Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Witam :) a ja się nie wykręcam wcale:P jaja sobie robie :D Tylko pamiętajcie, że ja sama nie mieszkam:P... jak będzie się zanosiło na imprę to oczywiście wyślę stosowne powiadomienie;) :P na razie cisza... Co do pomysłu na różowo-czerwone święto to upichcę kolację z afrodyzjakiem, może jakieś bąbelki do popicia i takie tam...;) :D prezent już zamówiłam, a wczoraj byłam na romantic obiadku przedwalentynkowym :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna >> ja ślub brata będę przerabiała w kwietniu :) co do walentynek to mi nijak - według mnie należy się non stop starać a nie drzeć koty a 14 cukiereczki masażyki i kwiatuchy :P bleee.... Ja dąże do takie związku tak byśmy mieli quasi- walentynki codziennie ;) Pewnie dlatego cały czas jestem sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bleeeeeeeeeeeeee....to moja odpowiedź na Walniętynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech stracę - pozdrawiam wszytkich zakochanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też pozdrawiam ;) ciekawi mnie tylko, co wszyscy nie-zakochani mają ze sobą zrobić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójdziemy na zakupy do Biedronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) A ja dostałam kartke od 7letniego Mateuszka, a kl.6a w dowód miłości wrobiła mnie w zastępstwo na ich lekcji, (nie)delikatnie sugerując pani dyrektor moją osobę i wrzeszcząc Hurraa!!! na całą szkołę, gdy mnie zobaczyli :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) sorry za nieobecność ale dopadl mnie okropny bol brzucha -lyknelam 4 imbuprony i dopiero przeszlo....:( takze dopiero powoli zacznę moze swiętowac ten dzien. chcialam pojsc na jakąs komedie -wcale nie koniecznie romantyczną ale w kinach ogolnie sa teraz same gnioty -chyba ze cos polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) o widzę się się wstrzeliłam ;) Landi - ponoć \"Jak w niebie\" z Reese Witherspoon i Markiem Ruffalo jest niezłą komedią i to romantyczną. Blodi - gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynka 007
dzięki Sliwka pewnie sie wybiorę ale nie dzis -dzis winko, jedzonko i takie tam....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na dobry koniec dnia dostałam przesyłkę - kwiaty... pierwszy raz w życiu mi się taka akcja zdarzyła, ale zabawna sytuacja, bo miałam poważny problem w ustaleniu, od kogo ;) i w ogóle to był miły dzień zakończony tańcami i salsą! :) pozdrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka dziwczyny Landi--->I takie tam ;) Hahahaha Śliwka--->Mój score \"zakochanych\" po walentynkach podczas wracania do domu: -3 liżące się pary -dwóch chłopców z różyczkami -dwóch zakochanych \"kanarów\" -para gejów -menel ze swoją żulindą -para psów :) Blondi i Ninna--->A wy jak Walentynki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Zakochanych w sobie :P No gratuluję nina kwiatów - czy wkońcu zidentyfikowałaś absztyfikanta?? Stic>> no tak, ja wczoraj gdy wracałam starałam się nie rozglądać... a co u Was poza tym?? Ja jestem uchachana - nie wiedzieć czemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Stic----> Przemo olal mnie wieczorem i nak zwykle siedzial do pozna przed kompem - moze teraz zrozumiesz i nie bedziesz mnie (jak oststnio) przepedzal z forum dla singli????:) Nina - opowiadaj od kogo te kwiaty!!!!!!!!! zapisałam sie w koncu na te tance do riviery( na latin jazz) -zaczynam od 24 lutego -niestety zajecia sa w piatki od 20.15 -21.45 ej a co robicie w weekend???? moze mala powtórka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi---->Boshe rzeczywiście faceci To debile - chce być kobietą !!!:O Przykro mi - próbowałem ci wysłać walentynkę na pocieszenie ale odrzucało cały czas pocztę - nie wiem dlaczego...(wysyłałem na szafir) Świlka---->Ja to tak na bezczela robiłem że aż ludzi wzdrygało z miną \"i tak za pół roku nie bedziecie razem\".....pewnie nie chciałas odstawiać partyzantki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic--->rzeczywiscie moja skrzynka jest pusta...no niestety faceci to idioci niezaleznie od wieku, pozycji, wyksztalcenia itd. kazdy ma jakis powazny defekt. niestety jestescie w uprzywilejowanej sytuacji -kobiet jest wiecej i mozecie wybierac jak w sklepie z cukierkami. Ostatnio przeglądlam ELLE i czytalam tam, ze w Wawie na jednego faceta przypadają 4 kobiety!!!!! i bedzie wiecej :( wiecej bab, które zgodzą się na wszystko byle by tylko kogos miec. A faceci zachwują się jak \"leniwi -znudzeni łowcy\" - po co się wyslilac skoro wszystko jest na skinienie palca...:( nic dobrego z tego nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina pewnie wącha kwiatki, albo zrywa płatki kocha, nie kocha, kocha...:) Stic- zawieruszył się w Lidlu lub Biedronce a Blondi ujarzmia jakiegos rozwydrzoneggo bachora-wychow wanego bez stresowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Walentynki?? Jakie walentynki?? dzień jak codzień, mało tego jeszcze bardziej zapracowany się zdarzył. Zrobiłam kolację i zatopiłam sie w papiery, mój facet sie przytulał, ale nie miałam normalnie na to czasu, po północy padliśmy jak kawki, ot walentynki ;) No i jak z tego mojego siedzenia w papierach nic nie wyjdzie to mnie chyba szlag trafi...a potem jęczą, ze dzieci trudne, młodzież tragiczna, a jak ktoś chce coś zrobić to same kłody, cholera!!😡 Wiadomo...kasa :o Tak w ogóle to naślę chyba rodziców dzieci na szkołe, a co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi---->Wiem że jeszcze tego nie mówiłem ale mam na promocji karabin automatyczny produkcji radzieckiej AK-47 odpowiednik amerykańskiego M5 - populanie zwany KAŁASZNIKOWEM. Możesz strzelać pojedyńczo lub seriami. Kolba wykonana z drewna. Jak dla Ciebie dorzucę jeszcze dwa wiadra naboii, takich w jakich podaje się kompot lub herbatę na stołówce ...proste rozwiązania są najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej :) tak, w końcu zidentyfikowałam absztyfikanta - jak to śliwka ładnie nazwałaś ;) - ale niestety... w tym wypadku nawet kwiaty nie pomogą, nic z tego nie będzie :P bilans ogólnie wypadł zadowalająco, poza kwiatami dostałam jedną wirtualną walentynkę, jeden prezent składający się ze świecznika i świeczek zapachowych oraz sms\'a od byłego. oraz dużo ciepłych i słodkich maili i esów od Takiego Jednego ;) z czego najfajniejsze były oczywiście te ostatnie ;) co do niedzieli - ja znów nie dotrę, bo mam wesele u brata, pisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps: landi, trochę masz przewalone z tym Twoim Przemkiem... czemu on tak robi?.. nie zależy mu zupełnie, czy co?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×