Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Śliwka Tobie duuuużo spokoju, radości w rodzinnym gronie, szaleństwa na Sylwku, oraz udanego, szczęśliwego, wolniejszego, mniej zapracowanego, pełnego miłości Nowego Roku!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG... BLONDI..... zabiłaś mnie tymi linkami :) :) :) :) :) :) :) no po prostu leżę przed kompem i umieram ze śmiechu :) :) :) stic, wobec tego ja Tobie też dużo seksu pod choinką ;) ;) ;) a pozostałym również, tylko może z bardziej realnymi partnerami ;) ;) 👄 n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Up up up - a śliwkę to co - zamarynowali czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta super, 28.12 w wyniku malutkiego wypadku w domowych pieleszach się połamałam :( zagipsowano mi stopę więc koniec roku miałam do d... w gipsie mam być miesiąc. Od wczoraj kuśtykam do pracy ale czuję się średnio :( tyle u mnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka--> myślałam, że na nartach się tak załatwiłaś.... czy to jakieś poważne złamanie? Długo będziesz w tym gipsie? współczuje i pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja mam cholernie dużo pracy, jestem w trakcie pisania raportu z moich badań a raczej jeszcze przed, kończę dopiero przepisywać wywiady a było tego sporo ponad 30 godzin do przepisania :O :O, nie zonoszę tej części pracy mimo, że piszę dość szybko to przepisanie wywiadu godzinnego zajmuje niestety ok 3 .... a w przyszłym tygodniu wyjeżdzam na 5 dni, więc mnie raczej na kafe nie bedzie. Blondi--->co z tą Twoją pracą? zdradzisz rąbek tajemnicy ? widziałam fajny film \"little miss sunshine\" - polecam ..dawno się tak nie uśmiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo haloo halooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie się podziewacie???? Ja ostatni tydzień spędziłam w Calabrii na spotkaniu partnerstwa ponadnarodowego poza różnymi spotkaniami był także czas na odpoczynek...teraz juz wiem gdzie chcę jechać na wakacje w tym roku. jeszcze przed wczoraj siedziałam na plaży i zrywałam pomarańcze z drzewa, i pierwszy raz w życiu widziałam owoc bergamotki- pachnie cudownie :)...eh szkoda,ze juz po wszystkim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabiłem wszytkich pustakiem kierowanym falami radia Maryja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mnie nie wysłali co Calabrii - po psychologii wysyłają na plaże ?? Kurde przegrałem życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze nie po psychologii tylko po socjologii, i nie bylo to tylko siedzenie na plazy tylko debata nt. wymiany produktów pomiedzy róznymi spółdzielniami socjalnymi z kilku panstw -Szkocja, Belgia, Polska, Włochy oraz dyskusje nt. sieci handlu uczciwego....ale i tak bylo super. pocieszę Cię -Włoszki są pasudne :) Sliwka--> jak twoja noga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymiany produktów pomiedzy róznymi spółdzielniami socjalnymi - a co jest ?? To spółdzielnie socjalne mają jakieś produkty - nie no poważnie się pytam - o co chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak spółdzielnie socjalne mają zarówno produkty i usługi, u nas na razie jest to w powijakach-takich spółdzielni może jest ok 50, a w innych państwach szczególnie we Włoszech jest na bardzo wysokim poziomie, no ale u nich spółdzielnie budowały sie ponad 30 lat, mają swoje konsorcja itd My np. spaliśmy w hotelu prowadzonym przez spółdzielnię socjalną. W Polsce najwięcej takich jest w woj. Wielkopolskim oni prowadzą lub starają się prowadzić takie same usługi jak normalne firmy z tym, że mają pewne udogodnienia z racji tego, że są zakładane przez osoby bezrobotne lub wykluczone (nałóg, bezdomność itp) Dobrym przykładem takiego przedsiębiorstwa społecznego jest np. organizacja siostry Chmielewskiej u nich na stronie mozesz normalnie kupić różne produkty; przetwory, ubrania itp one są produkowane przez członków tychże spółdzielni ...itd...i spotkanie w Calabrii polegało na dyskusji nt. stworzenia strony internetowej tak żeby stworzyć pewien rodzaj rynku mam nadzieję, że Cię nie zanudziłam-dla mnie temat jest ciekawy tak samo jak cale fairtrade :) a tu link do 1 sklepu http://chlebzycia.org.pl/sklep/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawe - a można na tym mamone zrobić - ale taką powiedzmy - 20 000 miesięcznie zysku na czysto ?? Ladni wiesz że jesli coś jest ciekawe to mnie to wcale nie zanudza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idea ekonomii społecznej opiera się między innymi na zasadzie z zyskiem ale nie dla zysku, więc oczywiście zarobić można ale w Polsce na razie nie są to zawrotne sumy, podejrzewam, że musiałbyś odjąć jedno zero i to w tych najlepiej działających przedsiębiorstwach, ale tj pisałam u nas jest to w powijakach i u nas wiele spółdzileni jest zakładanych przez osoby wykluczone, bardzo długo bezrobotne z różnymi dysfunkcjami, lub nawet chorymi psychicznie i taka forma zatrudnienia pozwala im wrócić do społeczeństwa a tym samym na rynek pracy. za granicą jest wiele spółdzielni, które są zakładane przez \"normalne\" osoby, pozatym mają one swoje konsorcja, które pomagają im za naleźć rynek zbytu na ich produkty i usługi i tam zarobki są wyższe- tak czy inaczej nie jest to obszar na ktorym można się bardzo dorobić i żyć ponad stan.... fujjj nie znoszę takiego mokrego sniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem z snkD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) jestem już bez gipsu ale co z tego noga boli :( a na zewnątrz ślisko wiec chodzę jak kaleka :O Dodatkowo pracy od narąbania :( znikam trzymajcie się ciepło i nie dajcie się grypei. Landryna gratuluję wyjazdu! BLONDI TY NAPRAWDĘ OD ŚWIAT SIEDZISZ WE WROCKU?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka --> cieszę się, że w końcu się odezwałaś [ kiss ] współczuję z tą nogą... Blindi jest bardzo tajemnicza zarówno jeśli chodzi o miejsce jej pobytu jak i miejsce prace :P Ja też mam nawał pracy, chodzę spać codziennie o 3-4 i tak będzie wyglądał cały luty :( dopiero w marcu będę mieć więcej oddechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×