Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

a jak ją nauczyłaś gryźć? tzn, wiem że pewnie sama ale jak Tosce daję coś innego niż chrupką kukurydzanego czy wafelka ryżowego to zaraz jak ugryzie wiekszy kawałek to ma odruch wymiotny i nawet potrafi zwymiotować...cudaczek z niej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uczyłam :) Samo przyszło na początku miała jak Tosia odruch wymiotny A TY się nie przejmuj tym , że pupsko urosło, wrócisz do pracy zaraz Ci zleci kochana a poniedziałki moga być wesołe głowa do góry zjedz sobie kosteczke czekolady;) i juz będzie lepiej. U nas słoneczko świeci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj jestem głodna \\MArcin pojechał zawieźć Natalie i do banku i po chleb i pewnie za godzine wróci dopiero.... a mi sie juz marzy ten chlebuś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) moja Majeczka wszystko gryzie, jabłuszko, bułeczkę:)ale coś nie chce zadnego serka i twarozku, dzemu tez nie i wedlinki tez. Naj;lepiej bułka z masłem he he Aniutka to fajnie masz ale nic wiecej nie mowię aby nie zapeszyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko :) wszystkiego naj naj dla Izulki 🌻🌻❤️❤️ Słoneczko spoznione zeyczenia dla Martynki 🌻❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka czekolady w tym domu to już dawno nie było :P a taki świeży chlebuś...mniam :) wiem ze dupsko zleci ale nie lubię tak bonie wiadomo jakie ciuchy kupować...u mnie tak bywa, tyję potem chudnę i potem znowu tyję... ale smęcę Roża ciii zeby nie zapeszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo u nas tez się przedziera przez chmury słoneczko :) Tośka już ziewa więc ja kładę i spadam coś zjeść :) narciaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smecisz:), po za tym nie ma co zwracać uwagi na gadanie innych chłopów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tak samo:) Asnana nareszcie śnieg i w olsztynie i okolicach:) wczoraj mąz przyciągną sanki dla małej:) ale jeszcze nie byłyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzięki kochane za miłe słowa😘 U nas odwilż, pada deszczi plucha:O Zaraz jadę się podpisać do urzędu pracy. Będe potem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza no superowo my już byliśmy na saneczkach dzisiaj też idziemy i jutro dopóki nie stopnieje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika własnie sie zastanawiałam gdzie sie podziewasz, bo Kacpero pewnie ucina sobie drzemkę:) W**** mnie ta reklama nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie troche cykam z sankami, zastanawiam sie czy nie bedzie ryczeć he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siadasz na sanki bierzesz majeczke w krok:) a mezuś Was ciągnie i frajda dla niej jak i dla Ciebie:P Iza jeździła z Natalią i tak fajnie oczka mrużyła bo śnieg jej padał na buźke. Kasika ..a ta reklama to prawda jest w....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam tej reklamy dość . Witam wszystkich. Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych jubilatów 🌻🌻🌻 Róża ja robiłam wróżbę z obrączką i wyszło że będzie jeszcze jesen chłopak. Zarobie się przy tych chłopach :( Silvia my w sypialni też mamy okno dachowe więc wiem co to znaczy jak coś po nim leci, a jak wiatr zacina i pada deszcz to ja spać nie mogę. Asmanka, Aniutka wy to macie fajnie w domku z dziecmi. Zazdroszcze ale może od marca na jakiś czas też wróce jak nie dostane podwyżki. Lece pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąz w pracy wiec taka opcja odpada:( trzeba czekac do soboty ale czy śnieg bedzie ojjj. Rybko no no samych mezczyzn bedziesz miała w domu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta dzięki za zdjęcia teraz przynajmniej wiem kto siedzi po drógiej stronie kabla :) Twoje dziewczynki to wyglądają na niezłe urwiski tak jak mój Marcel takie niewinne minki a pewnie już myślą co zbroić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WAs kochaniutkie:) Aniutka i Róża dziekujemy za życzonka:) Sto latek , uśmiech i zdrówka dla Milusi🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 I sto latek , usmiechu i zdrówka dla Izulki🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 Kasika super wyglAdzasz :) Wpadne jeszcze pznej bo jest moja mama :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta ja tez chce twoje zdjecie:P Aniutka dzieki za mejla, swietne te zdjecia:) cholercia nie m,am czasy was poczytac i poodpisywac, ale znajde dzis obiecuje, narazie uciekam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Ja w pracy jestem. Trochę się obrobiłam to do Was na pogaduchy wpadłam. U mnie wszystko dobrze. Asieńce chyba rosną kolejne ząbki bo przez ostatnie dwie noce spała bardzo niespokojnie. Na razie ma dwa – jakoś tak od ok. 3 miesięcy. Pozdrawiam i dołączam się do życzeń. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam teraz duza przerwe, wiec dorwalam sie do komputera w pokoju nauczycielskim:)) Kasik jak przyjde do domu po pracy to ci wysle, ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wrzućcie jeszcze raz na forum link do tych ćwiczeń na brzuszek. Bo ja ćwiczę tak wg własnego schematu ale coś coraz rzadziej. Może jak będę ćwiczyć wg jakiegoś programu ćwiczeń to się prędzej zmobilizuję. Moja Aśka jest dla mnie okrutna – woli zupy ze słoika od moich. 😭 Jak to źle świadczy o mojej „sztuce” kulinarnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również przesyłam gorace zyczonka zdrówka dla córuni Ani26 i córuni Asmanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisałam wczesniej do piątku będzie moja mama , zajmuje się Tynia gdy ja jade z MAtim i po Matiego dzo szkoły:) Nie mam więc kiedy podopisywać , teraz babcia poszłą z Matim na sanki:) Mąz pracuje tjk że jak wychodzi o 5 to rwaca o 17 a jeszcze we wtorki i czwartki to o 19 b ma angielski Lece bo Tyni musze zmienic pileuche:) Pozdrowionka i całuski Elizabetka ja tez chce Twoja fotkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu zaglądam, ale tutaj dzisiaj pustki. Jak ja mam czas popisać to Was nie ma. Czy ja też mogę prosić o zdjęcia na elaj@mm.pl W odpowiedzi prześle Wam swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówka dla dzieciaków❤️ Serek moje zdjęcia masz na fotosiku, a jeśli mozna to przeslij mi swoje na mejla, jak wyżej:) Słoneczko--masz racje, babcie się przydają:) ] Elizabeta czekam. Chyba reklamę zciągnęli:D OBy na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka--wyślesz te przepisy, jak bedziesz miała czas?? Aniutka-domek dostaliśmy w spadku po dziadku:) I teraz remontujemy... Kochana, źle z tobą, że już imprezy opuszczasz, choć z drugiej strony, Tomek+gin to chyba lepsza perspektywa:P To skąd się znamy??:D:D Sylwia76--kochana ja tez upycham rzeczy gdzie sie da:O Nawet za komodą:D Annia80--no nareszcie jestes❤️ Gratulacje mieszkanka. Agnes--udanych zakupów domkowych. Ania26--Wow juz 8 kroczków?? Super ta nasza MIlenka😘 I nie martw się kobito, jak kiedys bedziesz miała czas możemy się umówić na kawe... Elizabeta--ale masz menu, MNIAM Wera-troche zjadłam, przyznaje się bez bicia, ale trudno, taka okazja to pewnie,,,za rok:O Sylvia27--cos jest w powietrzu, bo mnie też ciągle bolała głowa:( Asmana--ja tez mam @ bleee;) Nic dziś nie robiłam, z wymienionych przez ciebie rzeczy, l enia mam:P Sółoneczko--ale bym zjadła te wasze frytki.... Serek- tu masz te ćwiczenia http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=176 Rybka-I ty też z pólnocnej Polski?:( Wsztstkie sie tam zabrałyście?!;) Róża--oby dzisiejsza nocka była lepsza, my przesypiamy całe od 5 nocy:) Ja dziś kupiłam oczyszczanie i jest o niebo lepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×