Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Ale dla mnie urlop to przynajmniej 5 dni nieobecności 😠, zresztą może od tego grania mi się coś pokreciło :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ameryka ludzie - co się dziwicie - ja bym tam sobie od razu w łeb walnął - ale wielkie bum też może być :) Ale byłaby balanga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :classic_cool: A co tu tak cicho :( Ladi jak psiak Stic jak Twoje podboje - ustrzeliłeś coś ostatnio ;) Blondi - masz już dostep do sieci?? Zaplutek - i co skojarzyłeś kogo Ci przypominam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wyjątkowo mam trochę pracy...głównie poza domem od środy do piątku mnie nie ma...znowu do Pozniania (ale z tego akurat sie ciesze) Mori ...-->bardzo dobrze mamy juz za sobą dłuższe spacery i kontakty z innymi psami...Mori che je wszystkie zjeść :) bez zwględu na rozmiar...a tak bardziej poważnie on jest bardzo nieufny...a tą nieufność wyraża niestety agresją...jak podchodzi do innego psa to robi mu się na siersci irokez i najpierw warczy i szczeka, staje na dwóch łapach i bijedodatkowo 1 łąpą po nosie inne psy próbując zmusic je do poddanswta i jesli drugi pies przyjmie ten osobliwy warunek -to wtedy zaczyna sie dopiero z nim bawic...cześc psów zgadza się na to..patrzac tylko na niego z góry z niedowierzeaniem lub politowaniem..ale juz amstafy czy rotwilery mniej są sklonne do takich ustępstw. Okzauje sie, ze Mori bardzo lubi boksery :) czekam z niecierpliwościa kiedy sie przeprowadze zeby pojsc z nim na szkolenie. moze w koncu pojdziemy na jakis wspolny spacer????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio witam - cały czas mnie niestety klepią i widzę coraz to wieksze wady inteligencji komputerowej gdy ja karzę mu rzucać granat błyskowy w określony punkt a członek zespołu rzuca mi go prosto pod nogi co kończy się 30 sek otępieniem i fiaskiem misji. Czekam na siec z utęknieniem kiedy to oddam się wirtualnej rozrywie i zagram z \"żywą\" myślącą istotą. Na razie trening i praktyka bo ona czyni mistrza. Śliwka ---> Innych podoboi oprócz komputerowych na razie nie zaliczam, w pracy lekko na mnie siedli i nie mam już tak sporo czasu, nie mnie temat rolek podtrzymuje :) Serio chętnie się z kimś wybiorę jeśli będzie chciał :) Landi ---> No jak na \"Harpuna\" przystało ma być dzielny i bojowy, dzięki temu wszytkie \"suczki\" będą jego...jeeeeeeeeee. Mówisz czeka Cię przeprowadzka. Wow no nieźle to kiedy parapetówa ?? Może masz możliwość zrobienia grilla - teź bym sobie zagryzł kiełbaskę popijając \"Wojakiem\". W ogóle to utyłem i czuję się jakiś taki spowolniony, moje kocie ruchy straciły na tempie. Jeżyk: No to, za bezpieczny weekend Władziu! Władziu (glina): Za bezpieczny... Oo...h...Jezu... Jeżyk: To co Władziu... Jedziemy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic, jak to był żart o tym weekendzie to pragnę poinformować, żem go nie skumała. poproszę o wersję dla blondynki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha, to cytat z filmu \"Chłopaki nie płaczą\" - tak mnie wzięło i sobie wrzuciłem, ale miałem zagwozdkę bo na samym początku nie wiedziałem o co chodzi Ci z tym weekendem :D. Pozdro dla \"Kapitalistycznego obozu pracy\" 🌼 Wiosna dziweczynki :) Juhuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sTIC--> Parapetówka tak w połowie maja ( wtedy tez mniej wiecej są moje urodziny) :) niestety nie mam mozliwości zroebia grila nad czym tez bardzo ubolewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko :) Taaak, mam dostęp do sieciuni :D Dziś czeka mnie siedzenie plackiem przez 4 godziny :o Na egzaminy do gimnazjum jestem oddelegowana wraz z innymi \"wybrańcami\" żenuła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi--->To dupowato trochę a co chcesz na urodziny ?? Masz jakieś życzenia ?? Może gra komputerowa ;) Śliwka--->Czy jeśli stanę na szynach a rękami chwycę się trakcji sieciowej to pojadę jak tramwaj ?? Blądi----> Ej co ty dokładnie robisz że siedzisz w szkole ?? No i w ogóle bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy. To wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie... co lubię w życiu robić... a potem zacznij to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten piękny słoneczny dzień śliwka ni diabła nie wiem kogo. ale mam pytanie czy Twoje okulary mają noski? a jak mają to podesłała byś jakiegoś linka do tego modelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżiz...nie zanudziłam sie na śmierć, ufff Stic no cośtam robię :D:P Zakupiłam se dziś gogle przeciwsłoneczne to się może przestanę marszczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślwika niewęgierka
hello :) A Wy co już weekendujecie???? Leniuch wracać tu :P Zaplutek - okulary mają noski ale za chiny nie znam linka bys je gdzieś zobaczyła. Jak coś wynajdę dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"P" w kółku. - To była jakaś Paloma albo Pamela :( Po weekendzie Ci powiem Ci dokładną nazwę - kumpela ma inny model oprawek tej firmy - u niej łaskawie napisali pełną nazwę . Ja miałam ją wyłącznie na naklejce która oczywiście wywaliłam. Ciekawe czy jestem tak wielkim ignorantem że nic mi nie mówią \"uznane\" na rynku symbole marek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pada
pada pada deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej a co tu tak martwo? weekend się przedłużył? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłem z długiego weekendu - jak przystało na rasowego \"snoba\" wybrałem się do/ pod Kazimierza nad Wisłą - było zajefajnie a wy ?? Jak mniemam Landi podziwiała Poznań - coś fajnego widziałaś ?? Ja nawet Poznań dobrze znam :) A reszta rzeszy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AVE :) Stic - Kazimirz jest fajny ale sądzę że w takie weekendy to tłumy sa tam niemiłosierne! Szkoda że nie pisałes wczesniej że tam będziesz poleciłabym Ci świetną knajpkę :) A może byłeś nazywa się \"U Fryzjera\" i mają tam naprawdę genialne żarcie choć uwaga - to restauracja z kuchnią żydowską... Blondi a Ty co porabiałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliweczko - oczywiście że byłem \"U fryzjera\" to obok sporzywczaka ;) Ja oczywiście nie delektowałem się tłumem na rynku w Kazimierzu co to stoji w kolejce 30 min po loda ale łaziłem z plecakiem po wsiach (Oblasy - Janowiec - promem przez Wisłę - okolice Dąbrówki), otworzyłem też sezon na grila, bo sie nie mogłem doczekać smacznej kiełbaski do piwka. W ten weekend mam multum planów mniej lub bardziej finansowo - żernych ale czuje słońce i \"zajadam pomarańcze\". :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój weekend nie wyróżnił się niczym specjalnym, było...normalnie. :) Wyspałam się umiarkowanie ;) Pokucharzyłam - zrobiłm m.in. musake. Było mizianie, czytanie, leniuchowanie, spacer i odrobina mgr :D Trochę TV i rozmów na kafe... Czyli nic specjalnego...ale czuję się wypoczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to jest mizianie ?? Kuchnia orientalna ?? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz sobie podać rękę z Jarkiem Kaczyńskim :P On też nie wie co to mizianie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×