Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Ja karmie Ize samą piersia i mam zamiar to robić do pół roku, dopiero wtedy zacznę coś wprowadzać, moja Iza śmieje się od ucha do ucha do obcych lekarka w szpitalu powiedziała, że tak pogodnego dziecka nie widziała. Ona wcale nie płacze az miło patrzeć jest przekochanym dzieckiem za to Natalia nadrabia za nią och jestem mokra jak wychodzę z nimi na spacer sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki ja narazie ten soczek próbuje, zobaczymy dalej jak będzie. Moja znajoma za szpitala, ma dzidzie z tego dnia co Kacpi daje już jabłko, marchew i kleik ryżowy. Pozdrawiam idziemy sie kąpać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem dzis tak padnieta, że tylko poczytałam Was ale sił nie mam odpisać...Idę spać, bo zaraz palnę głową w klawiaturę...Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........6500........62.........3 m-ce Elizabetaa........Iga-3100.................6750.........68......4m. i 1t aga_krz...........Roksanka.-3900..........6000.........??.........14 tyg Renola.............Juleczka...................7400.........??.........3 m i 1 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka...................5400.........59..........13 tyg kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6000..........??..........3,5m-ca Ania26..............Milenka-4020............5600.........??...........14tyg VIKI2...............Oliwia.....................6000.........62.........2m i 5 t Kasika1.............Kacperek-3590..........6500.........??..........3 m-ce Agnes_Bdg........Julka-3060................5700.........60?........3,5 mc Monikaa_...........Małgosia-2570...........4400.........58.........12 tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 6030.........63........12 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............6700........69........3,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............5650 .........60.........3 m-ce serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............7150 ..........??....... 3m. i 1t jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........6650..........63.........3 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8...........Kinga - 3990.............6350..........65........3 m-ce Aloiram............Agnieszka-3260..........6200..........64......14 tyg Sineqanone.......Ola-4150..................6000..........??........3 m-ce Kingap.............Oliwia-3400..............6900..........64........14tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam iga sie meczy ze swoimi zabkami, szoruje gryzakiem po dziaselkach i wybucha histerycznym placzem. Bieda, tak sie musi nameczyc, smaruje jej dziasla calgelem, aleczy to pomaga. Julka miala zabki w wieku 13 miesiecy i wszystkie poszly naraz bezbolesnie, za to rusza jej sie z przodu pierwszy zabek i nie chce jesc bo boi sie ze jej wypadnie, wiec kroje jej wszystko w kosteczki. Jak malej sie zabek przebije to dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana, sama przebiłas czy u kosmetyczki??? i jakie kolczyki, na srubki??? jak masz fotke to chetnie zobacze. Ja mojej Juli tez chce przebic, tzn isc do kosmetyczki ale myslalam, zeby poczekac do roczku ale moze zrobie wczesniej. Slodko to wyglada u takich malych dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie..........
Raczej nienaturalnie.Zeby zaspokoic swoja proznosc, przebijac dzieciom uszy! To sie w glowie nie miesci.Rozumiem , dziewczynkom kilkuletnim, ale kilkumiesiecznym??? Jakby nie patrzyl to ingerencja obcego ciala, tez moga byc jakies male komplikacje, rana moze sie babrac.I po co to?? Trzesiecie sie nad tymi dziecmi momentami az do przesady a tu taka niekonsekwencja, niskie pobudki, az rece opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przebilam Julce jak miala 4,5 roku, wbrew pozwoleniu taty, ale byl zly, u igi chyba to juz nie przejdzie, niestety:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety.. zgadzam sie z \"mam pytanie.......... \" popadamy w skrajności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mina nareszcie sie odezwałaś;) Problem przekłuwania uszu mnie nie dotyczy bo mam chłopca:D Misiek marudny wszystko laduje u niego w buzi, ciekawe ile to potrwa?? Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, czytam tylko nie zawsze mam czas odpisać.. Kajtek też ładuje rączki do buzi.. całe piąstki mu się tam mieszczą :) już sobie gaworzy, jak sobie spi to ja czytam książke albo sprzątam a hitem jest plac zabaw Tiny Love .. uwielbia tam leżeć i łapać za te zabawki, jeszcze nóżki fruwają i kopie zabawki i one grzechoczą a ten się śmieje. . Jedziemy w przyszłym tygodniu do rodziców, pierwszy raz zobaczą wnuka..i moi i P. chociaż już teściowa pytała się kiedy chrzest.. zaczyna się .... a moje dziecko samo zdecyduje czy chce być wyznawcą religii rzymskokatolickiej: Biblia mówi, że chrzest wymaga od człowieka osobistej decyzji, osobistej wiary i nawrócenia, które jest dowodem elementarnej świadomości dobra i zła.(Ewangelia Marka16:16). Chrzest niemowląt czy małych dzieci nie odpowiada więc niestety Bożym założeniom. Pan Jezus powiedział, że Bóg szuka takich, którzy by go wielbili w duchu i w prawdzie (...) a więc w pełni świadomie wybierając między drogami świata a drogami Bożymi. Juz słysze te głosy, że tradycja itd. Rzymscy katolicy uważają, że wiara nie jest w ogóle potrzebna do zbawienia, gdyż środki sprawowania zbawienia jakim są sakramenty, działają automatycznie na mocy samego wykonania obrzędu. Określane jest to łacińskim terminem ex opere operato.W wypadku chrztu niemowląt wygląda to tak, że rzymski kapłan (który teoretycznie może być nawet pedofilem, łajdakiem i ateistą) mamroczący wyuczone na pamięci formułki (w które nie musi w ogóle sam wierzyć!) na mocy samego faktu dokonania obrzędu (ex opere operato) dokonuje magicznego zgładzenia grzechu pierworodnego i włączenia do Ciała Chrystusowego kompletnie tego nieświadomego niemowlęcia. To ma być chrzest o którym mówił Chrystus w Mk. 16:15-16? Toż to nie tylko szyderstwo z Boga i z Jego Słowa, ale także czyste pogaństwo w chrześcijańskim przebraniu. no to tyle ode mnie troszkękontrowersyjny tekst ale poza tym to szanuję decyzję ludzi którzy chrzczą dzieci.. to ICH dzieci i ICH sprawa, Ja wyrażam tylko swój pogląd z którym zgadza się nasz ksiądz proboszcz!!(jak chodził po kolędzie) Dodam tylko, że wspominał tez o pieniądzach za chrzty i inne sakramenty które w znaczący sposób zasilają kasę kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wiktorii przebilam uszka jak miela 1.5 roku,tzn. kosmetyczka, nawet sie nie kapnela ze jej przebila.Dopiero w domu jak zobaczyla w lusterku to nie chciala od niego odejsc,tak sie cieszyla.Codziennie przegladala sie z zadowoleniem w lusterku......dziurki szybko sie zagoily,nie ropialy nim mniejsze dziecko tym szybciej sie dziurki goja , a zreszta takie male jeszcze sie nie boi,ja mialam do mamay wyrzut ze mi nie przebila uszu jak bylam malutka tylkopotem tyle nerwowo i strachu zjadlam zanim sobie przebilam.No ale to sprawa indywidualna rodzicow kiedy chca to zrobic i wogole czy chca????Bo jest wiele kobiet co nie maja wogole kolczykow w uszach bo poprostu im sie to nie podoba.Ja uwazam ze dziewczynki sa slodziutkie w kolczyczkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was pytanie dziewczynki, czy wasze dzidzie jak placza to tez wyginaja sie do tylu jak banan, bo ja zauwazylam od trzech dni ze moja mala tak robi wieczorem przed kapaniem...troche mnie to zaniepokoilo.... Czytalam o problemach z napieciem miesni ale oliwia nie ma zadnych innych obiawow, rozwija sie fantastycznie jest pogodna i w ciagu dnia zadko placze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki.... Kajtek jak marudzi to tez wygina się jak banan do tyłu.. napina się i bioderka do góry.. to normalne... po prostu dzieciaki tak maja .. poza tym rozwija się prawidłowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mina29 mam podobny poglad jak ty co do chrztu, tylko ze mnie nikt nie pyta czy bedzie chrzest, bo znaja moj stosunek to tego wszystkiego. O tyle dobrze. Iga tez sie wygina ale raczej zeby sobie wszystko poogladac, jak wpada w zlosc, i placze to raczki ma blisko swojego cialka i tak przerazliwie placze ze kazdy sie nad nia lituje, jakby jej ktos krzywde robil:)) KOlezanki corka wyginala sie i ryczala (bo inacej tego nie mozna nazwac) i zaczela jak po kazdej kapieli masowac i Kingusi przeszlo, wyciszyla sie i juz nie ma takich atakow . Ja pomimo ze kapie Ige w oilatum tez potem smaruje ja jeszcze jakims mleczkiem i cala jak masuje od stop do glow. Dzis cala noc padalo, Iga przestala marudzic, mysle ze to bylo zwiazane tez ze szczepionka, ale teraz juz ok, spala wczoraj wiekszosc dnia i teraz tez spi, zreszta starsza tez, a zazwyczaj na nogach jest juz o 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mina29 troche mnie uspokoilas, bo juz myslalam ze cos nie tak.Oliwia tak robi od kilku dni, wieczorem bo w dzien nie ma dziecka , taka jest spokojna,siedzi sobie w bujaczju i sie cieszy, przychodzi 18 godz. i sie zaczyna, trudno ja czymkolwiek zajac, ale ja mysle ze ona jest po prostu bardzo zmeczona bo ostatnoie krucej spi w dzien tak 3-4 razy po niecalej godzince, a jeszcze niedawno potrafila przespac 4 godz pod rzad.W nocy za to spi super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak u nas.. przychodzi ta 18 i się zaczyna.. to wynika za zmęczenia dziecka i tego że układ nerwowy jest za słaby i nie radzi sobie z wrażeniami całego dnia. wystarczy pół godzinki snu i inne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej odpowiedzcie mi na pytanie.... zrobilam test wyszedl pozytywny , poszlam do lekarza potwierdzic ciąze , powiedzial ze zwykłym badaniem ginekologicznym nie moze stwierdzic wczesnej ciazy , powiedzial abym przyszla dzis do szpitala na usg .. moje pytanie jak to wygladaa? czy bede musiala placic za badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli szpital ma mdobry sprzęt zrobi ci USG przezpochwowe... albo normalnie przez brzuch. to zależy od lekarza.. za badanie wszpitalu oczywiście nic się nie płaci.. ja chodziłam do lekarza prywatnie który pracuje w szpitalu i tam robił mi zawsze USG oczywiście bezpłatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) 21 zapewnw bedziesz miała usfg dopochwowe ,podaje linka http://kobieta.gazeta.pl/edziecko/1,64885,2660587.html co do opłat to nie wiem czy bedziesz musiała placic ja byłam prywatnie i płaciłam 40 zł Wera mój mąż nie może rozpracowac tego powiększania zdjęc na onecie , może spróbuj zapytac na majowych albo czerwcówkach które zakładały blog:) Moja Martynia odkryła wczoraj nosek i była wielce zdziwiona dotykając jego:D Matynka także po całym dniu wrażeń prz\\ed kompielą jest rozdrażniona i niespokojna, po kompieli wszystko mija , cycus i spanko:) Pozdrowienia Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera na czerwcówkach blog pisze Rusałka ,ale jej nie będzie 2 tygodnie , a na majówkach brygida26, jak zapytasz o te powiększenia napewno powie co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_krz
Mam pytanie, czy wypalanie lub wymrażanie nadżerki jest bolesne? Wykonuje je lekarz w gabinecie czy trzeba iść do szpitala na dłużej. i Czy potem to długo boli. Moja Roksanka kończy dziś 4 miesiące. jak ten czas leci. ja uszek małej nie chcę przebijać, bo boję się że rana będzie się długo goić, choć przyznam, że strasznie podobają mi się kolczyczki u takich maleńkich dziewczynek. Ale sama się nie odważe, bo nie chcę narażać małej na ból i cierpienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga.. nie boli.., nie trzeba iśc do szpitala wypalnanie odbywa się w gabinecie.. możesz tylko czuć zimno.. to przez ten środek chemiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA JA TEŻ MAM NADŻERKĘ, ZRESZTĄ NIE PIRWSZY RAZ. POPRZEDNIO MIAŁAM WYMRAŻANĄ. JEST TO BEZBOLESNY ZABIEG WYKONYWANY W GABINECIE LEKARSKIM, POTEM IDZIESZ DO DOMU. W SUMIE BARZO DOBY, ALE MUSIAŁAM ZA NIEGO ZAPŁACIĆ. KACPI TAK INTENSYWNIE SSIE KCIUK, ŻE CZASAMI AŻ SIE DŁAWI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA NIE PRZEBIŁAM USZU DZIECKU Z PRÓZNOŚCI BO CO MA WSPÓLNEGO JEDNO Z DRUGIM. wIEM, ŻE IM MNIEJSZE DZICKO TYM MNIEJ STRESU PIERWSEJ CÓRCE TEŻ PRZEBIŁAM GDY MIAŁA TRZY MIESIĄCE I NIE WYOBRAŻAM SOBIE ABY IŚĆ TERAZ Z NIĄ - MAJĄC CZTERY LATA ABY USIADŁA I DAŁA SOBIE PRZEBIĆ. JEŻELI KTOŚ JEST INNEGO ZDANIA TO JEGO SPRAWA, ALE Z CZYMŚ BEZOSOBOWYM NIE DYSKUTUJE A TO ZE SIĘ NIE PODOBA TO KWESTIA GUSTÓW A O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE GDYŻ TO JEST ODCZUCIE WYŁĄCZNIE SUBIEKTYWNE. AGNES_BDG BYŁAM U KOSMETYCZKI I KOLCZYKI NA SRUBKI, ZA JAKIES PÓŁ ROKU JEJ ZAMIENIE NA KOLUSZKA ZDJECIA JESZCZE NIE MAM ALE PRZY NAJBIŻSZEJ OKAZJI ZROBIĘ I PODAM LINK A TERAZ ZMYKAM PAPAP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie..........
Nie z proznosci, powiadasz?Aaaaa, chcesz powiedziec ze z troski o dziecko , bo jak napisalas : im mniejsze dziecko tym mniejszy stres.Gdyby chodzilo Ci o troske , to w ogole darowalabys dziecku ten konkretny stres.Ktora matka, naraza swoje dziecko swiadomie na jakikolwiek stres , duzy czy maly?Nie wyobrazasz sobie zeby isc z czteroletnia dziewczynka do kosmetyczki ktora spokojnie dalaby sobie przekluc uszy? I slusznie! Bo po co ? Bo mamusi sie tak podoba? Nie lepiej poczekac , az dziewczynka bedzie na tyle duza , ze sama zechce, i bez stresu podda sie zabiegowi? W Twoim przypadku nie lepiej, bo a nuz dziecko nie bedzie mialo takich upodoban. A przeciez mamusi tak bardzo podobaja sie KOLCZYCZKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"mam pytanie\"... Zamiast się przejmować uszkami naszych coreczek, zajmij się uszami swoimi albo swojego dziecka, o ile je masz. To czy się dzieku przebije uszy, tak samo kiedy i czy w ogóle się je ochrzci to indywidualna sprawa każdej z nas. A to forum jest po to żeby pisać i wymieniać się poglądami a nie żeby najeżdżać na kogoś, kto ma inne poglądy od Twoich. A tak w ogóle to mam wrażenie, że to chyba jakaś kwietniówka co nie ma odwagi się ujawnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×