Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem_w_kropce

chce sie zabic on mnie rzucil chce to zrobic...

Polecane posty

bylismy ze soba 3 lata on zakochal sie na maksa mogl oddac zycie za mnie po roku ja poczulam ze4 tez go kocham spieprzylam charakterem podrywanie innych ciagle jazdy awantury pretensje a kochal m,nie tak bardzo ze jak sobie przypomne to nie wierze teraz zerwal ze ,mhna spotyka sie z inna mieszkamy razem za granica i tak bedzie przez nastepne 3 lata powiedzial mi ze mnie kocha za malo by ze mna by a za bardzo by ranic mnie i stracic o co chodzi jak byc dyplomatka i go odzyskac czy to ze bedziemy nadal razem mieszkac to plus czy minus jak dac mu odczuc ze mnie stracil i ze chce byc ze mna bo jednak mnie kocha zatesknic nie zateskni bo razem mieszkamy wiem ze to jest ten jedyny ale jak zrobic zeby dawne uczucia sie w nim obudzily stracilam go i jest mi tak zle placze nie jem a on jest tuz obok spi w piokoju obok a ja nie moge sie przytulic jak go rozkochac coraz czesciej mysle o samobojstwie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm jeżeli go naprawde kochasz powinnas ratować to co było pomiedzy wami..Nie narzucaj sie mu ale daj mu odzczuc jak bardzo Ci na nim zależy..Może niech nawet odczuje,że potrafisz sie zminiec-czasem związek wymaga poświęceń.. Twój chłopak widocznie był juz troche zmęczony atmosfera panującą w waszym związku-daj mu troche powietrza..... Nie myśl o samobójstwie-bo może ominąc Cie coś cudownego ;) Pamietaj wiara w siebie i we własne siły czasem działa cuda-wiec 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta82
Daj spokój z samobójstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta82
Daj spokój z samobójstwem. Musisz byc twarda!! Wierz mi ja tez na początku o tym myslałam, ale to przejdzie tylko musisz byc silna....Weź sie za siebie, popracuj nad sobą i nad swoim charakterem. Ja tak zrobiłam i choc mój były jest teraz z kimś innym, powiedział, że mu mnie brakuje....Też bardzo go kocham i chciałabym go z powrotem, ale trzeba sie wziąć w garść...czas pokaże. Trzymaj sie i odgoń głupie mysli. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
jakbys chciala to bys sie zabila samobojca sie nie zastanawia po prostu to robi ty tylko straszysz i nie chcesz tego robic dziewczyno docen co masz a nie uzalasz sie nad soba! kazdy ma zle chwile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno mieszkasz z nim!!!! wiesz gdybym ja byla w takiej \"komfortowej \" sytuacji gdy rozstawalam sie z moim chlpakiem duzo zlego by sie nie wydarzylo! Tak czy inaczej jesescie przyjaciółmi chyba nie? Więc zamiast się uzalac i myslec jak skonczyc ze sobą pomysl jak mozesz mu pokazac co stracil!!!!!!!!!!! a uwierz mi ze jest na to milion sposobów. Może sie bawic i uwodzić go na nowo! ale nie byc natrętną pozwól by on to zauwazyl i sam zaczął się na nowo starac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rób tego
w żadnym wypadku!!! Ból minie szybciej niz myslisz i wyjdziesz wzmocniona z calej sytuacji. Moze to jest właśnie bodziec do zmiany swojego zycia na lepsze, przemyslenia ważnych spraw. Nie zmarnuj tej szansy. Jestesm pewna, ze poznasz kogoś wasrtościowego i jeszcze będziesz w zyciu szczesliwa. Zobacz na malzenstwa, zadko kto poślubia swojego pierwszego poważnego partnera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij romasować
z kims innym, nawet nie romansować, poprostu pokaż ze podobasz sie tez innym, jesli mu zalezy to urze z zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze on mial dosc takich prowokacji. To nie znaczy, ze Cie nie kocha. Po prostu go to zmeczylo-to wustawianie na probe =o( Sprobuj dac mu troche oddechu albo porozmawiajcie szczerze. Jeszcze mozna to odratowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz znaleśc na niego spsób-pamietaj na kazdego sie znajdzie :P Tylko nie prowokuj go,nie dręcz!Bo chyba na niego to nie działa..Widocznie miał dośc takich gierek..Tak sobie myśle moze w waszym związku zabrakło szczerości??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz pieniądze to kup takie ciuszki w jakich on cie lubi. Zadbaj o siebie może zmien fryzurkę, zacznij uprawiac jakis sport, znajdz sobie jakies ciekawe zainteresowania. Udawaj delikatną obojętnosc ale okazuj w tym jak bardzo go kochasz i ze jest ci zle, tylko nie rób z siebie męczennicy! nie wiem wymysl cos jeszcze jestes kobietą napewno cos umiesz wymyslic co sprawi ze facet znowu straci dla ciebie głowę. A gdy nadarz się okazja do \"igraszek\" ze tak powiem:) to ty powiedz ze nie chcesz tego robic póki on nie bedzie pewien co czuje bo nie chcesz by cie ranil nie wiem jaki on jest wiec mówie toretycznie:) po za tym moim zdaniem stare przysłowie przez żołądek do serca w większosci przypadków się sprawdza:D jak wróci z pracy to zpytaj czy chce zjesc z tobą bo nie chcialas jesc sama:) czy jakos tak powodzenia i głowa do góry będzie dobrzezyie plata nam figle:) ale jak kocha to wróci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak nie
to moze mu zabraknie cieplych,domowych obiadkow,wyprasowanych koszul,wypranych skarpetek itd... Moze poudawaj,ze ta sytucja wcale cie nie meczy ale wrecz usmiechaj sie do niego duzo i czesto.Faceci lubia rozesmiane kobiety a nie wiecznie zaplakane baby z pretensjami.Przypomnij sobie ten czas kiedy jeszcze nie mieszkaliscie razem,jak go uwodzilas.Tylko delikatnie,pomalu i nic na sile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzimir
a ja Ci poradze,z meskiego punktu widzenia. jesli chcesz wzbudzic w nim uczucia znow i sprawic,zeby znow zaczal sie Toba interesowac, to wez sie mocno w garsc, pokazuj na kazdym kroku,ze jestes cholernie silna,ze dbasz o siebie,ze sie nie zalamujesz, a jakbys chciala,mozesz miec facetów na peczki. jesli On to zauwazy i nadal bedzie oschly,to nic juz z tego nie bedzie (choc powinno pomoc). ale przynajmniej Ty sie wzmocnisz i odrodzisz sie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet24
EEE SKORO NIE CHCE Z NIA BYC TO PO CO TYLE KRZYKU??NIC NA SILE!SKORO MA JEJ DOSC TO NAWET CIUSZKI I TE IDIOTYCZNE GIERKI NIE POMOGĄ!!!OBUDZCIE SIE JAKBY CHCIAL Z NIA BYC JUZ BY SIE TAK STALO-ONA JEST POD RENKĄ! KIEDYS MOJEGO KUMPLA ZMECZYLA TAK LASKA PSYCHIICZNIE TEZ MIESZKALI RAZEM,ZE KAZAŁ JEJ OPUSCIC MIESZKANIE!BAWILA SIE W AKTORECZKE,SIEROTKE ITD.BEZNADZIEJA!TERAZ ZMIENIL PRACE ZEBY JEJ TAM NIE WIDZIEC,MA JEJ PO PROSTU DOSC,MOWI ZE UCZUCIE JAKIES JEST ALE HMM NIE MOZNA NISZCZYC DRUGIEGO CZLOWIEKA!SKORO GO KOCHASZ NIE TRUJ MU DUPY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzimir
tu nie chodzi o bawienie sie w sierotke i nie chodzi o udawanie,tylko zebranie sil na serio!! zabawy,to w piaskownicy,zadnych teatrzykow!!! czytaj uwaznie,ja Jej radze,zeby sie wziela w garsc i pokazala mu ze jest silna i atrakcyjna babką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etammmmmmmmm
niech wejdze mu najlepiej w dupe,obudz sie nic na siłe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem*_w_kropce
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eelaaaaaaa
nie rob tego. on jest polakiem ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest Polakiem poznalismy sie na studiach rzucilismy je bo dostalismy sie na studia tu rok teemu od tego czasu wszystko sie psuje o n teraz jedzie do Polski bedzie z nia prze 2 tygodnie on jest taki obojetny dzis zrobilam kolacje zjadl i potem jak zw ykjle spalij jointa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Widziałam twoje topici wczesniej z jakieś 12 dni temu...i przykro mi że od tamtej pory nic sie nie zmieniło..ale to nie powód zeby się zabijać. Daj mu więcej czasu....czas leczy rany i powoduje że łatwiej sie wybacza, zapominając o tym co złe. Bądz dla niego dobra, taka jaka byłaś jak ciebie kochał, ale sie nie narzucaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jest super chozi z mna caly dzien przytula sie glaszcze po glowie co robic zeby czul ze tym razem nie jestem do zdobycia tak latwo moze jeszcze nie wszystko stracone a moze ma po prostu chcice na seks i tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzimir
idz za moja radą i badz konsekwentna. tylko oczywiscie bez zadnych dramatów,poczekasz,moze sie odezwie i powie, o co chodzi. albo poprostu zapytaj,czemu nagle mu sie na czulosci zebralo,niech odpowie skad taka odmiana i bedziesz pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzimir1
uwaga,jakis palant podszywa sie pode mnie i juz nawet zarejestrowal mojego nicka, wiec nie bede juz pisal pod tym imieniem! bedzie glupek bluzgal ile wlezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co myslicie? on wraca do Polski na dwa tygodnie teraz ona tam jest jego kumple porozjezdzali sie po swiecie do pracy wiec napewno bedzie sie z nia widzial czesto boje sie ze ona wykorzysta ten kryzys i go uwiedzie poza tym co sie dowiedzialam ponoc ma zobowiazania wobec tej laski bo t siostra jego najlepszego kumpla i przyjaciele oczekuja ze on z nia bedzie i ona tez i on jej cos obiecal a wiem ze on dotrzymuje slowa w takich sprawch chcialabym go nie puscic do tej Polski bo nie wiem i nikt mi nie powie co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet poszkodowanej
Jezzzuuuu, nie wierze wlasnie usiadlem do komputera i co widza moje piekne oczy nawet przez internet kobiety potrafia plotkowac,ludzie co to za bzdury z wyjatkiem kilku wypowiedzi ta rozmowa nie ma wiekszego sensu i nic nie wnosi.W zyciu nie myslalem ,ze bede obiektem rozmow w internecie. Ps. Pozdrawiam wszystkie sliczne Panie, moze jeszcze wpadne do was na ploty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahhhhhhhhhhhhhh
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×