Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

Gość Black Angel...................
to bylam ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa ma 5 kcal ! Herbata nie ma ani jednej kcal. Oczywiscie ja piję Klimuszko Vita na odchudzanie hmm mi jakoś pomaga ale bez cukru nie da się jej wypić tzn ja ją piję bez cukru ale jest doprawdy okropna.. Ale pomaga bo przyspiesza przemianę materii co w moim przypadku jest cholernie potrzebne bo mam niedoczynność tarczycy (jak wiele osóbek na tym forum z tego co zauważyłam! ) Ja kawę szczególnie rano bo mnie pobudza. Ale za to papierosów nie palę! Tzn wypaliłam w swoim życiu 6 paczek i rzuciłam palenie. Nie palę już 2 miesiące i jak poczuje dym papierosowy to mam poprostu ODRUCH WYMIOTNY! :) B. się z tego powodu cieszę. I zaczynam czytać znowu Bridget Jones ;D :) Pieknie, no pięknie. Ojej 84 kg! :D Dobra dobra już nie bedę się Black obżerać ;) W życiu! Nigdy w życiu! O właśnie teraz druga część tego filmu czyli \"Ja wam pokażę\" ale jakoś nie mogę sobie pani Wolszczak wyobrazić na miejscu Judyty.Oj Judyta kochana ;( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black Angel >>>> też tak myśle , bo ja już 3 tydzień się odchudzam i startowałam z wagi 76 kg , więc nie jest tak źle . Ważne że się nie poddajemy i dalej walczymy ;) W sumie gdzieś czytałam ,że to dobrze 1kg na tydzień . Co do kawy hmm... ja uwielbiam :) W roku szkolnym nawet dwie szklanki dziennie , a teraz się ograniczam do 1 filżanki . A herbate Pu-Erh piję , czasami bo lubię . Teraz akurat mi się skończyła, ale przy najbiższej okazji kupie. PoZdróWka papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy skonczy mi sie okres,to sie pomierze,zwaze i napisze co i jak,dopisze sie do tabelki!!!!raz dziennie napewno bede mogla tu zajrzec na chwilke!!!!!!pozdrawiam i caluje!!!ciesze sie ,ze razem walczymy z kilogramami!!!zarazlece do domku,bo o 15 koncze prace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi 21----> czyli w pierwsze dwa tygodnie schudlas siedem kilosow??????????wow:D tez bym chciala taki wynik:) ale wiecie jakbym sie ucieszyla,gdyby przy nastepnym poniedzialowym wazeniu bylo juz ponizej 60...:)a to by trzeba 2,6kg spalic:) zlopie ta herbatke jak narazie i postaram sie ruszac jak najwiecej sie da,tyle ze narazie srednio mi to idzie:p 9niesety ja jestem z malej miejscowosci,nie mam pod nosem silowni,aerobicu (a szkoda:(:( )ani basenu:) (ale do szkoly dojezdzam parenascie kilometrow i od wrzesnia tam sobie chyba wykupie karnet na basenik:) mam teraz wiec motywacje,zeby moc tam jakos wyjsc w tym moim bikini hehe:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLACK Angel >>>> tak , najwiecej w pierwszym tygodniu około 4 kg ( ale 3 dni byłam na głodówce) i potem jeszcze 3 kg, to był szok , organizm tak zareagował na zmniejszenie kalorii. A teraz już tylko 1 kg , ale ja się cieszę że już mam poniżej 70 kg. Kurcze cały dzień siedze przed kompem muszę się wkońcu ruszyć . no nic pozdrawiam ja zmykam papatki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi czy Wy wspomagacie się jakimiś zapychaczami, żeby nie odczuwać głodu? Mam na myśli np. aplefit bądź bio slim, tego typu środki? Czy po prostu w pewnym momencie brzuszek już sam nie chce jeść? Ja właśnie siedzę sobie i pierwszy raz od dawna odczuwam głód. Nie żebym była masochistką ale to zapomniane uczucie jest nawet przyjemne. Żałuję troszkę bo staram się nie jeść ale i tak wszamałam od rana jakieś 300 kcal. Ale dam radę. Mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,ja jak narazie nie zjadlam zadnej przekaski ktora nie znalazla sie w przepisie:)z czego jestem dumna:) co do herbatki puehr:ja staram sie ja pic 2 razy dziennie,ale jak dla mnie jest obrzydliwa:( wspomagacze.....hm....ja zadnych nie zazywam i nie radze uzywac po odstawienie je po schudnieciu moze miec skutki uboczne(przemiana materii,zanik okresu) To ja uciekam:) moze pocwicze sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eddytek---> tak jak pisze sandrusia raczej z tego co wiem ogolenie jestesmy przeciwne \"wpomagaczom\":) ja to juz kategorycznie ne mam zamiaru stosowac zadnego aplefitu ani nic takiego:) choc np.zielona herbata ani czerwona do nich ne nalezy bo jest to \"naturalny\" \'wspomagacz\':) kiedys bralam chrom,ale nie wiem czy on mi cos pomogl a niektore dziewczyny pisza ze po odstawieniu rozregulowuje sie cykl itd.wiec teraz nie kupuje troche zastanawiam sie teraz nad kupnem blonnika w tabletkach,bo to nie jest zadne \"sztuszne swonstwo\":p:p zadna chemia,tylko taki skladnik pozywienia jak inne:) ja staram sie go w jedzonku miec duzo,bo baaaardzo wspomgaa przemiane materii i \"zapycha\" zaladek ale troche o nim czytalam i chyba go sieprzedwakowac nie da:) (bo organizm go nie trawi wogole) i im wiecej tym lepiej chyba:) wiec moze ten blonnik kupie sobie fatycznie po jakims czasie (np.5dni) dietki zaladek sie kurczy i potrzebujesz mniej jedzenia, ataki wilczego glodu sa coraz rzadsze a ja qrde mam kryzysik malutki walsnie:/ jestem niewyspana jakas i slaba:( zjadlam dzis ok 500kcal i narazie nie zjem wiecej,dietki nie zlamie:) nawet mi sie nie chce,tylko po prostu mam okazje potanczyc albo pocwiczyc a sily ani troszke:( juz nawet kawe dzis wypilam i nic:/ slucham wlasnie porywajacej muzyczki:) i cala sie bujam przed tym kompem:)ale jak juz wstane to nogi mam jak z waty:/ SANDRUSIA----->mi serio smakuje ta herbatka:) ale wiekszosc osob jej nie lubi:) sa jednak takie z aromatem sytrynowym, lepsze a jak sie jeszcze dodatkowo cytrynka doprawi to wogole pych dla mnie za to zielona herbatka jest obrzydliwa:) w.a.a.woman---no to biegaj czesciej do tej kafejki:) przez sama droge juz cos spalisz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franczeska21
hello laseczki! Pół godzinki temu wraciłam z siłowni! Ale dziś fajny trenig był: dużo areobów , bo przyrządy zajeli piłkarze z mojego lokalnego klubu piłkarskiego! No naprawdę świetnie się ćwiczy jak się ma takie fajniutkie widoki (hehehe). Oczywiście było coś dla oczu , ale ciałko też nieżle pracowało:) Jeszcze zamierzam troszkę potańczyć wieczorem, a w ramach kolacji zjadłam 5 łyżek otrębów popijanych wodą , no i jogurt zott naturalny kremowy (najpyszniejszy jogurcik:). A wy jakie jecie jogurty, no bo ten smaczny , ale ma 3% tłuszczu! Wogóle jakieś słodkie jogurty jadacie? Dziewczynki ja na razie nie piszę spadku swojej wagi, bo postanowiłam zważyć się 25 sierpnia, na siłowni, bo tam jest waga elektroniczna i to będzię równiutki miesiąc mojej walki! Wiecie mi się wydaje,że wszystko zaczyna sie w głowie z tym odchudzaniem, no i właściwie ze wszystkim, że jak się psychicznie nastawi na jakiś sukces to ma się taka wewnętrzną motywacje, a ta moja motywacja jest jeszcze poszerzona o posty z tego forum, bo jak czytam,że tak pięknie chudniecie ,to i mi się chce . Uświadamiam sobie, że słodycze i wogóle jedzenie nie rozwiążą moich problemów, a w jednej sprwie ( odchudzaniu) będę konsekwentna! I tej "zaciętość" wszystkim życzę, mam nadzieję,że moja motywacja nie zniknie:) do usłuszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede podawala tylko zmiane wymiarkow bo niestety wagi nie mam:(kurcze szkoda ze dopiero dzis moj pierwszy dzien,tak moze z centymetr by juz spadl. Za godzine i 9 minut bede pila sok pomidorowy,blee:(no ale jak trzeba...... dzis jeszcze nie cwiczylam,mialam goscia ale odlozylam ruch na wieczor:( trzymajcie sie laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam śliczne panie:) Ostatnio byłam tu o 13 i proszę jaki ruch się zrobił:D Wiecie co jadę sobie dzisiaj na basen a tu basen zamkniety do 26 sierpnia!!!:(:(:( Wściekłam się bo dlaczego zawsze prace porządkowe na basenach są robione w lecie, pojechałam do innego tez zamkniety no i znalazłam taki co był otwarty ale jest beznadziejny:(:( więc czuje że teraz średnio mi się bedzie chciało tam jezdzic, a że jezdze sama to nie bedzie mnie miał kto motywowac........:(:(:(:( Ja żadnych zapychaczy tez nie stosuje, tylko pije zieloną herbatę o smaku cytrynowym ale bez cukru więc jest taka srednia w smaku:/ Miałam czas ze zastanawiałam sie zeby brac tabletki na odchudzanie (po których nie mogę spac) ale sobie darowałam :) i odchudzam się zdrowo :D Co do tej kawy to szkoda ze nie jest wskazana podczas odchudzania bo ja tak lubie...ciekawe co z cappucino, one pewnie ma troche kalorii moze wiecie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!🌻 * dzisiaj nie wpisywałam się doś często bo mam chandręęęęę, właśnie dzisiaj sobie uświadomiłam,że do września muszę zrzucić 9kg?! :-( chyba znowu przejdę na dietę pólgłodową ! * aaaa mój tatko jest o was zazdrosny, podejrzał moje wypowiedzi i teraz strzela mi fochyyyy!! i jeszcze na dodatek nie rozumie mnie i sytuacji w jakiej się znajduję, nie rozumie tego, że bardzo pragnę schudnąć iże jestem bardzo nie szczęśliwa bo muszę przebywać w tym okropnym opakowaniu!! i im bardziej się czepia tym jestem słabsza i ....nic mi się nie chce!!!! brakuje mi mamy, jest za granicą, widzę ją praktycznie raz na rok i choć ostatnio dzwoniła i powiedziała,że schudła do 64kg to dosłownie padła trupemmmm HAHA ;-) 🌻 w.a.a women no ładnie ja tu wyciska siódme poty a objadasz się smakołykami i masz 2 kilo mniej no nie ja też tak chcę, wszystkie tak chcemy!!!!:p............ale się już nie opychaj bo rozszerzasz sobie żołądek przez co jesteś potem głodna !!! :\\ 🌻 Edddytek czytałam,gdzieś w kafeterii, że otręby dobrze zapychają. Trzeba tylko 3-4 łyżeczki zalać gotowaną wodą i zjeść 20-30 min przed posiłkiem, mają one dużo błonnika izapychają brzuszek :-) 🌻 franczeska ty szczęściarooooooo! całą drużynę piłkarską mogłaś podziwiać achhh!!! .........rozmażyłam się powiedz która to siłownia a już tam jadę:p albo poszukam u siebie ....mam nadzieję,że znajdę taką siłownie z takim wyposażeniem !!!;-) 🌻sandrusia.... soki możesz wybrać sobie jaki chcesz!! to nie ma znczenia, tylko pamiętaj w tedy kidy jest z warzyw to pij z warzy akidy z owoców to z owoców :-) a nie pij często z cytrusów bo możesz zakwasić sobie organizm !!! caaaaałłłłusyyy dla wszystkich :**********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziś mam jakiś dziwny dzień . Niby nie jestem głodna ale jakoś taka słaba się czuje . Byłam tylko na spacerze (nawet długim;) ) Dziś zjadłam: jogurt, 4 pieczywa ryżowe i szklankę i pół płatków. no nic mykam , pójde chyba nyny papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... ale ja mam pecha sluichajcie... nie dosc, ze dostalam okres, to mam ciagle napady na slodkosci i do tego moja najlepsza przyjaciolka miala powazny wypadek!! Wszystko to spowodowalo ze moja dieta poszla w las. Ale zrobilam juz zakupki na jutro i zaczym na powaznie odchudzanie, bo do szkoly chce przyjechac odchudzona :) Kupilam juz sobie CLA i BODY CONTROL na Allegro, spodenki dresowe, buciki i zapisalam sie na silownie. NIC MNIE NIE POWSTRZYMA PRZED UTRATA ZBEDNYCH KILOGRAMOW :) Pozdrawiam goraca i buziam slodko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski!wpadlam tylko na chwile z glupim pytankiem:czy jak schudne calutka nadwage,to cycki tez ,,zgubie,,?bo ja tego nie chce:(fajnie byc szczupla i cycata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie z piersi tez się chudnie :( tak słyszałam od koleżanek, które pozbyły się zbędnych kilogramów. Ja akurat bym chciała mieć trochę mniejszy biust:) Póki co idę spać bo się troszke zrobiło pózno :D do usłyszenia za kilka godzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki:) \\przepraszam że mnie wczoraj nie było ale w pracy zasypali mnie papierami a w domku miałam zajecie z nieznośną dwulatką i poległam ok. 22:( ale przynajmneij nie myślałam o jedzeniu! dieta trwa cały czas! w przyszłym tygodniu mam urlop! nareszcie zajmę sie sobą! planuję głodówkę oczyszczającą i duuuużo wysiłku fizycznego: rower i ćwiczonka! wczoraj na obiad robiłam kotlety sojowe! tzn ugotowałam je! wyszły niezłe choć ta soja nie za bardzo mi smakuje! trochę za słodka jest! nastepnym razem dodam więcej przypraw:bazylia,imbir i rozmaryn-wszystkie wskazane są przy odchudzaniu bo poprawiają przemianę materii! polecam! nie zdążyłam przeczytać wszystkich waszych postów-postaram sie zrobic to dziś ale....z tego co pamiętam: piersi niestety zmniejszają się po diecie:( przed odchudzaniem obwód biustu u mnie to 114cm a teraz 101 cm:(chociaż teraz podobają mi sie bardziej-dzieki kremom są jędrniejsze i właśnie nie chciałabym by też zmalały:( a w weekend wybieram sie do sklepu po stepper!czy któraś z was używa tego przyrządu?czytałakm ze podnosi pupę i wogóle jest fajny... czytałam też że bieganie i ćwiczenia aerobowe powodują ze biust sie zmniejsza i staje sie płaski! wiec paniom które chcą \"mieć czym oddychać\" nei polecam:( to by było na tyle! do przeczytania:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ladies!!!!!!!!!!!!! 10. DZIEN WALKI!!:) wlasnie zjadlam na sniadanko pol serka ziarnistego+ 2 łyzki musli (ps..ktos wie moe ile kalorii ma lyzka musli??;p) ktos pytal kiedys czy jogruty owocowe tez jemy,no wiec u mnie jesli chodzi o nabial to narazie trzymam ise serkow wiejskich i ziarnistych (dla mnie pycha,pozywne i syte:) )--zawsze tam wkrawam ogorka zielonego lub jakis owocek lub musli nastepne w kolejce sa serki homogenizowane(sa akurat kupione:p) --nieowocowy---100g-87kcal, owocowy--100g-112kcal no zdecydowanie lepsze przy odchudzaniu sa jogurty naturalne,kefiry i maslanki nieslodzone ale z owocowych wcale nie ammzamiaru tak calkiem zrezygnowac:) (nie amm zamiaru sie zakatowac:p) aha,oprocz tego,jem z nabialu jajka czasem i kefir sporadycznie) chce na takiej dietce -troche nabialu+owoce=duuuuzo warzyw wytrwac miesiac, potem doloze chude miesko z kurczaka i moze wlasnie np.j ogurty owocowe:) ********co do biustu -----no widc z naszej anatomii:D:Dwynika,ze sklada sie on oprocz gruczolow mlecznych:) glownie z tkanki tluszczowej i bardzo czesto wlasnie ten tluszczk jako pierwszy schodzi przy odchdzaniu a jakie nosicie rozmiarki,ze tak nie chcecie schdnac stamtad??:) ja mam 70 d,rozmiar by mogl zostac,w obwodzie mam 95cm i troche bym chcaial mniejsze ale do 90cm,nizej juz nie:) ***glamorous girl----> do tych cwiczonek juz powoli sie przystosowuj bo ci potem bolace miesnie dadza ci sei we znaki:P (mnie wlsasnie wczoraj bolaly miesnie udek:/ od rowerka chyba no wlasnie!!wlaczylam wczoraj w tv na chwile mistrzostwa swiata w Helsinkach!! te sprinterki jak dla mnie maja udka zbyt umiesnione,takich nie chce:/ wczoraj to byla masakra,taka oslabiona bylam,w dodatku niewyspana:/ ale wytrzymalam na 600kcal (nie chcialam wiecej jesc bo wiedzialam,ze nie bede miala energii zeby sie ruszyc i to spalic :) ) poszlam wiec wczesni spac--ok 22!!i qrcze chyba za wczesni,bo lezalam w tym lozku przewracajac sie z boku na bvok do ok trzeciej!!zanim zasnelam..i dzis znow niewyspana..eh..sale jak narazie sniadanko dalo mi sporo energii ide wysprzatac domek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja16----> ciesz sie,ze wogole masz basen:) i to jak wdize trzy do wyboru:) nie to co ja..ale juz za roczek ,jak dobzre pojdzie studia w Poznaniu..:)nareszcie maisto,heheh:D:D:D co STEPPERA,to to faktycznie chyba fajna sprawa..sama chcialabym kupic:) a moze na allegro zajarzalabys,tam moze sie trafic jakos taniej:) a ja moze tez namowie mame na kupno ,ale jak jesien na dobre nadejdzie:) i nie bedzie sie wogole chcialo ruszac z domu,to wtedy mama pewnie sie zgodzi bylebym nie sidziala non stop przy kompie:P:P izuzu----raz na rok??????//to faktycznie rzadziutko??a masz rodzenstwo??:) (a tatus moze jest zazdrosny,bo przeczytal temat topiku hehe:)zazdrosny jest o chlopcow,ktorzy sie za toba beda \"uganiac\":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka Akurat wyczytałam że łyżka musli z rodzynkami i orzechami ma 38 kcl, a z owocami suszonymi 33 kcl a czekoladowe 40 kcl . Ja już też po śniadaniu 2 kromki pieczywa ryąowego z serkiem kanapkowym i 4 tyżki płatków no i kawa bez cukru i mleka. pozdrawiam , miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj a ja dopiero wstałam - nie ładnie, nie ładnie. Chociaż dobrze, powinnam się wysypiać teraz bo jak pójdę do szkoły to już nie będę sobie spać do 11. Na śniadanko jem jogurcik no właśnie też 3% zott bo tylko ten mogę przełknąć... Inne są takie wodniste :( Ale może kupię sobie teraz jakiś VitaZott beztłszczowy i mało kcaloryczny. ❤️Black - jedna łyz. muesli ma około 43 kcal tzn taka normalna łyżka, nie zbyt czubata.Bardzo podoba mi się Twoje samozaparcie, bardzo łądnie prowadzisz dietę.Ale ja coś słyszałam,że jak się robi raz 500, raz 800, raz 1002 a raz 400 kcal to waga po pewnym czasie się zatrzymuje i jest jo jo.Ale ja nie chce straszyc tylko mówię to co wiem :) Bo to właśnie mi dietetyczka mówiła. ❤️ Glamourous- cześć słonko dawno tutaj Cię nie było :) Ale dzieci są straszne niektóre.Takie do 2 lat to jeszcze ale pomyśl sobie co ja miałam jak zajmowałam się 6 latkiem,który popisał mi bluzkę flamastrami.. ❤️ Alicja16 - Jak się trochę chudnie z piersi to nic ale najgorsze jak sie robią obwiiiisłe.. :( Ja bym chciała jędrne cycuszki i żeby ich troszkę ubyło :P :) Pozdrawiam wszystkie słonka teraz spadam.. hmm może pojeżdzę na rowerku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie słoneczka może będziemy się też kontaktować poprzez Gadu Gadu :) Cio wy na to ? Mój numer 6568433 :) serdecznie zapraszam :) Możemy sobie przecież gadać i ratować się gdy kafeteria będzie nawalać. włączymy rozmowę grupową i po sprawie! :D A tak wogóle to gdzie jest Madeleine :( Maddie ;( Maddie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikaaa
ok ja sie dolacze od dzis! Dodam, ze jestem strasznym leniwcem choc potrafie sie za siebie ostro wziasc, problem tylko taki, ze nie na dlugo no ale moze z wami bedzie lepiej. Ok dzis jeszcze nic nei zjadlam i ide na rowerek .. nie pytajciej jak mi sie cche no ale ide...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×