Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ania28

dobry fryzjer w warszawie

Polecane posty

Gość majanaja29

Moge polecić Ci miejsce, do którego chodzę od 2 lat. Nazywa się Corte Del Sole www.cortedelsole.pl . Co do lokalizacji, to muszę kawałek dojechać, jako że mieszczą się na Ursynowie, lecz stanowczo warto. Pierwszy raz kiedy byłam zadowolona z fryzjera, miałam po pierwszej wizycie u nich. O to właśnie chodzi. Wychodzę zadowolona, a to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę InHarmony dziewczyny mają fach w ręku i dobrze znają się na bieżących trendach, zwłaszcza jeżeli chodzi o  koloryzację 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu chodzę do Kingii z Magii Blondu, jest rewelacyjna :) dobrze, że sobie przed tym całym zamieszaniem zrobiłam na świeżo farbowanie włosów i podcięcie to się chociaż nie boję patrzeć w lustro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Grzegorza Dużego i jego ekipę z Hair Salon na alei Szucha. Pani Basia, pani Ewelina - potrafią stworzyć rewelacyjne fryzury. Zarówno mowa o cięciu, koloryzacji, upięciach. Rozsądne ceny mają, nie trzeba długo czekać na termin. Bardzo przyjazna atmosfera panuje. Nawet można zaryzykować przedłużanie włosów, miałam - efekt bardzo naturalny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezmiennie od lat, Magia Blondu, tylko tam chodzę. Jakiś czas temu rozszerzyli działalnosć między innymi o stylizację paznokci, więc można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bardzo podoba w Secret by Damian Pająk. Fajny salon z super obsługą. Znają się na swojej pracy. Potrafią dobrze doradzić. Korzystają z dobrego sprzętu i dobrych kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2021 o 09:38, Dorka123 napisał:

Niezmiennie od lat, Magia Blondu, tylko tam chodzę. Jakiś czas temu rozszerzyli działalnosć między innymi o stylizację paznokci, więc można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu 😉

do kogo z Magii chodzisz? Byłam u Danusi i  u Kingi, jestem zadowolona z obydwu pań, dobrze doradzą, wysłuchają i na koniec zawsze jest efekt wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie do kogo byś nie poszła to będzie super. Nie wiem czy zauważyłaś, jak wszystkie panie tam świetnie współpracują. A wiadomo, ze co dwie głowy to nie jedna 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam własnie w zeszłym tygodniu w Magii Blondu, strasznie się cieszę, że udało mi się dostać termin przed świętami. A z efektów jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, NatalieC napisał:

Byłam własnie w zeszłym tygodniu w Magii Blondu, strasznie się cieszę, że udało mi się dostać termin przed świętami. A z efektów jestem mega zadowolona

Ja byłam niedawno pierwszy raz w Magii Blondu, jestem bardzo zadowolona z efektu. Piękny chłodny, jasny odcień blondu bez żadnych żołtawo-rudawych tonów. Polecam każdemu ten salon 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2021 o 13:43, kluska1212 napisał:

Ja byłam niedawno pierwszy raz w Magii Blondu, jestem bardzo zadowolona z efektu. Piękny chłodny, jasny odcień blondu bez żadnych żołtawo-rudawych tonów. Polecam każdemu ten salon 🙂 

A byłaś tam tez może na paznokciach? Albo brwi i rzęsy widziałam, że też robią. Może umówiłabym się na cały taki "pakiet" z okazji urodzin 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę i na włosy i brwi i paznokcie 🙂 Jakby co to zmienili lokalizacje. Teraz salon jest w Fabryce Norblina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

28 stycznia w Magii Blondu odbędzie się dzień otwarty, myślę, że warto zajrzeć, bo szykuje się sporo fajnych atrakcji i darmowe konsultacje, fryzjerskie, dietetyczne, kosmetyczne itp. Zajrzyjcie do nich na fb, tam podają więcej szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2023 o 16:17, NatalieC napisał:

28 stycznia w Magii Blondu odbędzie się dzień otwarty, myślę, że warto zajrzeć, bo szykuje się sporo fajnych atrakcji i darmowe konsultacje, fryzjerskie, dietetyczne, kosmetyczne itp. Zajrzyjcie do nich na fb, tam podają więcej szczegółów.

Natalia-wynajęty troll reklamowy. Lepiej " Magia Blondu" niech wymieni panią Anastazję, która nie ma pojęcia o cięciu, ani farbowaniu włosów, tylko partoli robotę. Wiem, że jednej zrobiła fryzurę, że ta się rozwaliłą po wyjściu z salonu, a wiem też że innej klientce zamiast refleksów zrobiła tandetną platynę A włascicielka broni jej jak lwica.Tymczasem do p. Anastazji wszystkie terminy wolne, wiadomo dlaczego. 

A dobrzy fryzjerzy pozwalniani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×