Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

Gość reniaczek
aaaaaaaa!! własnie przeczytałam,ze ktos komus tu poleca jajeczka na miekko na kolacje!!:> to istna zbrodnia!!jajeczka przy odchudzaniu tylko w postaci jaj na twardo!! Kiedyś jak chodziłam jescze do dietetyka i prowadziłam zeszyt z moim jadłospisem to zawsze mi podkreślała na czerwono lekarka,jak zjadłam jajko na miekko,albo jajecznice-to calkowicie musimy wykluczyć..a dziewczyny,jesli chodzi o diete białkową to polecam serki wiejskie z tuńczykiem(oczywiscie nie w oleju ;) ) na kolacje polecam Wam 8plasterkow szynki i kefirek-naprawde dobre,i w dodatku oczyszczajace,super efekty sa tez po piciu naczczo kefiru z tartym selerem-moja maminka na tym schudla bardzo,ale jakos nie moge tego przelknac:/ jak cos jescze zobacze to skomenyuje bo mam dzis wolny wieczor;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeegi
Witam Kobitki! U mnie tez z weekendami ciezko - zazwyczaj, no ale jak dzis stanelam na wage to hihihiihihi 0,5 kg mniej wiec chyba nie bylo tak zle, a tak sie balam ze przesadzilam.... Co do dietki to ja jem 5 posilkow malych i o stalych porach, dzieki temu nie czuje glodu, polecam. A napiszcie mi co najlepiej jesc na kolacje? Reniaczek pisze o jajkach a co jeszcze? Ja zazwyczaj jem owoce bo nie czuje wiekszego apetytu ale czy to OK? No w sumie efekty sa... a nawet tesciowa zauwazyla wczoraj ze brzuszek mi zniknal (czyt juz tak nie wisi) to mnie motywuje... Ale dzis ze szczesia ze tak dobrze mi idzie zjadlam racuszki...pare racuszkow.... ojjjj jutro bedzie nowy dzien i zgubimy, nie lamac sie dziewczynki, damy rade! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest
BlackAngel i jej długaśne wypowiedzi???????????nic ci nie jest???zdrowa jesteś po tym dietkowaniu?????.....odezwij się aniołku!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden szkopuł->jajko na miękko jest lekkostrawne a na twardo ciężkostrawne i zalezy kto jaka diete prowadzi. Ja jem sniadanie, zazwyczaj 2 male kanapki w racy joguet i jablko potem obiad w miedzyczasie jeszcze moze jakas mala kanapka. Pije czerwona i zielona herbatke. Teraz jem kolosalnie duzo bo wlasnie tyle ile napisalam bo wczesniej jadlam sniadanie, jogurt, obiad i ende. Fitness 2 razy w tygodniu ale staram sie orpcz tego duzo chodzic i rano i wieczorem smaruje sie kremem wyszczuplajacym Norel dr. Wilsz- extra jest. Teraz zgrzeszylam bo zjadalm 2 kanapki:( ale raz na jakis czas moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki, niestety dzis sie skusilam na w-z kolezanka wczoraj obronila magosterke i nie moglam jej odmowic bo ciesze sie razem z nia, w kazdym razie ogranicze ostro inne posilki, zeby nie bylo ze szaleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamillla
witam :) wczoraj się jednak obeszłam bez tej kolacji . A dziś chyba zaś za dużo węglowodanów zjadłam :/ na śniadanie : 2 kromki grahama posmarowane masłem roślinnym + sałata , II śniadanie : 2 kromki grahama posmarowane masłem roślinnym + sałata , obiad : ryż prawie pół woreczka + kotlet z kurczaka . I to tyle . Kolacje dziś chyba też sobie odpuszcze .... a wy trzymiecie się jakoś ;) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ornella muti
wonderful and adorable woman a start miał być 1 siepnia a nie 26.09 ;) Silna wola to podstawa, na pewno się uda, ja nie dołacze do grupy odchudzającej się bo nie mam po co, mam za to inny problem waga mi leci. Jem normalnie, a chudne, robiłam badania i wszystko mam w normie a tu waże już 45 kg przy wzroście 167 cm, a mam lat 22 więc nie powinno tak się dziać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj
... się w. a. a women jak ktoś jest chory to spala więcej kalorii ponieważ organizm się broni i potrzebuje więcej energiii:D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA! HA! Wczoraj zjadłam co prawda 1600 kcal ale czuję się lżejsza. I na brzuszku i na duszy i w ciałku.Oczywiście od dzisiaj TOTALNA STAL 1000 KCAL bo w sobote idę na basen. Dzisiaj na śniadanie jem jogurt z tartym jabłkiem i 10 dkg winogron. Pychotka. DO tego kawka z 2% mlekiem (ktoś mi powiedział,że powinno się pić 2% a nie 0.5% ) Napisze Coś później. Kocham, całuje, szanuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już nie bede chodzila na aerobic, zapisuje sie na prawko i nie bede miala czasu, myslicie ze przez to ze nie bede cwiczyla wszystko stracone? Ze waga juz nie drgnie? Bede sie starala cwiczyc w domu jak najwiecej sie ruszac ale niestety nie bede mogla juz na fot chodzic bo zwyczajnie za duzo obowiazkow mam. Moze w listopadzie uda mi sie wrocic do tego ale pazdziernik raczej spalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiii
edytek ile ten krem kosztuje Norel dr. Wilsz-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiii
ucieło mi wpisa;/ grrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Edddytek------> myśle że jeśli nie będziesz za nadto się objadać i w miarę ruszać to napewno nie wrócisz do dawnej wagi .:) Mi już teraz brakuje czasu - a co dopiero w październiku jak się zaczną zajęcia . A z dietką u mnie raczej ok - narazie się jakoś trzymam :) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natiii mi załatwia go koleżanka za 20 zł ale wiem, że w a[tece kosztuje koło 33 zł mogę ci załatwic jeśłi chcesz. Dietę zamierzam kontynuować jak najbardziej w ostatnichj dniach pofolgowalam sobie i podjadłam czekolady ale dosyc!!!!! Wiem, ze pogoda ma taki wpływ ze sie chce nie wiadomo czego ale ja wiem czego chce. -10 kg:D Właśnie załozyłam spodenki w rozmiarze 40 :D i w brzuszku sa leciutenko przy ciasne natomiast widze juz moge w nich chpdzic jejq jaka to cudowna odmiana po rozmiarze 42/44 mowie Wam, super:D Mam nadzieje, ze ud amis ie zejsc do 38 strasznie bym tego chciala. Pociagne te diete i bede cwiczyc w domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
edytek a musze sie zastanowić a dobry ten krem? bo jakos w kremy to mi sie wierzyc nie chce a nie boisz sie ze wyslesz mi krema a ja ci kaske nie odesle sa sa sa nie no zartuje;P a po 2 ja na rozmiary nie pacze wiecie co w niektore rzeczy wchodze w 44 a np ostanio spodnice se qupiłam i ma 38;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
e tak se przypomniałąm qupiłyscie cos dla swoich facetów bo ja nie ale to przez to ze 16 ma ur :( i chyba sie nie borazi ale nudy grrr ❤️na świecie istanieje jedna rzecz warta zycia bezgranicznie kochac osobe która kocha cie bezgrancznie ❤️ i teraz nawet jesienią w ❤️ mam wiosne ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natiiii poweidzmy, ż ejest cos takiego jak zaufanie:) wiadomo, że 1 opakowanie kremu nie pomoże ja juz 4 zauzywam, bardzo go lubię ale podejrzewam, ze u Ciebie w aptece moze byc tanszy niz u mnie w wawie , ja mojemu nic nie kupilam nie obchodze dnia chlopaka:P ale moze mu chipsy kupie bo to akurat lubi najbardziej:D zaraz po mnie i samochodach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja akurat faceta nie mam i nie wiecie co zrobiłam dziewczyny. Podłamałam swoją motywację.. 4 dzień diety 1000 kcal (którą troche ponaginałam ale pierwszy tydzień więc mogłam! ) i na początku diety ważyłam 84 a wczoraj patrze 85.5 i jak tu się nie wkur!wić? Normalnie MASAKRA! Ale nie poddaje się mam nadzieje,że jestem grubsza bo mam okres bo gdzieś słyszałam,że w czasie okresu ważymy wiecej.. :) Pozdrawiam Was mocno :* BO W NAS JEST SEKS NA NA NA NA NA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!to ja pamietacie mnie!!odchudzam sie za wami ,efekyty sa,mniej cialka tu i tam,no i na aerobiczek chodze,2 razy w tydodniu,jak wracam do domu to padam,jestem zmeczona i szczesliwa ze tak sie zmeczylam,polecam,naprawde!!pamietajcie CWICZENIA+DIETA=SUKCES POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE,CALUJE MOCNOI TRZYMAM KCIUKI ZA WAS! MAMA NADZIEJE ZE DO SW.BOZEGO NARODZENIA BEDE WAZYLA 70 KG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiii
edytek jak bys mogla podac cała nazwe kremu:))) moze i bedzie troche taniej ale wydaje mi sie ze nie bardzo a i jeszcze jedno na co jest ten kremik na rostępy czy wyszczuplajacy? bo mi przede wszystkim chodzi o brzuch ktory mam gigantyczny porownaniu z nogami ktore mam dosc szczopłe pzdro:P ❤️na świecie istanieje jedna rzecz warta zycia bezgranicznie kochac osobe która kocha cie bezgrancznie❤️ i teraz nawet jesienią w ❤️ mam wiosne🌼 ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) U mnie dalej dietka :) narazie zjadłam tylko grahamke i monte . Chłopaka teraz akurat też nie mam ale to nie jest dla mnie w tym momencie największy problem . A w pracy chłopakom kupiliśmy małą niespodziankę - a ci w zamian poczęstowali nas winem :P heh Dziś jeszcze planuje zjeść jakiś obiadek i kolacje chyba znów omine :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeegi
i ja sie z Wami witam w dniu chlopaka... mojemu zrobilam z tego wzgledu pyszny obiadek, troszke sama zjadlam. U mnie dalej efekty sa. waga ciagle idzie w dol, na dzien dzisiejszy waze 60,900, juz sie nie moge doczekac az zobacze na poczatku 5..!! A tak na marginesie to bardzo Wam zazdroszcze ze chodzice na aerobiki itp, ja nie mam z kim zostawic dziecka i zostaja mi spacerki, ale w tak podoge jak dzis to i ze spacerkiem ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natiiiiiiiiiiiiiii-> Krem wyszczuplający na rozstępy z kompleksem anty cellulit Norel Dr. Wilsz Dziewczyny strasznie się ciesze ze wam tak dobrze idzie, ja dzis zjadlam cala pczke kukulek😭 zastrzele sie:( musze cos z tym zrobic 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiii
edytek od kukułek nie umrzesz;P najwyzej ci wpadnie kilk dkg;P ale nie utyjesz odrazu 8kg głowka do góry:))) ❤️na świecie istanieje jedna rzecz warta zycia bezgranicznie kochac osobe która kocha cie bezgrancznie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym z enajczesciej na kukulkach sie nie konczy😭 ale walcze dzielnie :D milego weekendu Wam zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie:) Pamietacie mnie jeszcze?? od dzisiaj zaczynam kolejny etap odchudzania po miesiecznej przerwie czas na kolejne 10 kilo mniej. mam nadzieję ze mnie przyjmiecie ponownie. :) dzisiaj waga pokazuje 77 kg i zobaczymy co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiii
ja tylko witam:) bo pamietac to raczej nie pamietam bo nie siedziałam od samego poczatku tego topiku:)))) ❤️ na świecie istanieje jedna rzecz warta zycia bezgranicznie kochac osobe która kocha cie bezgrancznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×