Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

oj się sprawa rozdmuchała...dostał opieprz...i po jabkach-chyba rzeczywiście nie jestem za bardzo pamiętliwa albo inaczej nauczyłam się bardziej przejmować sobą niż facetami czy próbą zmiany pewnych rzeczy-nie ma to większego sensu i tylko prowadzi do frustacji :) Nina---> bo dowiedziałm się od moje siostry, ze moi \"drodzy rodzice\" wykupili mi mieszkanie w TBS. Ogolnie nie skacze z radości, tymbardziej, że przez 1,5 roku nie miałam z nimi kontaktu (długa historia i chyba mimo wszystko nie na forum) i nie wiem czy to taki dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam, dzięki :) czy mi się wydaje, czy Ty kiedyś grubsza byłaś? - że tak wprost zapytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina--> tak choć na tych zdjęciach to już i tak koncówka -4 lata temu ważłym 61 kg (a mam 160cm) -po prostu po odstawieniu piksów moje hormony oszałały i bardzo długo nic nie mogłam z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic, ja widziałam landynkę \"in real\", dlatego pytam :) a co to są te \"piksy\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale dla mnie nie była to naturalna waga i czułam się źle- a te ponad 10 kg wzieło się niemalze z powietrza, w przeciągu 2 miesięcy spuchłam jak balon...nawet na wspomnienie o tym się wzdrygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninna_----->A ja czekam i czekam na to Twoje zdjęcie i nic - pusto w skrzynce jak w sklepach za komuny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic - wysłałam Ci. ale z tego, co widzę, to coś te maile mają opóźnienie dzisiaj, przesyłkę od landrynki z godziny 11:57 dostałam niedawno. landrynka, współczuję. ale jak to zrobiłaś, że wróciłaś do dawnej wagi i ile Ci to zajęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślwika niewęgierka
Towarzystwo a kiedy my sie wkońcu spotkamy na jakiś grzańcu albo co najmniej kawie?? Koniec fotek ocenimy się w realu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina---> za pomocą chemii -mówiąc ogolnie-był to niejako \"skutek uboczny\" z którego nie zdawałąm sobie sprawy. NIe jestem z tego dumna (choć to temat rzeka) -ale-było, minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O sliwka, no co Ty pojawiasz się i od razu obrażasz się ?? ;) Buntujesz się przeciwko babskim rozmowom na temat jak zrzucić 10 kg :P ?? Co na propozycje Sliwki towarzysto - ja tam chcetnie się spotkam :D bo mi się jak zwykle w Wawie nudzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka---> nie bądź obrażalska-ja też się chętbie spotkam-tylko znowu-kalendarze w łape i kwestia -kiedy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka jest zazdrosna, bo myśmy się już wszystkie widziały, a jej zawsze coś nie pasi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz mnie niena... taka ze mnie otyła zazdrosna jędza która ma zawsze problemy z sama sobą :P No dobra nieskazitelni i smukli :P to kiedy się widzimy?? Bo ostatnio to problem raczej nie był ze mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolałabym sobotę ale od biedy doczołagam się i w piatek :) co do miejsca hmmm... nie mam na razie pomysłu - ale proponuję moze miejsce gdzie mozna coś wtrąchnąć :) Albo wiem, jest fajna knajpka na Bednarskiej -baaardzo klimatyczna ale tam to raczej jedzonka nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piatek !!! Po 18:00 gdzieś gdzie jest dużo mężczyzn ale nie bar dla gejów - po prostu bedę czuł się skrępowany - już mi się udziela charyzma Sliwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra -jeszcze Nina musi wybrac piatek czy sob i wtedy ustalamy-co do miejsca-moze Balsam a moze Regeneracja??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regeneracja ( nie mogę znaleźć strony) Miejsce jakby znane od lat, a przecież oficjalne otwarcie nastąpiło w sylwestra 2002. Wyróżnia się bezpretensjonalnym i przyjaznym podejściem do gości. Tolerancyjny właściciel - święty, można powiedzieć - i urocza właścicielka sprawiają, że każdy dobrze się tutaj czuje, nawet największy frik i odmieniec. Jeśli dodamy do tego pomysłowe imprezy tematyczne (perwersyjne, obciachowe, komiksowe) oraz smaczną kuchnię - regeneracja gwarantowana! Balsam http://www.balsam.net.pl/ wybierajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurfa a czemu nie na zakupy do Lidla :P - na dzień dobry nie mam nic do powiedzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×