Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

Gość EDITHA
witaj no perfect:) Na mnie najbardziej dziala mozliwosc kupna fajnych ciuszkow. mam ich zreszta pelno w szafie, ale nie wchodze w nie, bo byly dobre jak wazylam 55kg:( Wiec postanowilam ze schudne dla nich. Czyli musze zrzucic 10kg. A Ty ile planujesz? Co do diety to zadna specjalna po prostu MŻ - do 1000kcal gora. Glodowki i inne tym podobne sa bez sensu bo potem kiloski wracaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko Anię, Lenę, Edith i Linijke :) Wpisujcie się do naszej tabelki z wymiarami, warzymy się co poniedziałek!!! No perfect na mnie najbardziej działa jak widzę w czasopismie jakąś szczuplutką laseczkę to od razu nie chce mi się jeść :P i jak sama sie przekonałam na własnej skórze ze potrafię schudnąć to to daje mi siły że w koncu mogę wyglądać jak chce :D Eddytek nie jemy miedzy posiłkami!! Trzymamy się bo chcemy być piekne :):):) A to zalezy tylko od nas!!! Pamiętaj: \"Minutę w ustach, godzinę w żołądku i całe życie w biodrach\":P (No perfect to hasło również na mnie działa!) Sisi_21 gratulacje że wytrzymałaś 2 dzionki na głodówce!!! Ja nawet jednego bym nie wytrzymała :P Linijka jedziemy na tym samym wózku...magiczna liczba 50, na pewno sie uda!!! Lena 24 ruszamy się oczywiście:) tanczymy sobie przy muzyce, spacerujemy, pływamy, skaczemy, ruch z partnerem też ponoć bardzo dużo daje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3mam sie 3mam:D powtarzam sobie nasze hasło za kazdym razem jak jestem glodna:D naprawdę działa :D Dziś mam dzień prawdy- zważę się na działającej wadze i poznam prawdę:) Troszke się boję ale ufam, że bedzie dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcilam jeszcze napisac, ze podoba mi sie to ze piszecie co jecie w ciagu dnia. To moze byc wskazowka dla innych. Ja dzis na sniadanie spalaszowalam grahamke z serkiem ziarnistym light i z pomidorkiem. A potem zjadlam dwie nektaryny. Zaraz ide szukac czegos na obiadek. Powiedzcie dziewczyny skąd jesteście? Ja ze Śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDITH -------- > Ja też 10 kg :( Makabra...mam kilka obcisłych fajnych bluzek, których nie noszę, ale planuję po schudnięciu iść na mega wielkie zakupy i wtedy dopiero sobie nakupować ciuszków jakich tylko zapragnę, a tych kilka bluzeczek w mojej szafie tylko mi przypomina, że mam mało czasu do szkoły...co do głodówki, to to dla mnie najszybsza opcja i w sumie zalezy mi też na oczyszczeniu się z tych chipsów których się nażarłam przez ostatni czas... Alicja 16 --------> extra hasło, kiedyś mi się tam obiło o uszy, ale teraz coś czuję, że będzie na mnie dobrze działać, gorące podziękowania za przypomnienie mi go :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Gdańska, a co dziś zjadłam...nic :P bo mam tą przeklętą głodówkę 1 dzień i teraz powtarzam sobie w kółko \"pierwsze 3 dni są najgorsze...potem będzie lepiej, potem już będziesz szczuplejsza...\" na przemian z hasłem Alicji 16 \"Minutę w ustach, godzinę w żołądku i całe życie w biodrach\" :P:P to na mnie działa, wiem że to zalezy ode mnie, czy schudnę i świadomość, że się poddam ciału i temu całemu tłuszczowi mnie przeraża :o i widzę siebie w przyszłości wśród moich koleżanek, strasznie tłustą i bladą, ubraną w stare szmaty z lumpexu dla otyłych...z cellu na twarzy...ten obraz mi się wbrew mojej woli pojawia i nic na to nie poradzę :P ale on działa na mnie, że im szybciej się wezme za siebie, tym lepiej, bo potem będe miała piekło...a mogłam mieć niebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Warszawy, mam 22 lata i dziś zjadłam co nastepuje: 2 kanapki z chlebem razowym słonecznikowym (słonecznik pomaga w walce z cellulitem) z wędlinką drobiową i pomidorkiem, jabłko, kisiel instant (87 kcal ma więc mogę :P) trochę się usprawiedliwiam nie?!:) Przede mna jeszcze lekki obiadek i to koniec na dziś :) Fajnie się czuję, mam mniejszy brzuszek:D ale tak jak już pisałam, dziś poznam moja wagę i pewnie się załamię ale nic ale to nic nie wpłynie na moją dietę. Schudnę i koniec:D Chciałabym 20 kg mniej, tak sobie wymyśliłam, że jak juz będę chuda :P to kupie sobie takie mega wypasione jeansy za kupę kasy, takie strasznie małe :D A jak? Nagroda musi być :D i będę oglądać moj mega mały tyłek w każdym lustrze, w każdej wystawie:D Będzie piękny :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach jak ja wam zazdroszcze tej motywacji, to hasło Alicji 16 jest bardzo obrazowe:) ja mam dziś pierwszy dzień i oto co zjadłam 2 kromki grahamu z serem i pomodorem herbata bez cukru 1 gałka loda ( tak wiem buuuuuuuuuuuuuuuuu) a na reszte dnia planuje 2 czewone herbatki i owsianke z rodzynkami, no i może jakiś owoc no może za dietetyczne to nie jest ale zawsze jakiś początek ;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka dziewczyny widze,że ładnie się trzymacie tak dalej .:) Black Angel >>> naprawdę ładnie ci idzie poprostu świetnie 5 kilosów ( jeśli dobrze przeczytalam ) w dwa tygodnie . No masz ode mnie wielkie gratulacje . :) Alicja 16 >>> rownież super 4 kg :) Ja bym chciała ważyć 55 kg , ale z 57 kg będę już bardzoooo zadowolona - czyli jeszcze jakieś 10 kg do zrzucenia . Ja dziś cały dzień siedze w książkach już powoli zaczna się robić nerwowo a stres nie sprzyja odchudzaniu ale jakoś się trzymam :) Dziś zjadlam tak : jogurt 150 kcl , platki tak około 100 kcl , 5 krążków ryżowych 170 kcl:( 1 i pół pomidora 40 kcl , 300 g kapusty kiszonej 48 kcl razem wyszło mi 508 kcl :) no i to by było tyle na , bo po 17 - tej już nie jem , ale dziś czuję się o niebo lepiej niż wczoraj . no nic zmykam dalej się edukować :D ;) papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Alicjo i Dziewczyny ;)) ja jestem na glodowce poniewaz chce oczyscic moje cialo z toksyn i w ogole :) ale jesli przy okazji schudne bedzie super chociaz waze 50 kilo przy wzroscie 161 zle sie czuje;(.Bylam na diecie juz, tak ogolnie jestem prawie zawsze na niej mam manie glodzenia sie a glodowki robie co pare miesiecy.Pozdrawiam i dziekuje za cieple przyjecie Alicjo.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju jaka ja bym była szczęśliwa gdyby mi 5 kg ubyło :D Gorące gratulacje. Podziwiam Was za głodówkę. Może i ja spróbuję, któregoś dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie zjadłam obiad Półtora ziemniaka, kawałek gotowanej piersi z kurczaka i surówkę z kapusty pekińskiej, pomidora, ogórka. Zjadłam troszkę ale czuję się jakbym wrąbała całą pizzę, taka pełna :) Całość oceniam na jakieś 300 kcal tak więc mam jeszcze na dziś 200 kcal ale nie jem już dziś nic :D jadę kupić wagę a potem będę się ważyć. Strach pomyśleć co to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam sobie wcześniejsze wpisy i jejku ;) ale wam to dobrze idzie tez tak chcę ;p od dzis zaczynam właśnie przezyłam szok mierzyłam sie i przybyło mi aż 10 cm w pasie. Postanowiłam tez pojezdzić na rowerku w końcu po coś te ścieżki rowerowe sa ;) no perfect jak zobaczysz brunetke z brzuszkiem na rowerku to ja tez jestem z Gdańska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ze śląska :) A to hasło to nie moje ja je tylko przytaczam:P Cieszę się że mamy wszystkie dużo motywacji i że dobrze nam idzie, oby tak dalej!!! :D Ania-Ania ty tez tak możesz!!! Wszystko zalezy od Ciebie!!! :) Teraz lecę na aerobic poskakac sobie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj jadłam na sniadanie 2 kromki razowego chleba z pasztetem sojowym o smaku pieczarkowym:) A na obiadek kaszę gryczaną, warzywa na patelnie i jajko sadzone, mam nadzieje ze to by było na tyle dzisiaj, a jesli bede głodna to zjem owocki - winogronka i co tam jest w kuchni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po kolacji tym \"owocem \" okazał sie banan i nektarynka :D Ach mierzyć 162cm i mieć 50 kg............marzenie niestety nierealne Ja sie nawet nie oszukuje, nigdy nie będe mogła sobie kupić super obcisłych topów i krótkich spódniczek. Bo ja mam tego pecha, że jestem bardzo szeroka w barkach, biodrach i do tego jeszcze te uda -kloce i wielki brzuch :( O tym,. że mam mały biust już niewspomne Ale po kilku tygodniach mam nadzieje, że schudne na tyle, że nie będe się krępowac wychodzić do miejsc publicznych , po prostu chce sie wyć no, ale to mój pierwszy dzień a te są podobno najgorsze Postaram sie was już nie zanudzać moją deprechą Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam goraco wszystkie dziewczyny!!!!. I zchecia sie przylacze . Od 1 lipca jestem na diecie niejem nic smażonego i słodkiego,startowalam z wagi 94kg przy wzroscie 170cm ,po miesiacu czyli 1 sierpnia wazylam 10 kg mniej :) a dzisiaj jest 16.08 i odeszlo kolejne 2 kg :) Pozdrawiam:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna, to jest najgorsze podejscie, nic nie jest niemozliwe!!zobaczysz,ze schudniesz tak az bedziesz zadowolona, schudniesz i bedziesz wygladac tak jakbys chciala, musisz tylko WYTRWAC a to czy wytrwasz zalezy OD CIEBIE:) (ile wazysz ze taka zalamana jestes??) ja jestem z Wielkopolski!! ktos jeszcze z tego rejonu klika??:) dzisiaj pozwolilam sboie na loda!!! (CHYBA OD 8 DNI PIERWSZY SMKAOLYK:P )bylo to BIG MILK w polewie truskawkowej = 98 kcal to nie jest wcale duzo :p a pycha byl:)i wcale nie mam wyrzutow sumeinia:)nie mam zamiaru sie katowac,a poza tym rowniez czuje sie o CALE NIEBO:) lepiej niz wczoraj:) oprocz tego dzis kefir z musli + pomidor+ zupa jarzynowa+ ogorki, marchewki +jablko+ sliwka , razem wychodzi jakies 660 kcal i to wszystko na dzis:) pozdrawiam!!! 3majcie sie!! ps.aaa poza tym dzisaj z 35km rowerkiem:) (spokojnym tempem) + oczywiscie obowaizkowe codzienne 100 brzuszkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z tym, że droga kupna nabyliśmy wagę, wstawiam moje \"wartości\" i mam nadzieję, że wszytsko jest tak jak w rzeczywistości i że ta nie kłamie :) --------------WAGA-------WZROST------WIEK------------WYMIARY ________________________________________________(biust,talia,biodra,udo) glamorous_girl--65kg-------168cm--------21 lat------100-75-103-57 ----------(08.08) 65kg-----168cm--------21lat------101-75-103-57 w.a.w. woman----85kg-------171cm--------17 lat------103-86-102-60 Sandrusia-------80kg-------165cm--------17 lat------99-82-99-64 żółty_żonkil----62kg-------162cm--------??????------82-71-93-58 Patience--------66kg-------168cm--------17 lat------95.5-77-99.5 Madeleine-------73kg-------171cm--------19 lat------96-75-96 Alicja16--------63kg-------167cm--------22lat------98-79-96 61 kg (08.08.) - 60 kg (15.08), 98-73-96 Sisi_21-------68.9kg-------168cm--------21 lat------98-73-99 67,9 kg (9.08.) - ... Dorotka-------71.5kg-------174cm--------??????------102-77-98 BlackAngel--------64,8 kg---------166cm--------18lat-------95-69-100-59 64,8 kg (01.08) --62,5 kg (08.08) --59,8kg (16.08) [ 93-66-98-57 ] izuzu-------------69kg-------160cm---------23lat-------99--80--95-59 -------------69kg-------160cm----------------23lat------99--78--95-59 Edddytek------ 80 kg---------170 cm------22lata-----102--87--106-65 CałaJa-------69kg------170cm----------19lat (?)------- 69kg(11.08)-... Andi---------77kg-------165cm.----------15 lat---100--95--105--60 no perfect ------ 61 kg ------ 161 cm ------ 15 lat (?) ------zgubiłam ten centymetr do pomiarów EDITHA ------- 65kg -----165---------- 22lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć anka !!! Gratulacje że tyle wytrwałaś!!! Kurcze 10 kg zgubić to jest coś:) A z jakiej diety korzystasz?? Może masz dla nas jakieś wskazówki praktyczne?? :D smutna_18 po to jestesmy tutaj na forum żeby o wszystkich swoich deprechach pisac!!! Ostatnio miałysmy taki dzień, chyba w czwartek i wszystkie zrzędziłyśmy :P Także głowa do góry !!! BlackAngel.... ---> i bardzo dobrze ze zjadłaś tego loda :D i tak po takiej jezdzie na rowerku dawno go spaliłaś, a przynajmniej nie bedzie tak za tobą już chodził!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 3h \"ubyło mi\" 5 kg :P czy wiecie może, które wagi sa bardziej miarodajne? Elektroniczne czy zwykłe? Bo elektroniczną dostałam i nie wiem czy mnie nie oszukuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LITICZKA
DZIEWCZYNY,KTORAS Z WAS PISALA ZE ZGUBILA 5 KG,CZY BARDZO BYLO TO WIDAC?ILE UBYLO CENTYMETROW?I TO SAMO PYTANIE DO DZIEWCZYNY KTORA ZGUBILA 10/12KG.Z GORY DZIEKUJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do >>> BlackAngel.................... i Alicji16 dzieki za ciepłe słowa i wtrozumiałość dla mich żali{kwiat] Dziś udało mi sie prawie całkowicie trzymać ustalonego planu, zaczynam wierzyć że dam rade tym wszystkim czyhającym na mnie w kuchni pokusom :D ...........63 kg 162cm 18 lat..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Czy mozecie mi odpowiedziec na moje wczorajsze pytanie? Ktora waga wg was jest lepsza, elektroniczna czy taka normalna lazienkowa? Jak Wam idzie? Ja na sniadanko standardowo 2 kanapki 1 z serkiem homogenizowanym, druga z wedlinka drobiowa. Ale musze Wam powiedziec, że jak sprobowalam dzis tego serka to strasznie slodki byl az mi niedobrze bylo a przeciez do tej pory sie nim tak zajadalam :D fajnie, że mi nie smakuje :) a na drugie sniadanko do pracy 100 g ananasa \"zywego\" z malutka lyzeczka ww. serka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, czy Ty jakąś dietę specjalną stosujesz czy po prostu nie jesz słodyczy i smażonego? Jestem zachwycona Twoim rezultatem:D 10 kg w miesiąc, podziwiam Cię. Jak to zrobiłaś? Podziel sie z nami swoim sekretem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema :) Edddytek>>> nie wiem jak inne dziewczyny ale ja bardziej wolę się ważyć na wadze elektronicznej . Bardziej dokladnie pokazuje wagę. Ale w domu w sumie nie mam żadnej heh i nie waże się tak systematycznie . Ale jak mam schudnąć to i tak schudne :) Staram się tak raz na dwa tygodnie ważyć. Ja już po śniadaniu: 1 monte 60 kcl ? , 2 krążki ryżowe 68 kcl, płatki 100 kcl, 300 g kapusty kiszonej 48 kcl i razem mi wyszło około 280 kcl:) muszę zmykać , pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawaliłam wszystko, przez moją głupią bulimię. Kurde, mi sie nigdy nie uda, kiedyś byłam całe 11 dni na głodówce, a teraz?? Musze się zmobilizować. Wczoraj do 21.30 nic nie jadłam, potem atak.Nic nie zwróciłam, za to dziś wypiję kilka figurek. Aż wstyd mi pisac, że zawaliłam, przepraszam Was bardzo :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Dziś zaczynam znowuż...niewiem jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×