, Ninna, gdzie bryknęłaś? Blondi wita się z Ukochanym, to jasne :classic_cool: Śliwka odlot, a nie zdążyłam pożyczyć wspaniałego wypoczynku :O Zylafa na maile odpisuje i kota tresuje. A Panowie? Tzn. wilki? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie piszę bo Arbeit macht Spass :) Wypadam na weekend do Poznania z dala od was. Jak chcecie przywoizę wam jakieś regionalne dewocjum; może być ziemniak aka pyra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) otóż mylisz się Ninna...stanowi nielada wyzwanie, chociażby z powodu jednego śmierdzącego i a drugiego dłubiącego w nosie Warszawiaka, którzy wsiedli w Poznaniu i powodowali u mnie odruch wymiotny. Tyle, ze dwie h do Poznania były sympatyczne :P No i powitanie :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Taak wekend na polu kartofli musi być pasjonujący! Blondi a z biletem wszystko ok? nie wyrzucili CIę z pociągu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to umilił mi podróż Zaplutek, rozbawiając do łez swoim telefonem :D no i co sie na kafe działo opowiedział, ale nie było interesujące :P Dziś se łykniemy piwko, a co :D;):) Chica >> no niedługo się widzimy myślę :classic_cool: Stic >> Nie lubie Poznania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaplutek coś tam konduktor kręcił nosem ale się uśmiechnęłam słodko i już się nie czepiał :P Za to jechał z nami Holender co go w Poznaniu okradli z dóbr materialnych wszystkich czyli kart, ubrań, mobajla, kamerki etc. :o wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi ->widać nie poznałaś go od tej fajnej strony, może kiepski przewodnik... Zaplutek->weekend w karoflisku też może być oki, ważne jest towarzystwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hali halo! Uuuwielbiam Poznań! Całe cztery lata tam mieszkałam i jest co robić, oj jest! Ja poproszę rogala z białym makiem! MNIAM! Tylko w Poznaniu takie robią :D Blondi, myślę zupełnie tak, jak Ty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic > nie no żartuję :P całkiem spoko miasto...wprawdzie znałam kiedyś dwie poznanianki co skąpiradła były straszne i próbowały żerować na innych...ale nie można generalizować. Znajomy otwiera tam \"filię\" swojej wrocławskiej superknajpy :classic_cool: Chica >> noooo to mi się podoba :D Może jakies piwko na Żoliborzu w weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tleniona -> To się nazywa \"poznańska gospodarnosć\" - znam z autopsji bo moja mamusia jest z Poznania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak >> hehe, no i dobrze... jak się ktoś poddaje tej \"gospodarności\" to jest łoś :P Ja nie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszytkim miłego weekendu, spadam zbierać kartofle ;). Banana women -> Tym razą nie dam rady bo byłaby nie świeża ale następnym pomyślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszytkim miłego weekendu, spadam zbierać kartofle ;). Banana women -> Tym razą nie dam rady bo byłaby nie świeża ale następnym pomyślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, ten weekend znowu wyjazdowy -> w poniedziałek ja i my best friend kołnierz mamy wizytę u lekarza. Ale po powrocie... :classic_cool: Jak wszystko dobrze pójdzie... Patyku, baw się dobrze! Ech, ta poznańska Cytadela! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, Bananagirl dzięki. Weekend w kartoflisku się udał. Niestety nie udało się mi się pozyskać włąściwego materiału do destylacji, więc wracam z pustymi rękami. ;) W Wielkopolsce jak w mazowieckim nie widać jeszcze prawdziwej jesieni choć takowa kalendarzowa się rozpoczęła...czekam aż spadną liście, będzie co kopać. Wszytkim życzę niłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co tak cicho siedzicie? pacan, gdzieś Ty się zawieruszył?.. a miało być tak pięknie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - choć na krotko ale jednak :P ojej dziewczyny - nie pozwólcie zeby topik sie stopił... ninna - jesteś tutaj szefową czy nie... trzymaj laski krótko :P śliweczka - napisz co i jak sobie opaliłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×