Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

czesc laski:) ja dzisiaj sobie troche pojadlam,moze to 100 razy mniej niz zwykle ale jesli to mA byc dieta to chyba przesadzilam:) bylabym wdzieczna jesli powiecie mi ile to bedzie mniej wiecej kalorii: sniadanie:2 razowce,jeden z nich posmarowany serkiem topionym(cieniutko) 2 sniadanie:1 razowiec posmarowany serkiem topionym obiad:4!!!razowce lekko posmarowane maslem i jajecznica z dwoch jajek(bez soli itp) o 18 planuje jogutr naturalny(maly) ile razem z kolacja to bedzie mialo kcal? wiecie moze zjadlam duzo ale jesli chodzo o dawne odzywianie to jest super..........zawsze juz mialam brzuch pelny slodyczy itp a teraz slodyczy zero. zalamalam sie bo basen otwieraja u mnie dopiero w pazdzierniku,ale bylam dowiedziec sie o aerobic i od przyszlego tygodnia bedzie organizowany,nie wiem tylko czy chodzic 2 czy 3 razy w tygodniu,jak myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandrusia---------> nie mam czasu teraz ci policzyc ale na www.kalorie.net sa przeliczniki. Wydaje mi sie ze 1000 nie przekroczylas ;) Ja chodze 2 razy w tygodniu (bo tylko tyle jest akurat tam gdzie uczeszczam) jutro mam callanetics :D:D:D:D:D jak masz czas i chec to zapisz sie na 3 razy. Ja dzis tez pofolgowalam ale i tak dobrze mi idzie o tej porze to juz zjadałam 3000 kcal wiecej a teraz zamknelam sie w tysiaczku i mam nadzieje ze dzis juz nic wiecej. Tak bym chciala wazyc chociaz to 69 kg, bo to juz nie 70 ani tym bardziej nie 83 jak bylo na poczatku:D Zastanawiam sie nad zastosowaniem jakiejs bardziej restrykcyjnej diety w celu przyspieszenie procesu ale raczej na mysleniu sie skonczy bo np. kopenhaska zniecheca mnie do odchudzania jak lyko na nia spojrze:P ale dajemy dalej, walczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze:D Na sniadanko 2 kawaleczki chlebka ciemnego ze slonecznikiem z serkiem topionym lighdt + 4 cienkie kawaleczki zielonej papryki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Nic tak nie smakuje, jak świadomość, że jestem szczupła 🌻 :D Czy tylko ja tu jestem? Dziewczyny gdzie sie podziewacie? Zrezygnowalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiii
dzieki edytka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiii
winogronka------------> ja zaczynam od jutra cwiczenie juz sobie je drukłam ale nie wiem czy zmobilizuje sie musze codzienie wstawac o 6 i mi sie nie chce:( a ile trwaja te cw;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natiiiiiiii tam jest napisane, że nie moga trwać więcej niż 25 minut:) wtrącam się..wiem, że nie mnie pytałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiii
to chyba bede musiała o 5:30 wstawac zeby pocwiczyc izdazyc do pracy;/ bo wieczorem nie ma sensu chyba robic??? ha wazyłam sie rpzed chwila i nie shcudłam nic;P ha ale ejstem dobrej mysli hihih (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natiiiiii nie łam się! Mi sie wydaje, że wieczorem lepiej jak juz masz chwilkę czasu dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiii
tylko slyszalam ze lepiej jest rano wtedy cwiczy sie tyle samo co wieczor np a spala dwa razy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje słodkie witam dzisiaj ;) U mnie dieta od połowy sierpnia stoji w miejscu wstyd się przyznać.Niedługo idę na wesele kuzyna.Za tydzień a od jutra chce znów zaczynać 1000 ! I nie wiem co zrobić.Mam motywację (wycięłam zdjęcie swojej głowy i dokleiłam do ciała Natalii Oreiro:P) ale boję się,że sobie baaarrrrrrdzo pozwole i z alko i z żarciem za tydzień. NO szok! I co ja mam robić. Zaczynać dietę, za tydzień na weselisku wypić troche,zjeść ok 1500 kcal (bo w takim razie mogłabym głodować cały dzień i dopiero wieczorem jeść) co wy na to słonka ? :) Ciekam :* Bo wiecie,że chce ważyć 69 do świąt ;P ;P A waga nadal... 84 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIVIA .....
Czesc wszystkim:) czytam od jakiegos czasu Wasz topic i bardzo podziwiam niektore z Was:) ja rowniez chcem zaczac sie odchudzac i mam nadzieje ze pozwolicie ze bede tutaj z Wami:) zaczynam od poniedzialku:)zapisuje sie na aerobic no i dietka oczywiscie:)nie wiem tylko jaka?tysiac a moze 600 kcal?jak uwazacie?waze baaardzo duzo bo az 82 kilo:(nie opisuje wymiarow bo pewnie wiecie jak mniej wiecej powinnam wygladac......scudnac chcem do grudnia,a raczej do polowy grudnia...nie wiem czy sie uda....zobaczymy...:)takze od poniedzialku jestem tutaj z Wami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) >>>wonderful and adorable woman >> ciekawy sposób motywacji ;) co do wesela to wydaj mi się że na takich imprezach je się znacznie mniej niż sie wydaje, ale z drinkami to już może być różnie :P chociaż pewnie i tak wszystko spalisz bawiąc się :) ja dziś na śniadanko : jogurt naturalny+ płatki owsiane+rodzynki w szkole paluszki ...na lekcji z nudów:( ale na pół z kumpelą :) po szkole było klasowe spotkanko gdzie była kiełbaska z grilla + 2 kromki chleba + troche musztardy i ketchupu w domku na kolacje : troche gotowanego kalafiora, 1,5 pomidora troche jakieś dziwnej sałatki i mnóstwooo ogórków kiszonych chyba troche za dużo:( no ale nic Ja też zaczełam ćwiczyć aerobiczną 6 waidera (wczoraj) i chyba nie wydole :) jak dla mnie troche trudne he he jestem leniwa wiem, ale dziś też spróbuje buziaki papapap 👄 ale sie rozpisałam, nie gnioewajcie się ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olivia tez zaczynalam od takiej wagi dasz rade:D proponuje 1000 bo 500-600 to z amalo i mysle ze bedzi eCi trudno wlasnie z callaneticsu i bylo fantastycznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE MOJE KOCHANE PIĘKNE BABECZKI :D:D:D:D :classic_cool: !!!!!!!! 😘 😘 😘 Wróciłam jednak dzisiaj wieczorkiem, z powodu spraw zawodowych niestety, ale nie mam przez to wcale zepsutego humoru:D wrecz przeciwnie, naładowałam akumulatory:D Pogoda była taka piękna!!!!! Nie ma to jak romantyczny wyjazd we dwoje w góry :D:D:D Już na samym początku zapowiedziałam mojej połoweczce, że koniec z leniuchowaniem przez całe dzionki, jedzeniu grilla i piciu browakra (bo po takim wyjezdzcie przyjezdzało mnie zawsze kilka kg więcej):D:D:D Nastała nowa era :D hehe Więc zapakowalismy ze sobą rowerki i smigaliśmy po górach :D:D:D, dzisiaj rano byliśmy też na basenie:D Dużo ruchu, ale niestety jak to na wyjazdach pozwoliłam soebie na \"małe conieco\", trudno człowiek przecież nie zyje za karę:D:D:D:D;););) Myślę, że moje upragnione 58kg poszło w las.....😭:o:(boję się zważyć, zrobię to jutro wieczorkiem.....ale ani myslę, żeby sie załamywać :)nic z tych rzeczy :)w sobotę idę jeszcze na panienskie, ale od niedzieli (tudzież poniedziałku) wracam do ostrej dietki jak na poczatku sierpnia:D:D:D Nawet się stęskniłam za kaszą gryczaną hehe:P Oczywiście witam nowe kolezanki:D:D:D Fajnie jest odchudzać się razem:D:D Trzeba być wytrwałym a satysfakcja gwarantowana!!! Swietnie się czułam jak wazyłam 58kg:D:D:D Mam nadzieje ze dużo wiecej mi nie przybyło 😭 Martwię się tylko, bo kurczę schudłam 6kg i widać to po całym ciałku, z wyjatkiem piersi :(Mam 75C i jestem drobnej budowy, więc mam duzy biust jak dla mnie (moze normalny...) ale chciałabym miec mniejszy miseczkę B jak kiedyś😭Jak myślicie, czy jak schudnę jeszcze kilka kilo to zmniejszy mi się ten biust ????? 😭 Staram się go polubieć, bo ponoć faceci lubią babeczki z biustem:D ale dla własnego samopoczucia chce miec mniejszy....jak mysliscie czy kurka wodna spadnie mi trochę z biustu, czy to juz na amen taki pozostanie 😭 Dobra koniec mojego smędzenia i zanudzania :D:D:D 😘 Dobranoc😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dawno mnie nie było... wyjazdy i wiele innych rzeczy.. w dietce mialam tygodnie luzu tzn jadlam wiele rzeczy ale przestrzegalam niejedzenia chleba, słodyczy niewiele itp. no cóz teraz sie biore ostro za nią. i prawie codziennie poijalam sobie jakis alkohol czasami baaardzo kaloryczny. i balam sie ze duuzo na wadze przybylo bo jalam nawet piize(oczywiscie w malych ilosciach) ale waga pokazuje 77kg a przed wyjazdem czyli ok19 sierpnia było 78,5 i to na ostrej dietce. wiec jest dobrze i efekt jojo chyba mnie nie dotyczy. obiecuje zjawiac sie codziennie na forum pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiii
witamy po wypadzie w gory ja byłam w zeszły wekend a tera ostre odchudzanie;D pzdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka kurczaki:D:D:D:D Fajnie że już jesteście :D Ja bym nie chciała, żeby mi biust spadł :P za to z chęcią się pozbędę innych atrybutów i gabarytów :D Dziś rano stanęłam na wadze i jest 75 ale nie wiem czy to nie dlatego, że wcześnie rano się ważyłam :( no ale mam nadzieję, że się to utrzyma bo chce jak najszybciej przeskoczyc siedemdziesiątkę i nawwet jak będzie 69 kg to będę jego najwierniejszą fanką :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D 🌻 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D w każdym razie nie mam jakiejś upragnionej wagi to zależy od tego jak bedę wyglądać i jak sie czuć ale tak po cichu marzy mi się 58 kg ;) nie wiem czemu, może dlatego, że jest poniżej 60 :) Cieszę się, że wróciłyscie. Razem będzie nam łatwiej :D no i szybciej osiągniemy zamierzony cel :D Śniadanko: 1 kromka chleba pełnoziarnistego z trójkącikiem serka topinego ziołowego Hochland light---->CZY KTÓS WIE ILE TEN SEREK MA KALORII>??? Popiłam to kawą zbożową z mlekiem i łyżeczką cukru a co tam raz mogę. Na 2 śniadanko będzie nektarynka i kilka winogronek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie pamietam ile ten serek ma a niestety na nim niema, musisz w sklepie zobaczyc na tym dużym okrąglym opakowaniu bo tam jest napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie kupiłam duże okrągła opakowanie ale mam tylko napis 13% tłuszczu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys napewno mialam napisane, a iktos kiedys mówił ze one maja tyle samo co te w plastraxh light bo sa tak samo robione itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiii
a ile juz schudłas??? bo ja narzie 3kg;D bylo-69 jest- 66 bedzie -60 ah:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×