Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

Ups, tak dużo chyba nie musiałam przepisywać...sorki wielkie...w każdym bądź razie się zapisałam i jakoś wewnętrznie jestem szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andi wczesniej pisałam że dietki żadnej nie stosuje ale sama sobie ustalam posiłki:) zobacz sobie na zapis z godz. 17.34 :D No perfect czemu się wstydzisz swojego wieku podać ?? :P Nic nie szkodzi jak jestes od nas starsza bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja zegnam narazie wszystkich ide pobiegac:) papap:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema!! Witam nowe dziewczyny . Super im więcej tym lepiej . Damy radę .:) Black Angel >>>> wytrzymać to wytrzymam ;) Nawet głodna nie jestem . Tylko mam inny problem strasznie mi slabo i popoludniu bolała mnie głowa . No i jeszcze troche boli . :( Może też od tej pogody , znów zaczeło padać . Więc chyba poprzestane na tych dwóch dniach głodowki . Na dluższą mete to nie dla mnie. Mogę sobie np robić jeden dzień w tygodniu głodówki oczyszczającej . Ale więcej w moim przypadku nie ma sensu . no więc jutro najprawdopodobniej lekka dieta . Pozdrawiam trzymajcie :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Chce sie do was przyłaczyć bo próbowłam schudnąć ale brak mi motywacji:( od jutra drastycznie ograniczam ilość pochłanianego przezemnie jedzenia ( a pochłaniam bardzo dużo, zwłaszcza słodyczy)i bardzo chciałambym aby obecność na tym topiku mi pomogła 🌻 świadomość przynależności tutaj mam nadzieje pozwoli mi powstrzymywać sie przed objadaniem i głupimi napadami żarłoczności ( bo skoro zaczełam jeść to co mi zależy?) Dodam że mam 63 kg 162cm i 18 lat ( a cellulit większy niż moja babcia 😭 )chciałambym do września zrzucić ze 4 kg i później również spadac z wagą Bardzo prosze o wsparcie i rady o tym jak wytrwać Dobranoc wpadne jutro opisać jak mi idzie dzień 1 ..............Dziękuje, że jesteście................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj smutna_18 i głowa do góry!!!! :) Ja schudłam już 4kg więc Tobie też się na pewno uda!!! A bedziesz stosować jakąś dietę czy sama układac posiłki ?? Ja zmieniłam swój styl życia i bardzo sie z tego cieszę, choć teraz niestety jestem strasznie głodna ale oczywiście nic nie zjem :D A w grupie owiele łatwiej się odchudza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Alicja za powitanie🌻 postanowiłam nie stosować żadnej diety , ponieważ i tak nigdy sie ich nie trzymam. Postaram sie po prostu ograniczyć do absolutnego min chleb ciemny słodycze i inne szkoliwe produkty Chce przestać skupiać większość moich myśli na tym \" MHM co bym teraz zjadła?\" i mieć normalny stosunek do jedzenia .oby sie udało a to, że Tobie sie udało juz zrzucić te 4kg to świetna wiadomość - daje mi nadzieję. Czy ty stosujesz jakąś diete? i czy dużo ćwiczysz? bo ze mnie raczej leniuch ;) pozdrawiam ..............Dziękuje, że jesteście............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stosuje diety tez sama sobie ustalam posiłki, dzieki temu właśnie nie myslę ciagle o jedzeniu :) A chodzę na basen i na aerobic, w domu raczej nie cwiczę :P Najgorszy jest poczatek, teraz nie zrezygnuje bo dużo bym straciła a zyskać mogę owiele wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka dziewczyny! Fajnie, ż ejest nas co raz wiecej. Ja zaraz do pracy zmykam ale będę obecna na tlenie i forum non stop praktycznie :) Popadam w depresję, wazyłam się wczoraj ale moja niekompetentna waga ciagle mówi co innego. Dziś jadę kupić nową i mam nadzieję, że wieczorem wpiszę już \"prawdziwą\" wagę. Wczoraj znów obiadek u teściów:) Pycha był ale co z tego przecież powinnam sałatę wcinać :( No ale co tam. Spaliłam na rowerku ;) A dziś na śniadanko 2 kanapeczki z razowcem słonecznikowym + polędwica drobiowa i pomidorek, zielona herbatka obowiazkowo, potem jakiś owoc, obiad i tyle. Trzeba się porządnie wziąść za siebie:D Głowa do góry i walczymy dalej ;) Zaczynam dziś 2 tydzień i jestem z siebie dumna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem na posterunku gotowas do wspierania ;) popija zieloną herbatkę i przysposabiam się do pracy ale spokojnie, będę często zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własne rozpoczełam 4 dzień diety kopenhaskiej:) Kawka juz wypita. Zjem pewnie cos koło 13, a pozniej na zakupy:)dziesiaj wieczorem powiem wam czy cos schudłam przez te 4dni:) Boje się wyniku:( miejmy nadzieję że bedzie dobrze. A Wam jak rozpoczął sie dzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema!!! :) Witam wszystkie dziewczyny :) Ja już po sniadaniu : jogurt + 4 łyżki płatków kukurydzianych + 3 krążki ryżowe ( suche ) + kawa bez cukru i mleka . Dziś w nocy chyba trzy razy się budziłam tak bardzo bolała mnie glowa :( A jak teraz zjadłam śniadanie i wypiłam kawe momentalnie przeszło . Jestem najedzona i nie wiem czy coś jeszcze dziś zjem , może jakieś warzywa ? Już wole dziennie jeść te około 500 - 600 kcl niż robić głodówki . Mam pytanie czy jak Wy robicie sobie głodówki to też się tak źle , słabo czujecie i boli was głowa? Pomimo tej pogody brrr.. życze miłego i niskokalorycznego dnia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andi >>>> powodzenia w trzymaniu diety :) Alicja 16 >>> gratuluje kolejnego kg mniej i centymetrów :) Eddytek >>> za twoją diete również trzymam kciuki . Najgorsze są pierwsze tygodnie . A jak zobaczysz , że waga spada to już będziesz miała większą motywacje . A więc trzymaj się i nie poddawaj :) Zresztą za nas wszystkie trzymam kciuki . Jak uda mi się schudnąć to też w dużej mierze będzie wasza zasługa . :* papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za Was też trzymam kciuki. Głodówki nigdy nie robiłam ale wiem, że z głodu boli głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 24
Witam dziewczyny! Mam problem rowniez z kgramkami!Ale chcialabym wam cos doradzic, bo sama to przeszlam majac 19 lat.Nie glodujcie sie!!!To na dluzsza mete naprawde szkodzi zdrowiu, czytalam, ze jedna z kolezanek skarzy sie na bol glowy, uwierzcie mi to dopiero poczatek!Teraz zeby schudnac zmienilam swoje nawyki, duzo spaceruje, cwicze w domu i powiem szczerze, ze widze rezultaty!Zalecam naprawde duzo ruchu!No i oczywiscie nie przesadzac ze slodyczami juz lepiej pochrupac marcheweczke:) pozdrawiam i trzymam kciuki za wszyskie!!!Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Ja równiez planuje zrzucić parę kilogramów, bo ostatnio troche się zapuściłam. Może nie jestem bardzo gruba, mam 161 cm wzrostu, waże ok 57 kg, ale coraz gorzej czuję się we własnej skórze :( Dodam jeszcze że mam niespełna 19 lat i przez kilka ostatnich lat moja waga wachała się w granicach 50-55kg. Dążę właśnie do tej magicznej granicy 50 kg... Mam nadzieje że z Wami uda mi się to osiągnąć. Pozdrawiam serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się nie głodze , to nie jest na dłuższa mete . Dziś tutaj zaglądam , bo akurat mam prace przed kompem :/ bardzo dużo i z ruchu dziś chyba nici ale naprawde musze w końcu to skończy . Może wieczorkiem jakiś spacerek . No to ja już lepiej będe robić to co musze :( a tak mi sie nie chce . Ale jak teraz zaczne to szybciej skończe :D:D trzymajcie się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! witam wsystkich nowych i \"starych\" hehe:), zaraz napisze wiecej,ale najpierw zamieszcze informacje jak dla mnie bardzo istotna:p:p;p, otoz: zwazylam sie dzisiaj i .waze 59,8kg!!:):) yupi!!!!:):) jest piateczka, wiec puierwszycel osiagniety:) przez rowne 15DNI schudlam rowniutko 5 kilogramkow:):) no i wymiarki juz tez ciut inne:) [w tabelce] oczywiscie nie spoczne na laurach:):) bo jeszcze mi sporo zostalo, jestem nadal blizej poczatku \"walki\" niz konca:):) ale 5 kilosow w plecy--jak dla mnie to juz jest cos!!:):) wklejam tabelke: (a nowe forumowiczki,ktorych tam jeszcze nie ma,moga sie dopisac:) ) ---------------WAGA-------WZROST------WIEK------------WYMIARY ________________________________________________(biust,talia,biodra,udo) glamorous_girl--65kg-------168cm--------21 lat------100-75-103-57 ----------(08.08) 65kg-----168cm--------21lat------101-75-103-57 w.a.w. woman----85kg-------171cm--------17 lat------103-86-102-60 Sandrusia-------80kg-------165cm--------17 lat------99-82-99-64 żółty_żonkil----62kg-------162cm--------??????------82-71-93-58 Patience--------66kg-------168cm--------17 lat------95.5-77-99.5 Madeleine-------73kg-------171cm--------19 lat------96-75-96 Alicja16--------63kg-------167cm--------22lat------98-79-96 61 kg (08.08.) - 60 kg (15.08), 98-73-96 Sisi_21-------68.9kg-------168cm--------21 lat------98-73-99 67,9 kg (9.08.) - ... Dorotka-------71.5kg-------174cm--------??????------102-77-98 BlackAngel--------64,8 kg---------166cm--------18lat-------95-69-100-59 64,8 kg (01.08) --62,5 kg (08.08) --59,8kg (16.08) [ 93-66-98-57 ] izuzu-------------69kg-------160cm---------23lat-------99--80--95-59 -------------69kg-------160cm---------23lat------99--78--95-59 Edddytek------ 85 kg---------170 cm------22 lata-----102---87----106-----65 CałaJa-------69kg------170cm----------19lat (?)------- 69kg(11.08)-... Andi---------77kg-------165cm.----------15 lat---100--95--105--60 no perfect ------ 61 kg ------ 161 cm ------ 15 lat (?) ------zgubiłam ten centymetr do pomiarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena 24---> co do tych glodowek,to sie zupelnie zgadzam, juz zreszta wiele razy pisalam,ze to ine dla mnie:p ---->jedna z nowych forumowiczek,pisalao swych problemach z bulimia----badz z nami:) moze pomozemy ci wyjsc z tego, bo to okropne chorobsko, nie moze cie zniszczyc!! i od razu pierwsze co ci radze to nie zaczynaj od FIGURY!! piszesz,ze chcesz przejsc na inny styl zycia,ze chcesz schudnac, tak ja my wszystkie,ale naparwde herbatki PRZECZYSZCZAJACE to nic dobrego!! MY PIJAMY SOBIE CZERWONA PU-ERH, ona pomaga w odchudzaniu, wspomaga spalanie tluszczu i jest nieszkodliwa,ale postaraj sie odzwyczaic od Figury i innych tego typu ,bo twoj metabolizm sie strasznie zwolni,a to na pewno nie pomoze w schudnieciu:( a co do mojej dietki,to dla przyaczajacych sie male onfo: mam dietke owocowo-warzywn-nabialowa (praktycznie bez wyjatkowo,oprocz troche musli xczasem na sniadanie) bo tak mi najbardziej odpowiada, wszytsko co jem to lubie, bo mysle ze najepiej jest samemu sobie komponowac posilki,jak zreszta wiekszosc z nas:) w pierwszym tygodniu jadlam 700-1000kcal,w drugim tylko 600kcal (ale jest to troche malo, ja chwilami czulam sie slabo i zle ;-/) wczoraj zacezlam trzeci tydzien, mysle ze bedzie ok. 700 kcal) moj glowny cel to 53 kilogramki,a potem stopniowe dazenie moze do 50 (no chyba,ze uznam ze tyle nie chce jednak) a najblizyszy cel to 56 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli ja teraz mam jeść po 600 kcal? Bo w 1 tygodniu jadłam 1000 jejq i nie wiem no nie widzę rezultatów, malutkie są a bardzo bym już chciała wbić się w jakiś fajniutki ciuszek;P Nie poddaję się. Zdecydowałam, że nawet jeśli zajmie mi to duuuużo czasu to i tak warto :) 3majcie sie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! BlakAngel..gratulacje 5 kg mniej!!!!! Ja schudłam 4kg, waze 60 kg, ale mam okres i ogolnie czuje sie jak napompowana, przyznam szczerze, że mój ideał to podobnie jak twój tak z 50 kg :D aczkolwiek też przy 53 zobaczę jak wygladam i zadecyduje!!! Dziewczyny ja bym tak chciała schudnąć z piersi troche, chudnę z brzuszka i z innych czesci a cycki jak były tak są takie jak wczesniej :( po tych 4kg juz powinno spaść z nich jak myślicie ????:/ Czytałam gdzies ze dziewczyna sie odchudzała a jej rozmiar stanika sie nie zmienil :(:(:( buuuuuuuuu nie chce przy wadze 50kg miec 75C!!!!! :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black Angel ----------> to ja mam problemy z bulimią. W domku jest cała paczka niezaczętej pu_erh i wiem, że napewno ją będe piła, ale to dopiero od września, bo niestety nic mnie narazie nie powstrzyma od picia figurki do końca sierpnia. Ale przysięgam, że tylko jedną dziennie, nie będe przedawkowywać :) No więc planuję tą głodówkę i planuję...wczoraj miałam niestety atak, ale nie zwróciłam tego, bo w domku byli rodzice, ale wypiłam 2 duże figurki i fuuuul wody niegazowanej. Nie ćwiczyłam obsesyjnie, bo brzuch i tak mnie dość bolał :o Już przestanę tyle żreć ( mam nadzieje) ...a Ci gratuluję 5 kg...omg, moje marzenie na dobry początek...ale z głodówki nie umiem zrezygnować, nieważne :) Smutna_18, lena 24 i Linijka -----------> witam nowe i buziaki dla Was, niech Wam się uda, jakoś się wszytskie będziemy wspierać ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem głodna:( ale nie zjem nic bo nie i już:) Kurcze dziewczyny trzymam za Was kciuki, gratuluję \"ubytków\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDITHA
No to ja dołączam do odchudzania! ---------------WAGA-------WZROST------WIEK------------WYMIARY ________________________________________________(biust,talia,biodra,udo) glamorous_girl--65kg-------168cm--------21 lat------100-75-103-57 ----------(08.08) 65kg-----168cm--------21lat------101-75-103-57 w.a.w. woman----85kg-------171cm--------17 lat------103-86-102-60 Sandrusia-------80kg-------165cm--------17 lat------99-82-99-64 żółty_żonkil----62kg-------162cm--------??????------82-71-93-58 Patience--------66kg-------168cm--------17 lat------95.5-77-99.5 Madeleine-------73kg-------171cm--------19 lat------96-75-96 Alicja16--------63kg-------167cm--------22lat------98-79-96 61 kg (08.08.) - 60 kg (15.08), 98-73-96 Sisi_21-------68.9kg-------168cm--------21 lat------98-73-99 67,9 kg (9.08.) - ... Dorotka-------71.5kg-------174cm--------??????------102-77-98 BlackAngel--------64,8 kg---------166cm--------18lat-------95-69-100-59 64,8 kg (01.08) --62,5 kg (08.08) --59,8kg (16.08) [ 93-66-98-57 ] izuzu-------------69kg-------160cm---------23lat-------99--80--95-59 -------------69kg-------160cm---------23lat------99--78--95-59 Edddytek------ 85 kg---------170 cm------22 lata-----102---87----106-----65 CałaJa-------69kg------170cm----------19lat (?)------- 69kg(11.08)-... Andi---------77kg-------165cm.----------15 lat---100--95--105--60 no perfect ------ 61 kg ------ 161 cm ------ 15 lat (?) ------zgubiłam ten centymetr do pomiarów EDITHA ------- 65kg -----165---------- 22lata [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć EDITH :) Powiedz mi, jaka dietka w planach?? Czuję, że wytrzymam dziewczęta, bo mnie mobilizujecie tym, ze wy chudniecie i że ja pozostaję w tyle :P zresztą działa na mnie też to, co tracę jak jestem gruba, czyli morze za oknem, ładne obcisłe ciuszki, itp...to, czego ja nie mogę robić, będąć gruba :( A na Was co najlepiej działa? Jestem ciekawa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×