Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Elizabetka Ty to wogóle mi się nie pochwaliłaś swoimi słoneczkami:( a Ciebie z chęcią bym \"obejrzała\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze !!!!!! To dziecko musi mieć kombinezon??????????? Bo ja też nie mam. Mamy kurtkę, szalik, czapki buty (za duże :)) ale kombinezonu nie :( Chyba też się za czymś rozejrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka dzięki :) i tak trzymać :P nie bój się nie pękną, Kasika też tak nie chciała pokazać i jak się pokazała to ochocho :P a Ty masz już labę kochana :) Asmanka fajowski :) i niedrogi moja Asia dzisiaj znowu nocuje u koleżanki i właśnie mi napisała sms a że idą lepić bałwana.... niech żyją ferie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój małżonek własnietańczy w kuchni robiąc sobie kolację... a to była tylko mała whisky z colą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuknęłam i prosze co ja widzę zdjęcia:)dzieki serdeczne ale Ci powiem Iga to wygląda mi na diabełka:P Rybko no nie musi ja do tej pory też spodnie, kurtka ale śnieg więc niech sobie poraczkuje na nim troszke. Dzisiaj jeździła z siostrą na sankach Aniutka to Ty do wyrka do Tomka jak Asi nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutko Twój tańczy a mój jak zwykle ogląda TVN Turbo , ale to dobrze bo moge sobie z Wami podziedzieć. Miał iść po piwko i nie zdążył:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie że już po 22 a ja jutro do pracy więc chyba zaraz pójde spać , może mąż przyjdzie to się jeszcze poprzytulamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka no ferie są...aaa u Ciebie pewnie w innym terminie...zapomniała ja głupia baba :P Asmanka e tam... zdąże do tego łóżka i tak jestem do nizcego bo @ :( szkoda zeTośka nie raczkuje też bymją puściła :) ale radocha by była :) jak Asia pojedzie to planuję się z Toskiem wykąpać w wannie, pewnie będzie wesoło z Asią często się kąpałam jak była mała a teraz będzie zazdrosna ;( a jak wróci to jej pozwlę się z Toskiem wykąpać bo Tośka ją uwielbia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin zakończył oglądanie, więc i ja się żegnam z Wami. Kolorowych snów, dobranoc kobity kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wszystkie jesteście kochane i bardzo dziękuje za cieplutkie słówka, od razu sie lzej na duszy robi. Moj Diabełek konczy dzis 10 miesiecy, wiec poniewaz to jedyne moje szczescie chce sie pochwalic, ze do perfekcji opanowała wchodzenie i schodzenie z wersalki, wszystkich wiekszych zabawek uzywa jako podstawek zeby sie gdzies wdrapac. Na dzwiek muzyki kreci tyłkiem i wymachuje rączkami. Umie pokazac gdzie kotek ma oczko i nosek, a ulubione jej powiedzenie to : mama nie nie nie i kreci przy tym głową. Wiele rozumie, ale jak mowie nie wolno, to udaje ze nie słyszy. Strasznie kochana z niej istotka. Przechwalam sie tu troche, ale dla kazdej Mamy jej Dziecko jest najcudowniejsze i nie martwcie sie, ze Wasze Skarby czegos tam nie robia, na wszystko przyjdzie pora. Buziaki dla Was kochane Kobietki i Waszych Cudownych Maluszków. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 26 dzień dobry :) to wszystkiego naj naj dla Milenki ja to się zastanawiam jak to możliwe że taka róznica rozwojowa między naszymi szkrabami, a przecież Twoja Milunia o miesiąc starsza od mojej przynajmniej prawda? Dobrze mysle?? Iza też kręci głową \" nie nie\" usiądzie na kolanach i zaczyna podskakiwać tz, robi \"patataj\" jak jej tak własnie powiem zaczyna podskakiwać/ Robi \" baran baran buc:)\"i jeszcze wiele wiele innych rzeczy... Dzień dobry pozostałym kafeterowiczkom i maluszkom... JAk minęła noc?? u nas cała przespana:P, ale i tak głowa mnie boli:( u mnie to tak jest jak nie boli to nie boli jak zacznie to przez kilka dni:( Kasika laseczko wstawaj, gotowanie czeka, sprzątanie, sanki:P aniutka pewnie kaca leczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) my na nogach od 6 rano,do tego mała cały czas ryczy i marudzi, chyba niezły dzionek sie zapowiada:O Ania co za postepy:) trzymajcie sie:) Elizabetaa ide kłasc mała bo okropna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana u nas noc okropna, od 2 mała budziła sie cały czas:( małpa przyszła:P widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego, samych usmieszków i radości dla Izulki ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ i dla Milusi ❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Ania26 ile uśmiechu i radości w tym co napisałas :) i tak trzymać bo to najwieksza nasza rodość - nasze dzieci :) GRATULACJE!!!!! Asmanka jakiego kaca :P nocka przespana :) cała :) Elizabetka idź, idź :) Róza to tzrymaj się kochana :( skąd ja to znam chociaż u nas ostatnio jakby lepiej z humorkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są Teletubisie to można na luzaku wypić chociaż kawę :P Asmanka A Twoja Izulka zaczyna dreptać? a jak tam jej siadanie? bo u nas narazie jakby wszystko stanęło w miejscu chociaż widać że jest coraz silniejsza i pewniejsza i taki łobuziak się robi że hej :) Kasika a jak tam policzek Kacperosa :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kaszke zjadła o 6:30 i zaraz dostanie kromeczke z serkiem topinym pieknie nauczyła się gryźć aż miło patrzeć... Zaczyna powoli przestawiać nóżkami ale to niemrawo jej idzie. Ona natomiast telewizje ma głęboko w nosie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałki są dla mnie chyba najgorsze bo przeraża mnie wizja całego tygodnia, całe dnie sama :( a jeszcze jak pogoda taka jak dziś...wieje, pada...brr to już wogóle :( tylko bym jadła i piła słodka kawkę :( ostatnio byliśmy na kolacji u znajomych i kolega powiedział \"o przytyło Ci się trochę\" ja na to że wiem itd, ale potem 10 razy się w lustrze oglądałam i faktycznie dupsko rośnie :( ale mam fajny humor :( lecę bo Teletubisie mówia pa,pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty o siadaniu ja o śniadaniu:):) Siadanie bez zmian mi sie tak wydaje wydaje. Siedzi, ale z nóżkami na boki z leżenia nie usiądzie sama ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×