Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Teraz postaram się poodpisywac WAm :) odnośnie teletubisiow to TYnia nie gląda , chociaz ostatnio u kuzyna spodobała sie jej zabawka teletubis z dzwiękiem i światełkiem więć moze sprubujemy kiedyś obejrzeć , chociaż z drugiej strony to to o czym pisałyście jest zastanawiające czy to aby bajka dla dzieci;);P Agnes moja też nic nie pije i jic nie opróćz banana i flipsów :) a waga super więc nie ma się czym martwić:) Rybko polecam tą roladę , nawet mój mąz powiedział że dobra, gdzie on zawsze mówi może być , więc coś w tym musi być:) A i nie wiem czy MArcelek dzis obchodzi imieniki , więc wszystkiego dobrego i zdrówka🌻 sylwia ja tezczasmi robie te kluseczki , wszyscy je lubimy a Mateusz chyba najbardziej:) Sylvia póki co ciesz się synkiem do września a potem będziesz sie martwic - może wygracie w totolotka i nie będziesz musiała iśc do pracy - a w środę kumulacja - 7 milionów do wygrania:) Serek gratuluje podwyzki:) Aniu 26 wilekie buziaki dla Milusi 👄👄👄 za pierwsze kroczki na naszym forum:) Aniutka cieszę sie że mogłam pomóc - owocnych poszukiwań:) roza my ez mamy psa w domu ale pluszowego i Martynia chętne go ciągnie za ogon , jest też pies na podworku ale z tym Tynia się nie bawi;) my podajemy cebion ok. 5-6 kropelek:) Elizabetak jak zdrówko :)i podziwaim już tyle dni ćwiczysz tą swoją 6w:) Wera ja też słyszalm o tych przepełnionych szpitalach - miejmy nadzieje że nasze dzieci to ominie a te w szpitalach szybko wróca do zdrówka:)super zdjecia Oskarka , zwłąszcza te z jak pokazjue soje stopki:) Renla o kurcze to teraz siedem lat nieszczęsic ale na szczęsie Julce się nic nie stało a gaaniem mamy sie nie przejmuj bo równie dobrze to mogło stac się przy niej:)no i zdrówka dla Ciebie:) Ksiak ale zmarła w serialu czy naprawde?????????????????????????? Asmanka daj znac co u WAs:) DZięki dziewczynki za gratulacje i miłe słówa👄 Zmykam bo TYnia dorwała się do szuflady i wyciągnęła koszlki do segregatorów (ok. 80 szt.);)lecę posprzątac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza ja dziś pytałam pediatry czy jak nic się nie dzieje to podawać krpoelki i pwiedziala ze tak - profilaktycznie :) Sa podobno nowe kropelki Vibovit niemowle:) Zelaza nie musimy już podawć - super bo ząbki byłyby czarne Terazjuz uciekam A po tych pierogach (mimo że były pycha) znowu njestem głodna;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka siedzi na podłodze wśród stosu zabawek i marudzi. Dzisiaj byłam z nią u okulistki. Niestety udrażnianie kanalika jest nieodzowne. Jutro idę z nią na rehabilitacje. Byłam dzisiaj po skierowanie u pediatry. Dała mi jeszcze skierowanie do neurologa i na badanie krwi i moczu – nie prosiłam o to ale jak dała to się przejdę z Aśką. No i dała mi jeszcze stos jakiś ulotek. Aśka miała zajęcie z tymi ulotkami – chyba z godzinę je czytała i nawet żadnej nie próbowała zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do Asi na dywan bo chyba nikogo nie ma. Może brzuszki poćwiczę. Właśnie zjadłam grześki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serek wiezialam ze tym teletubisiem cos nie tak! aj smaka tylko robisz a ja juz dzis post!, niedobra ty:P ide kapac ige naraa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek może po tym udrożnieniu skończa sie problemy z oczkiem Asieńki :) zdrówka dla niej:) Elizabetka moze skoszyujesz moich pierogów z truskawkami , zostały się co prawda dla męza ale co tam jęsli chcesz to prosze bardzo;) Martyniajuż śpi a Mati zaraz tę zzmyka do łóżka a ja czekam na męża powinnien zaraz być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko bardzo chetnie bym zjadla pierogi, ale lubie tylko z jednym nadzieniem (wybredna jestem) - ruskie, tylko i zadne inne, tylko ruskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko dawaj te pierogi i to szybciutko ja sobie jeszcze poleje śmietanką mniam już otwieram buźke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ruskich to raz sprubowałam jak teściowa zrobiła i były obrzydliwe ale może ktoś robi leprze to chętnie spróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia ja nie ogladam :) już od dawna :) ale idę bo padam na pysk taka jestem zmęczona... :( dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marcel śpi już od godziny, ja poćwiczeniach też już jestem gotowa do spania. Widze że chyba wszystkie poszłyście już spać. Słoneczko mój synek imieniny ma 10 marca ale za życzenia dziękujemy. Ja też słyszałam że jak potrzebny w pokoju dodatkowy wieszak to najlepiej rower treningowy kupić :). Ide spać bo padam z nóg. Dobranoc do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Wercia :) spałam jak zabita do samego rana bo Toska się (chyba) nie budziła :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WZystkiego nan naj naj i dużo zdrówka dla Majeczki🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️ I wszyskiego nan naj naj i zdrówka dla Małgosi🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️ Kurcze wczoraj było ok. a dziś TYnia leciutko pokasłuje:( zobczę do jutra jak dalej będzie kasłąc to ide do lekarza (nie kaszle cały czas tylko od czasu do czasu) Ide na kawusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) My na nogach od 7 rano:) Słoneczko dzieki ze sie zapytałaś o cebion🌻 Ciesze sie ze morfologia super i masz zdrowe malenstwo, oby tak dalej:) Aniutka jak dzionek sie zaczą? dziekujemy za życzenia❤️🌻 Mała coś marudzic zaczeła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, ja uz po kawusi:) a Iga mi ostatnio super spi, ma tylko jedno karmienie w nocy,a potem spi do 8 rano, hmm cos sie znowu poprzestawialo jej, tak ze sie tez wysypiam. Teraz siedzi na kocyku i wcina platki kukurydziane, ale narobila nimi balaganu. Zdecydowalam sie na wysadzaniej jej jak skonczy 10 miesiecy, tak ze musze wygrzebac nocnik z piwnicy. Mysle ze to nie za pozno a ni nie za wczesnie, kolezanka zaczela wysadzac corka jak ta miala poltora roku, narazie bez efektow, za pare dni konczy dwa latka. ja sie dzis juz dobrze czuje, antybiotyk chyba dziala, jutro skocze do pracy wystawic oceny dlugopisem, bo to ostateczny termin, i bede sie kurowac dalej. A dzis z rana sie powazylam ubylo mi w sumiej 4 kg, i 3 cm w brzuszku, 2 w udach i 2 w biuscie, a pupa ani rusz, tez by jej sie przydalo, no nic, ale 6 weridera jest super, oprocz brzucha nogi tez swietnie ciwcza, wiec moze ten spadek od tego, bo biust wiadomo ze zawsze to co najlepsze spada odrazu:P to tyle z relacji odchudzajacych, kasik jak sie trzymasz??? aniutka te cwiczonka wymagaja na poczatki 4 minut potem systematycznie sie to zwieksza, ale mysle ze znajdziesz 10 min czasu na nie, co?? dasz rade:))), bo mowie ci brzuchesz jest swietny po nich:) ide jesc sniadanko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko własnie czytam ze mała ma kaszelek, moze w nic sie to nie przerodzi:) Maja tez ma taki jakby ja drapało gardełko, taki delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa zazdroszcze nocy, dzis mała czesto sie budziła:O:O Alez sie zaparłas w odchudzaniu, 4 kg do tyłu- gratulacje. Ja bym chyba nie wytrwała w takim postanowieniu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rózyczko dzień się zaczął z górnego \"C\" czyli maruda i wszystko źle :( połozyłam ja już na drzemkę...zobaczymy co z tego wyjdzie :) Elizabeta to gratulacje !!! jesteś \"wielka\" :) a tyłeczkiem to się nie przejmuj, podobno szerokie bioderka i duża pupa sa sexi :P no kochana...jak tak mówisz to zaczynam :P tylko jak mi jeszcze cycek schusnie to chyba pozyczę od córki biustonosz 65 aa :P dziewczyny moja Tosia też coś pokasłuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka ja tez za jakiś miesiąc albo i wcześniej zacznę próby nocnikowe bo potem jak pójdę do pracy to nie wiem czy ktoś to za mnie zrobi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo chyba wszystkie poszły na kawkę i sniadanko :) Rybka a jak tam u Ciebie efekty ćwiczeń? Kasika a Ty już też masz kaloryferek? :P Asmanka łobuziarko napisz cos do nas jak tam córeczki bo normalnie umieramy ze zmartwienia :( mam nadzieję ze lepiej, napisz coś małpo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutak roza dzieki:)0 aniutka dobrze ze wpisalas wielka w cudzyslow:)):P, wiesz ja tez nie jestem zbyt systematyczna, ale tych cwiczen nie mozna przerwac, i czytalam ze mierzyc powinno sie dopiero po skonczeniu calej serii, bo brzuch jest ponoc opuchniety troche, przynajmniej tak pisza na innych topikach, mnie tam chyba nic nie puchnie:P iga sama pije kaszke:)) zuch dziewczyna, ale raczkowac nie chce, siedzi przygotowuje sie do tego poczym sie wycofuje, brakuje jej odwagi. zaraz pojdzie spac i bede miala chwilke spokoju dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja się już chyba nigdy nie wyspie:(:(:( Elizabeta gratulacje!!!!🌻 U mnie dpbrze, wieczorem zrobimy kontrolne wazenie i mierzenie, ale do twoich efektów mi daleko, zresztą 4 kilo to by mi wystarczyłó:P A ty do ilu dążysz? Kaloryfera nie mam:D Ale dzis 8 dzień więc może się niedługo pokażę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×