Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

to ja laseczki:D:D:D:D:D:D:D piękna jak zwykle;) i ciężka jak zawsze :P ale olać generalnie na wadze widnieje 72 dziś ale to pewnie tylko chwilowe. Ogólnie rzecz biorąc weekend minął spokojnie, bez ataków na lodówkę, może przegięłam z pieciem gorącej czekolady bo przez 2 dni 3 razy ale co tam:D kontynuujmy:D Kolejnyb tydzień przed nami. Kolejny tydzień bliżej doskonałości. Piękne-> miłego tygodnia życzę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, tak wiem miałam sie tydzien temu przyłączyc ale.... wiecie jak to jest ale dzisiaj jest znowu poniedzialek i dzisja wazenie wiec od dzissiaj jestem z wami znowudacie kolejną szanse?? a pozatym bedzie mi łatwie bo bo przez ostatni tydzien pojadłam troche słodyczu i rzeczy jakie lubie wiec łatwiej mi bedzie na diete przejść. no i stanełam na wage i pokazało się 76 czyli znowu kilogram mniej ale ta waga dziwna:) a pozatym teraz w związku z \"trudnymi dniami\" :) powinnam wiecej chyba ważyc?? powimi ktos jak to jest z ta moją wagą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki:) Ja na razie już się nie odchudzam:) Ważę 59-60kg i jestem w miarę zadowolona z mojej figury, mam plan dalej dużo pływać, bo to fajnie kształtuje sylwetke i staram się jeść rozsądnie i normalnie;) Fajnie, ze tak się trzymacie!! Eddytek i Tobie gratulacje za wytrzymałość!!!!:):):) Pozdrawiam was cieplutko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlka
A ja się niestety skusiłąm się na ciasteczko mojej mamy w niedziele;( no ale dzisiaj dałam już rade, jak mam jakieś zajęcie to lepiej mi to wychodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, jestem prawie zalamana.... po 2 dniach balowania przytylam z 60,5 do 61,7 czyli ponad kg.... najgorsze jest to ze mam jakas slaba wole... ciezko mi, a MUSZE wrocic do 60,5!!!!!!!!!! Nie moge tak tego zaprzepascic!!!!! O nie!!!!! ciezko.... oj ciezko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D Alicjo gratuluje rezultatu, najważniejsze, że się sobie podobasz i dziękuję, staram się jak mogę:) Dziewczyny, u mnie waga 72 dzis nadal więc źle nie jest. Idzie powoli ale ważne, że w ogóle. Zresztą mi sie nie spieszy :P Owszem chciałabym już hop siup ale wolę powoli i bez jojo no i bez takiego poczucia, że się katuję :) Bo naprawdę czuję się dobrze fizycznie, psychicznie ciągle myślę o tym, żeby nie jeść :P nie no może nie ciągle, jest ok. Mam nadzieję, że damy radę. XLKA---> nie amrtw się, ja też jem słodycze, w zasadzie unikam tylko batonów ale na ciasto(kawałek) czy ciasteczka sobie pozwalam czasem i co gorsza nie mam wyrzutów sumienia;) MEEEGI-----> czy Ty się dziewczyno łamiesz? Tym, że pobalowałaś?;) Ważne, ż efajnie było. a jak było tzn, że juz sie skończyło i trzeba jeść racjonalnie. Spokojnie, wrócisz do poprzedniego efektu, trzymam kciuki:D Natiiiiiiiii-------> gdzie się podziewasz???:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się podekscytowałam tym, że w końcu napsiałyście, że masę błędów zrobiłam:P nick -------------WAGA -------WZROST-----WIEK------WAGA obecna glamorous_girl 65kg-------168cm--------21 lat-----???????????????? w.a.w. woman 85kg-------171cm--------17 lat-----???????????????? Sandrusia 80kg-------165cm--------17 lat-----????????????????? żółty_żonkil 62kg-------162cm--------??????------????????????????? Patience 66kg-------168cm--------17 lat-----?????????????????? Madeleine 73kg-------171cm--------19 lat----??????????????????? Alicja16 64kg-------167cm--------22lat------teraz58-59kg Sisi_21- 68.9kg----168cm--------21 lat------67 kg (18.08) Dorotka 71.5kg-------174cm--------??????------????????????????? BlackAngel 64,8 kg-------166cm--------18lat------59,8kg(16.08) izuzu 69kg-------160cm---------23lat-------???????????????? Edddytek-- 80 kg-----170 cm------22lata------73kg(26.09)---72kg(11.10) CałaJa 69kg------170cm-----19lat (?)--------69kg(11.08) Andi 77kg-------165cm.----------15 lat---????????????????? no perfect ------ 61 kg ------ 161 cm ------ 15 lat (?) ------??????????????? EDITHA ------- 64,5 kg -----165 cm---------- 25lat ----- ??????????????????? Natiiiii-----------69kg--------163cm---------- 20lat-------66kg (22.09) Reniaczek-------80kg-----165cm------22lata-----------????????????????????? Ulinka-----------?????????????????????????????????????????????????????????????? Meeegi---------62kg-------163cm-------24 lata----------?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------------WAGA-------WZROST------WIEK------------WYMIARY ________________________________________________(biust,talia,biodra,udo) glamorous_girl--65kg-------168cm--------21 lat------100-75-103-57 ----------(08.08) 65kg-----168cm--------21lat------101-75-103-57 w.a.w. woman----85kg-------171cm--------17 lat------103-86-102-60 Sandrusia-------80kg-------165cm--------17 lat------99-82-99-64 żółty_żonkil----62kg-------162cm--------??????------82-71-93-58 Patience--------66kg-------168cm--------17 lat------95.5-77-99.5 Madeleine-------73kg-------171cm--------19 lat------96-75-96 Alicja16--------64kg-------167cm--------22lat------98-79-96 61 kg (08.08.) - 60 kg (15.08), 98-73-96-teraz58-59kg Sisi_21-------68.9kg-------168cm--------21 lat------98-73-99 67,9 kg (9.08.) ----67 kg (18.08) Dorotka-------71.5kg-------174cm--------??????------102-77-98 BlackAngel--------64,8 kg---------166cm--------18lat-------95-69-100-59 64,8 kg (01.08) --62,5 kg (08.08) --59,8kg (16.08) [ 93-66-98-57 ] izuzu-------------69kg-------160cm---------23lat-------99--80--95-59 -------------69kg-------160cm----------------23lat------99--78--95-59 Edddytek-- 80 kg(08.08)-----170 cm------22lata-----102--87--106-65 78kg (22.08) ------76kg (06.09) -- ---75kg(11.09)------73kg(26.09)-----72kg(11.10) CałaJa-------69kg------170cm----------19lat (?)------- 69kg(11.08)-... Andi---------77kg-------165cm.----------15 lat---100--95--105--60 no perfect ------ 61 kg ------ 161 cm ------ 15 lat (?) ------zgubiłam ten centymetr do pomiarów EDITHA ------- 64,5 kg -----165 cm---------- 25lat ----- bez wymiarow Natiiiii-----------67kg--------163cm---------- 20lat------69kg (01.09)---66kg (22.09)---- Reniaczek-------80kg-----165cm------22lata------- Ulinka----------- Meeegi---------62kg-------163cm-------24 lata---------- tE wklejam bo lepiej w niej nasze osiągnięcia widać🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteś samam ja też jestem właśnie popijam kawkę z mleczkiem ale bez cukru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiii
siemano ;P jestem jestem bylam zajeta tak bardzo ze nawet nie miałam czasu w pracy a co dopiero w domku skoczyc na forum:) ale jestem i mega qpa bo sie dzis zwazyłam i waze 66 :( a było 64;/ z oGonem ale to chyba przez to ze skonczyłam jesc kapusciana i jem normalne obiadki staram sie słodyczy nie jesc ale to trudne:( bedzie dobrze za to kazy mi mwoi ze schudłam sweeeeeeeeeeet:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlka
Strasznie mnie dzisiaj od rana nosiło;) no i już myślałam że dzisiaj będzie kiepsko, ale jakoś weszłam sobie na wage i od 1.10 zleciało (na wadze) jakieś 2kg:) no i troszke mnie to podbudowało. Ale mam problem wieczorami, bo jak nie mam zajęć to potrafie ok11.00 wstawać a wtedy nawet o 23.00 jestem głodna:(ale nie ważne. Coś mi się wydaje że ta moja waga to chyba jest zepsuta, musze to skonfrontowac z wagą mojej koleżanki;) przeważnie po ok 10 dniach polegam;(ale tym razem nie mam zamiaru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo XLKA:D Tak trzymaj :D Natiiiigdzie Ty sie Słońce podziewasz? AXXK masz fajne, takie spokojne podejście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniaczek
Witam po chwilowej przerwie drogie Panie: ) Nie piszę bo pracuje po 10 godzin dziennie i wracam tak padnięta,że nia mam nawet siły mysleć:) Jak tam Wasze odchudzanko-mi spaly juz 4kg: ))))) czuje się coraz lepiej-widać już,że brzuszek mniejszy no i w spodnie łatwiej się dopinam: ))) chociaz nie ukrywam,ze z wieczora nachodzi mnie ochota na cos słodkiego,ale powstrzymuje się-jescze jak na złosc pracuje z samymi kobitami co ważą po 45kg!!:?masakra,jak na nie patrze to aż mi słabo..aaaa..byle do przodu: ) pozdrawiam serdecznie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raniczek:D też byłoby mi słabo jakby z takimi pracowała, biedactwa, jakieś nidożywione są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiii
edytek slepa zes jest przecie wpisałam sie wyzej:P:P a nigdzie pracuje ciezko a od soboty studia sie zaczynaja:( buuuu ;P boje sie troszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłusta dupka
do góry topiczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiii
słodycze jem nie mog sie opanowac:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przestań, ja sama dizś zjadłam kawałek szarlotki i ciasteczka w czekoladzie a najgorsze jest to, że jutro i dziś świętować będę bo mój chłopak się obronił więc będzie masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia.....
Czesc wszystkim:) nie wiem czy przyjmujecie nowe ale sprobuje:)no wiec: mam 17 latek i duza nadwage,kiedys bylam szcuplutka ale mi sie przytylo troche i od jutra planuje odchudzanie,co prawda zaczynalam jer juz nie raz ale mysle ze lepiej mi bedzie z wasza pomoca:) waze okolo 82 kilo,wiem to straszne ale co zrobic!!!L:)tylko sie nie nabijajcie ze mnie. moje wymiarki,tak patrzalam na wasze i najbardziej a tak naprawde to prawie identyczne jak sandrusi,wiec nie bede opisywac bo moze mam tam roznica pol czy jednego cm ale co to jest........no wiec najbardziej chcialabym schudnac szybko,jak kazdy chyba,do sylwestra jeszcze trzy miesiace(nie cale co prawda)ale do tego czasu chcialabym juz jakos wygladac,moze szczupla jeszcze nie bede bo to raczej nie mozliwe w jakies 70 dni ale bede sie starala zeby bylo jak najlepiej. no wiec zapisalam sie juz na basen;raz w tygodniu ale zawsze cos:) i aerobic tak myslalam ze z dwa czasami trzy razy w tygodniu. dieta,hm....co do tego nie jestem pewna bo nie wiem jakA jest najskuteczniejsza,co proponujecie???dodam ze nie jestem wegetarianka. co ja mam wam jeszcze powiedziec,hm.........moze zadam wam pytanie , z takiego slonika jak ja w ile czu bedzie sie robic laseczke,wiem ze to trudne pytanie ale ja pytam tak mniej wiecej. no i chyba to wszystko moze was troche zanudzilam,,,,,ale to ostatni raz:)zaczynam od jutra,glupio mi troche ze wy juz po takim czasie a ja dopiero na starcie ale lepiej pozno jak wcale:) dzieki:) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia.....
tam chcialam napisac dodam ZE JESTEM WEGETARIANKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dziewuszki ! Ale ze mnie idiotka, kretynka, debilka, szmata, dziwka, gruby słoń, ponton,idiotka ( to już pisałam) ku! No po prostu się poddałam. A waga leci w górę! Teraz ważę87 kg! TO SIĘ MUSI SKOŃCZYC! Ale ja nie moge zacząć diety! Bez kasy, suplementów! BEZ NICZEGO! Nic nie zdołam... Jestem ohydna! O H Y D N A! FU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlka
Witajcie dziewczynki:) Widze że odchudzanie trwa:) No więc juz raz byłam na baseniku i jutro ide drugi raz( mam nadzieje ze będzie mniej ludzi). Mam rade dla -wonderful and adorable woman- nie wiem czy tak jest u ciebie ale musze ci powiedziec jak to u mnie bywa z tym odchudzaniem. Więc zaczynam od Poniedziałku (chyba że jest pierwszy dzień miesiąca). Przed moim odchudzaniem dzień wcześniej zaczynam robić zapasy (no bo przecież to moje "ostatnie"ciacho, "ostatni"baton itd...) no a rano jakoś nie wytrzymuje i kolejny "ostatni dzień" powtarza się do kolejnego tygodnia .Mijają tygodnie a ja stwierdzam że w takim razie zaczne od pierwszego dnia (kolejnego już) miesiąca:(Rezultat jest taki że przez cały miesiąc w którym planowałam odchudzanie, zjem więcej niż w czasie w którym nie myśle o diecie! No więc moja rada-nie czekajmy na wspaniałe okazje, nie udało ci się dzisiaj zaczynasz jutro! Szybciej człowiek zacznie , szybciej schudnie. A tych wrednych ciasteczek i innych mniamuśnych rzeczy jeszcze się w swoim życiu najemy! Nie znikną przez te pare miesięcy z półek sklepowych NIESTETY;) ale sie rozpisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie Olusiu :D:D:D:D:D:D Powiem ci że ja też startowałam z taką wagą 9 sierpnia dziś 12 pażdziernika ważę 72 kg:D dasz radę spokojnie, myslę, że 1200 kcal powinnaś spożywać i będzie ok:) Zacznij może od 1500, potem po 2 dniach 1300 a kolejnego już 1200 i jazda:D W.W.A.W.-> nie pisz tak o sobie ale ocknij się bo to już nie rpzelewki, ja bez suplementów dałam radę więc zaufaj mi, że Tobie teżsię uda:D Głowa do góry i nie pokazuj się bez silnej woli i deteminacji;) żartujuę oczywiście ale zaglądaj dp nas często, razem jest łatwiej. XLKA-> nigdy nie zaczynaj \"od jutra\" tylko zawsze OD DZIŚ!!!!!!! Nie jedz już kolacji, dasz radę dziewczyno, jesteś piękna. mądra i młoda, zrób to dla siebie. Dziewczyny jeśli my o siebie nie zadbamy to kto to zrobi??? Walczymy ze soba o siebie i dla siebie bo warto!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×