Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Kulinarny misczu Windu -> Co wpychasz do nalesnika, że czynisz go tak wypasionym a jego przygotowanie tak czasochłonnym. Pyt retoryczne - to jednego robisz cały dzień - czy ekhm całą partię i co na to \"konsumptator\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos wie czy da sie zmienic to co napisalam w stopce? bo nie doczytlam i wydawalo mi sie ze trzeba tam napisac nick ;-DDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum Strona Główna -> Internautko zarezerwuj swój nick -> Logujesz się -> Masz dostęp do ustawień nicka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi nam się tu Zagłębie Mokotowskie ;) że po wymiarach byśmy Cię poznały?.. hmm.. a takie duże czy takie małe??? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak hand home made :D A ja też na razie na Mokotowie :) Stic dziś zaszalałam wegetariańsko po meksykańsku :D Najwięcej zabawy z oberżyną (krojenie, solenie, odstawienie, osuszenie, przewrócenie, posolenie...itd) i papryką (leżała sobie na grillu i nie chciała stracić skóry) potem trzy sosy na zimno, ale tylko z awokado więcej zachodu no i tak zeszło. Ale jestem już po jedzonku i cakowicie usatysfakcjonowana :D:D:D:D:D oczywiście szczegółów przepisu nie zdradzę :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zartowalam oczywiscie, sa normalne ale nie podam, z reszta wy tez chyba nie podawalisce? nie wiedzialam ze sa tu ludzie z mokotowa.. moze gdzies niedaleko siebie mieszkamy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm - Blondi jestem pod wrażeniem - danie w stylu prawdziwej \"Kurki\" - o przepraszam - \"Orlicy\" domowej. No mnie czeka pizza z zamrarzalki. Dziś nie bedę wydziwiał. Ale aż poczułem w nożdrach ten zapach - mniam, mniam. Lubię takiego naleśniczka skonsumować. A może jednak podzielisz się przepisem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dobry wieczór :P Tarara... mózg mi bucha od nadmiaru mądrości... Nie ma to jak spęedzić pół dnia nad książkami. Dla relaksu poczytałam trochę co z Was za ludzie i swoimi przemyśleniami się nie podzielę :P Kurcze, z podziwu wyjść nie mogę, że udało się komuś na forum spotkać i zawiązać znajomości w celu innym niż randki i seks... To ja wracam do czytania, daleko nie zaszłam i pewnie nie zajdę -> w tym czytaniu znaczy się, bo w innych dziedzinach świat stoi przede mną (p)otworem ;) dzisiaj już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auć -> To dobrze czy źle - może się starzejemy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edith, świat jest mały, u never know... ale jeśli mieszkasz w bloku, który właśnie remontują, to tam gdzie ja! ;) Auć - fajny nick ;) dałaś mi do myślenia z tymi randkami i sexem - ja się wprawdzie widziałam tylko z Blondi i Landrynką, teoretycznie umówiłyśmy się na kabaret, ale w sumie to nie wiem... po Twoich słowach śmiem przypuszczać, że obydwie mogły przyjść z nadzieją na randkę i/lub sex!!! ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahahahahahahaha Randka i Seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) widzę że \"nówki\" się zadomowiły - fajnie :) Randki i sex... ja mam ostatnio cyberrandki i cybersex>> znajomi piszą w mailach o podbojach a ja siedzę przed monitorem i czytam ;) Blondi - Ty masz czas na takie pitraszenie?? buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) cześć Kurrrrde, no i gdzie się słońce podziało?!?! Wrrrr... taka pogoda działa na mnie usypiająco ... Stic -> można być skapciałym nastolatkiem, ktoremu nic się nie chce i pełnym energii imprezowym staruszkiem, więc kwestia wieku jest tematem dyskusyjnym :P Nic złego na myśli nie miałam, chyba... tzn. dla mnie to co myślę nie jest złe :D A akurat na pewno nie przyszło mi do głowy, że się starzejecie :D I chyba dobrze, że nie chodzi Wam o randki seks... bo chyba nie chodzi, no nie? :P Ninna -> Hmmm... strzeż się! Nigdy nie wiadomo, co może Cię spotkać, bo nigdy nie wiesz, kto siedzi po drugiej stronie świadłowodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka -> Wiesz Blondi ma faceta w domu to MUSI !!! ;) Nie ma wyjścia. Ty czytasz maile o cyberseksie i co ?? NiC ?? To może potwierdzać tylko opinię, że \"prawnicy\" są po prostu bez fantazji ;) Auć -> Ja się czuje super młodo wiec mnie to ani grzeje ani mrozi ;) Po drugiej stornie monitora siedzą \"chyba\" normalni ludzie. Przynajmniej tutaj nikt nie wydał mi się dziwny - może trochę Ninna_ bo cały czas pracuje jak pszczółka maja :D Bardzo ciekawy wręcz przekrój osobowości przez kobiecą psychikę :classic_cool:. Nawet czasami sprzeczności. To potwierdza jedynie opinię że kazdy z nas jest inny a kobieta na dodatek do kfadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG, stic proszę Cię... skąd TY bierzesz takie rzeczy???? ale w sumie to powinnam być Ci wdzięczna, że poszerzasz mój światopogląd, bo tak, w tych cyferkach to wcale świata nie widzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka :) Stic ja nic nie musze :P ;) Śliwka >> poniedziałki mam wolne i luby się nie plącze tak jak w weekend, więc moge poszaleć w kuchni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje ale no widzicie - pomysłowość ludzka nie zna granic :) W sumie to chyba praktyczne - kwestia podejcia do tematu - nasze babcie się oburzały na mini i bikini więc i może kiedyś przyjdą czasy pisuarów dla kobiet - a swoją drogą takie WC w PKP jest chyba potwierdzeniem reguły że jednak najbezpieczniej jednak \"na stojąco\" ;) Nie sądzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) Ale wczoraj była świetna burza :) Uwielbiam taką pogodę . Na sadybie było cudowne granatowe niebo - grzmoty, błyskawice - grrrr...Kocham to wracałam w tym deszczu bez parasoki i nuciłam sobie \"Riders on the storm....\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym Cię śliwka zobaczyć po tej akcji - zmokniętą, ze strużkami tuszu spływającymi po policzkach ;) :P wystarczył mi widok mojego współlokatora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Nina _ co miałas na mysli o tych strózkach i spływającym tuszu ale zabrzmiało jakbyc miała co najmniej na Sliwkę ochotę :D Albo głodnemu chleb na myśl...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam na myśli tylko tyle, że chciałabym zobaczyć śliwkę w wersji \"miś panda\" :P ;) ale dobrze, że dodałeś drugą część zdania. zgadzam się w pełni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) widze ze sie rozgadaliście .... Ja wczoraj skonczlam 26 lat ... juz od 2 dni mieszkam w Pruszkowie i ledwo caly ten burdel ograniam od jutra tez bede miec net co robimy w weenend?????? moze w koncu w ten piatek sie ustawimy do Hybryd??? Nina, Stic????? do nowych---> my przeslalismy sobie zdjecia a potem sie spotkalismy, dzieki temu wiem ze po stronie nie siedzi maly, gruby, pryszczaty, zakompelsiony małolat ....lepiej przerbnij cie przez te prawie `50 stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzała! 🖐️ No Landi!! Sto lat małolata!!!!!!!!!!!!! ;) A do roboty z tego Pruszkowa daleko nie macie? Jak dojazd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka, wszystkiego NAJ :) ja na weekend wyjeżdżam, także beze mnie. poza tym Hybrydy to chyba klub studencki - staro bym się czuła :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×