Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Elizabetaa jakie Ty historie wypisujesz, aż mi ciarki przeszły. Bidulek, te dzieciaki to chyba spod dziemi wygrzebują te \"paprochy\" Oby wszystko dobrze się skończyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka Dzieki za zyczenia :) Jula juz duga noc idzie na głodno spac, nie wiem co jej jest, ryczy jak jej probuje dac mleko z kaszka. Dzis stanela przy foteliku i przewrocila go na siebie. Szok, na szczescie stałam obok i nic sie nie stalo. Juz ma mały katarek. ja nadal chora:( Kasika, Twoj Kacperek to duuzy chlopak, i te włoski:) Elizabeeta, to straszne co napisałas. Zaraz tez biore sie za odkurzanie.... nigdy nie wiadomo, co taki maluszek znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes nie jesteś sama ja też chora katar cieknie mi tak że nie moge patrzyć,zresztą Oskar też ma katar jak naraźie to tylko to.Zdrówka tobie i Julce. Elizabet dobrze będzie ,niestety trzeba teraz pztrzeć co te nasze dzieciaczki robią bo przecież teraz to są małe odkurzacze wszystko co znajdą to do buźi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genaro co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genaro co to jest
co?bo piszesz takie pierdoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes może to zęby wychodzą bo u nas tak było na noc wogule niechciał jeść ,dawałam mu przez sen a po 2-3 dniach pojawiły sie ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up do góry
co z wami ??????????????????? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krupnik i pulpety w sosie smietanowo pomidorowym ale ja mam pulpecika duszonego w wodzie :) A Ty co za specjały masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pierożki z kapustą ,mięskiem i grzybami i z barszczykiem.Zapraszam bo zrobiłyśmy z mamą 200 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mna jak z dzieckiem:) Najlepsze pierogi to te których Ty nie lubisz ruskie najlepsze danie pod słońcem... Powiedz mi jakie te herbatki pijesz i czy są \"efekty\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tej diety, to mnie by chyba szlag trafił, jakbym miała tak siedzieć i liczyc kalorie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tydzień idziemy z Karlosem na impreze karnawałową. Zapisałam się juz do kosmetyczki i fryzjera, sukienkę bede miała w poniedziałek. Hura!! Nareszcie bede wyglądać jak człowiek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik ale ci fajnie:))), ja jakos nie moge sie przemoc i zostawic Igi komus wieczorem, ale planuje pojsc do teatru rozrywki na sylwester na bis, wtamtym roku bylismy, kolezanka ma wtyki i zalatwia nam wejsciowlki na symboliczne pieniadze, i w ten sposob juz sie duzo razy odchamilam:))) a w tym roku pojdziemy raczej na popoludniowe przedstawienie:)) chyba to przezyje bez dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam babcie, ale jakos nie potrafie, wydaje mi sie ze beze mnie nie zasnie, ze bedzie tesknic i wogole, moze jak skonczy rok i zaczne ja odstawiac oc piersi to bedzie mi latwiej, bo narazie to ja jestem chyba bardziej od niej uzalezniona niz odwrotnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×