Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Ja biore cerazette, ale juz na 99,9% jstem zdecydowana na wkładkie. na przełomie sierpnia i wrzesnia chyba wyboire sie do gina. Prezerwatyw nie stosujemy bo mój mąz twierdzi że seks w prezerwatywie to jak jedzenie lizaka przez papierek:)Zreszta nie jest to najskuteczniejsza matod anaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama118

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nam sie podoba w prezerwatywie, zwlaszcza mi, bo wyprobowalismy ostatnio mietowew i bylo super, taki fajny chłod sie czuje i lepsze sa doznania. Sprobujcie sobie.A na wkladke domaciczna nigdy bym sie nie zdecydowala, leksarze nigdy nie mowia o wszystkich zagrozeniach z nia zwiazanych.....poczytajcie dikladnie o tej wkladce na internecie, mni to przerazilo co przeczytalam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pomimo wielu krytycznych opinii biore pigulki, bralam przez 5 lat, potem mialam przerwe i teraz po cerazzette mysle ze bede kontynuowac jakies. Myslalam tez nad zastykiem, ale nie mam zadnych informacji o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki nie mogę wejśc na GG widzę co mi napisałaś ale nie mogę odpisać, nie wiem co się zepsuło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja wieczorkiem dopiero bo cały dzień to upał taki, że ruszać się nie chce. Kaj już ładnie sie bawi zabawkami nad łóżeczkem a ja nadrabiam zaległości prasowe. Jak śpi to zmywam albo gotuję. no i muszę się za siebie wziąć :( w ciąży przytyłam 25 kg został mi 10 , t już 3 miesiące po cc wiec mogę zacząc intensywnie ćwiczyc ale lenia mam i nic się nie chce. A co tam u was? Renola zrobiłaś test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zrobił test za mnie mój mąż, nie mógł sie doczekac na wynik. No i wyszedł jedna kreche, mam nadzieje ze pokazał prwde!!! Teraz to oboje stracilismy ochote na sex ze strachu. Używamy prezerwatywki, ale mój maż jakis czas temu coś spaprał no i jak @ sie opóźniła to wIELKI STRESSSSSSSSSSSSS - no nadal @ nie ma! mysle nad wkładką ale sie boje. Ale stres jakos mnie jeszcze nie opuścił, Dzis wyciagnełam spacerówke no i nawet Julka chętnie w niej siedzi i śpi. Żeby taki maluch, ledwo minęło 3 m-ce i już siedział w spacerówwie. No ale terrorystka wszystko wywojuje. Gondolka poszła w odstawke. A jak szukałam wózia to tak wydziwiałam - zeby duża gondolka była bo dziecko do pół roku w niej bedzie - a tu tylko na 3 m-ce potrzebna była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_krz ten ból to suchość pochwy też tak miałam to przez zmaiany hormonalne mój gin przepisał mi specjalne tabletki które brałam przez 2 tyg. i później było już ok. asmana wiersz jest prześliczny aż się popłakałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dawno mnie nie było....mam nadzieję,że po powrocie z wakacji nadrobie zaległosci:-) Mój Damianek jest przeuroczy:-)Wazy już 6750g i ma 67cm!!!!!!Smieje się na okrągło...zaczyna się przekręcać z plecków na brzuszek,sięgać po zabawki....jest super.Jesteśmy już po kolejnym szczepieniu i karmimy się nadal wyłącznie piersią:-) Mam pytanie do Mamuś,które biorą cerazette czy mają plamienia...Ja kończę drugie opakowanie i krwawie od 2tygodni..:-(Byłam u ginki jak tylko zaczęły sie plamienia i powiedziała,że jeśli to miesiączka to potrwa to 3-5dni...a jak będzie się przedłużać to odstawić tabletki:-( No i dzis dojrzałam do tej decyzji...choć martwię sie tym.Nie ufam prezerwatywom a nie planuję trzeciego dzidziusia(przynajmniej na razie;)) Może któraś z Was miała lub ma podobny problem i może coś mi doradzić? Z góry dziękuję i pozrawiam wszystkie Mamusie i Dzieciaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka fajnie ze wyszedl negatywny. Ja tez nie mam @, ale nie wiem czy tak ma byc bo biore cerazette czy dlatego ze karmie, ale raz miala i od tego czasu cisza. Juz wiem co to bylo idze z ta goraczka - trzydniowka. teraz wlasnie ja obsypalo, za 3 dni zniknie. Ogolnie jest dzielna, trzeba jej przyznac. Aga chcesz ta instrukcje do wozka???? dzis wyjdziemy dopiero wieczorem z domu, zar sie leje z nieba od rana. milego dnia elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_krz
Elizabetaa jeśli masz możliwość przesłania mi jej drogą elektroniczną to podaję meila kriwas@poczta.tp.pl. Będę bardzo wdzieczna bo wózek kupiłam w innym mieście i poprostu nie opłaca mi się tam jechać tylko po instrukcję do wózka, a u nas na miejscu takich wózków nie ma. Ja nie biore tabletek tylko wziełam zastrzyk działa 12 tygodni i nie mam absolutnie żadnych problemów, krwawień itp. No i nie muszę ciągle pamiętać o łykaniu tabletek. No i cena rewelacja 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka77 u mnie krwawienia po cerazette trwały 7 dni i tylko przy pierwszym opakowaniu to była miesiączka tak powiedział mi mój gin. i że tak jest właśnie tylko na początku. A zastrzyk też mi proponował ale jakoś zrezygnowałam bo mojej koleżankce urodziło się trzecie dziecko po wspaniałym zastrzyku także ja dziękuję bardzo (oczywiście nie chcę nikogo straszyś ale jakoś boję się tych wynalazków poczekam aż się sprawdzą i po niewypałach udoskonalą je). Mam pytanie kończę już płyn do kąpieli Oilatum no i nie mam pojęcia co kupić teraz, napiszcie w czym teraz kąpiecie swoje skarby, bo nie mam zielonego pojęcia co wybrać ,tyle tego jest. http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/tickers8065.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szpitalu z Iża i zostane tam dwa tygodnie buuuu zapalenie dróg moczowych i coś z nerkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten parny dzień asmana dużo zdrówka dla Izy🌻 agneska ja jeszcze unikam potraw wzdymajacych, cebuli czosnku, z owoców jem tylko arbuzy, tak więc jeszcze trochę uwazam z tym co jem bo Martynka nie awsze dobrze reaguje na niektóre jezonko:) Po cerazette nie mam żadnych krwawien i plamień tak więc na razie jest ok. Matreczka dopisuje was do tabelki nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27...Martynka-3410..............5620............62..........8tygodni Elizabetaa........Iga-3100...........6100............68...........3 m. i 2t. aga_krz.......Roksanka.-3900........5620.......................12tygodni Renola.........Juleczka.................6900.......................12tygodni Kirrikirri.......Zosia....................5500...........??...........2m.2tyg Anna80........Milenka..................5400............59.........13tygodni kizia..........Juleczka.................6600........................12tygodni Mina29........ Kajtek-3400 ..................5500............??........12tyg Ania26.........Milenka-4020.............5600.......................14tyg. VIKI2...........Oliwia..................6000............62........2mieś.5 dni Kasika1.......Kacperek-3590...............6100.................10 tygodni Agnes_Bdg......Julka..................5100............60?.......11 tyg. Monikaa_....Małgosia-2570..........4400............58.........12 tyg asmana.....Izabela-3500 ............ 5600...........59..........10 tyg. RRR.........Mikołaj3460...............7500...........67...........14tyg grazie......Maciej-3900...............6850..........65...........12,5 tyg. wera66.....Oskar-3650...............6350..........67............3 m-ce Irlandia.....Olek-3450...............7200..........68.............11tygodni dowa.......Dianka-4060............5650 ..........60..............3 mieś serek......Joasia-3130..............5100..........???...............9 tygodni agneska.pop.......Brajan-3800............6900 ..........??..........3 mieś jenefer25..........Julcia-3250...............7200.......61............3 mies Marteczka77.....Damienek-4350.....6750.......67...........3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę już 2 opakowanie cerazette i ani razu nie miałam plamienia. a ten zastrzyk o którym pisze aga_krz to Depo provera jest to bomba hormonalna, hamuje owulację i nawet miesiączki nie ma. Moja koleżanka stosuję ją już 3 lata bez przerwy i jest zadowolona. ale trzeba chyba przejśc dokładne badania. agneska🌻 Kajtek skończył już 3 miesiąca a tak od ponad miesiąca to jem już wszystko. Nawet fasolkje i kalafiora. tylko kawy nie piję. A truskawki przegapiłąm w tym roku. Jak chciałam kupić to się skończyły bo susza :( agneska🌻 zebyś nie musiałą za każdym razem wstawiać paseczka do wypowiedzi wklej go sobie w podpis : wchodzisz w \"preferencje\" i tam w tabelce \"sygnatura/stopka\" wklejasz link do paska. Pokazuje się on w podpisie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Ja brałam cerazzete przez dwa tyg.i pojawił mi sie okres i przestałam je brać bo leciało jak z kranu.Czekam na zdięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widze, ze kazda z nas jest przerazona wizja kolejnej ciąży. Ja nie wiem czy kiedykolwiek sie zdecyduje na drugie dziecko, a co dopiero teraz. Milenka jest tak absorbujaca, ze nie wiem jakby mi sie udało podzielic czas na 2 maluszki. Elizabeta u mnie tez trzydniówka, mała wyglad jak Salamandra Plamista. A madra pani doktor dała jej antybiotyk, po którym malutka byłą cholernie niespokojna, nie chciała spac i jesc, a ja padałam na twarz, ale odstawiłam to cholerstwo i dzis juz jest lepiej, no ale jest marudna. A ja zmieniłąm dzis kolor włosów na poprawe humorku. ?Dziewczyny podajcie jakis sposób na walkę z ciążowymi kilogramami.Agnes_Bdg ze mnie tez niezły słonik, jeszcze 10 do zrzucenia, a tu 1 nawet trudno zrzucic.Asmana duzo zdrówka dla Izy. Agneska ja kapie Milenke w Balneum Hermal i jestem bardziej zadowolona niz z Oilatum, jest bardziej wydajny i w ogóle dla mnie lepszy. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 mi też zostało 10 kg do zrzucenia :( ale co mam zrobić jak głodna jestem? a Kajtek też musi mieć mleko. A następne dzieckoto ja chcę mieć zaraz.. tzn zaczynam się starać za 3 miesiące jak Kaj skończy pół roku.. zanim owulacja wróci do normy (biorę cerazette) to akutat uda się .. taką mam nadzieję przynajmniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mina to tak jak mi, tez sie chce jesc, a ze nerwus jestem to zagryzam stresy słodyczami i jak tu schudnąc, robie brzuszki, a tu brzuchol nie maleje, ehhhhhhhhh! A, a, a wczoraj minął rok jak poczęła się Milenka❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!no ja na szczęście wróciłam do wagi sprzed ciąży ale fałdka na brzuszku została i już.Czy macie jeszcze tę kreskę na brzuchu?Bo mnie wcale nie schodzi... Co do antykoncepcji to my też stosujemy prezerwatywe a recepta na cerazette siedzi w szufladzie, jakoś nie mogłam się przekonać... Viki dzięki za informacje o tych miętowych gumeczkach :D Na pewno wypróbuję ;) renolka fajnie, że test wyszedł negatywny :) agneska.pop ja wciąż na diecie...Moja mała miała takie straszliwe kolki, że tylko na gotowanym jedzonku byłam teraz powolutku wprowadzam inne pokarmy ale bardzo powolutku...Ehhhh tak mi sie marzy schabowy taki tłuściutki , wypieczony...:) A czy jecie słodycze?Bo ja straszny łasuch jestem...No i zaczęłam podjadać ciasteczka, po odrobinie czekolady, batonów... Trzymajcie sie cieplutko mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mina29 jesteś kochana że mi podałaś jak wstawiać paseczek nie miałam zielonego pojęcia jak to zrobić. Fajnie że myślisz o drugim dziecku ja to dopiero jak mój Brajanek pójdzie do przedszkola, bo mam bardzo fajną pracę i muszę troszeczkę popracować zanim urodzę drugie. W rodzinie męża były bliźniaki no i boję się że za drugim razem to wyjdzie w sumie trójka. Ciekawa jestem jak mamy z bliźniakami wychodzą np. na spacer, pewnie mają cały czas kogoś do pomocy. a co do jedzonka to karmię piersią i ciągle jestem głodna to ssanie w żołądku mnie wykańcza jak czegoś nie zjem to aż mi słabo. zaczynam wprowadzać nowe pokarmy, wcześniej od pomidora miał okropną wysypkę a teraz już nie :) a ze słodyczy to wcinam biszkopty petitki. a z owoców to od kilku dni jem dopiero jabłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez chodze glodna, najgorzej jest, jak jestem na miescie i nagle robi mi sie slabo, ale wystarczy cukierek, troche gumy i juz mi lepiej, w ciazy tez mi sie tak robilo. Ogolnie nie jem slodyczy, ostatnio jakos wiecej, pieke ciasta, wymyslam desery, no i potem sie dziwie ze waga stoi w miejstu albo idzie do gory. Dzis u nas troche chlodniej, a figa skubana to taka mala cwaniara, pokazalam jej jak fajnie wyglada swiat w pozycji siedzace i co ona robi, proboje sie podnosci, oczywiscie pez powodzenia, ale jak sie jej da palce to sie podciaga, i jaka zadowolona, zaczyna sie tez smiac na glos, narazie nie duzo, pojedyncze kwiki radosci, ale to juz cos. i ma wszedzie laskotki, to jeden wielki laskotek:))) Za tydzien konczy mi sie macierzynski i potem przysluguje mi jeszcze urlop a potem to nie chce myslec. Dalam idze wczoraj sok jablkowy narazie 40 ml, a jak bedzie oki to dzis zwiekszymy porcje ale jest zadowolona. Ostatnio dostala deserek ale miala problem z lyzeczka, fajnie to wygladalo bo probowala ja najpierw ssac a potem zlizywala jak kotek z niej:))) Popatrzcie ile te dzieciaki musza sie uczyc a anm sie nie chce pupy ruszyc by troche pocwiczyc:))) pozdrawiam elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Mój Oskar tez podnosi głowe strasznie jak lezy , cały czas by chciał aby go nośić wtedy jest zadowolony.I u nas jest chłodniej może popada to nie będzie się tak męczył z zaśnięciem.Pod suwaczkami jest strona naszego bloga, narazie tak wygląda.Nie umiem zrobić, że jak się kliknie na zdięcie to się powiększy, może któraś z was potrafi.Nadal czekam na zdięcia lub linki z fotosików albo z bobasów lub inne wasze stronki z dziecmi. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×