Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Musze Wam jeszcze dodac ze zupka chińska powinna byc ROSÓŁ Z KURY!!! Fotki wysle oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dziekuje i obiecuje nie piratować:P Renolka no problem:) Kasika Marcin się zaczerwienił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po obiadku. Chciałam Wam jeszcze napisać jak to byłam w zeszły piątek z Joasią u okulistki w szpitalu wyznaczyć się na sondowanie kanalika bo są podejrzenia o jego niedrożność. Niestety jak się dowiedziałam, że zabieg wykonują w narkozie to zrezygnowałam. Liczę na to, że może ten nieszczęsny kanalik z czasem sam się poszerzy i udrożni tym bardziej, że oko ostatnio nie ropieje. Z tego co pamiętam to Dowy Dianka miała też udrażniany kanalik. Ale Dowa się nie odzywa. Wystawiłam Asię w wózku na balkon. Liczyłam na to, że zaśnie. Niestety tak się rozpłakała (czyt. darła się w niebogłosy), że aż ludzie chodzący po chodniku zadzierali głowę w górę. W tej sytuacji musiałyśmy się ewakuować do mieszkania. No i wiadomo co nastąpiło dalej – natychmiast zasnęła na naszej kanapie. Mam do Was pytanie, czy Wy już zmieniłyście foteliki samochodowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek ja jeszcze nie zeminiłam, ale juz myslę nad tym A co do zabiegu dziwne, bo Iza miała to mieć i bez narkozy, Dała mi lekarka antybiotyk w kroplach i po tym wszystko jej przeszło. Niestety nie pamiętam nazwy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingap to super ze jestes znowu z nami!!! I gratuluje dzisiejszego zębolka!!! Sylwia76 ~ Wyglądasz bardzo ładnie w nowej fryzurze, bardzo ładnie Ci w tym kolorze, korzystna zmiana. Ja po urodzeniu dziecka też zmieniłam kolor tylko odwrotnie niż Ty bo na ciemny i własnie mysle o powrocie znowu do bladu bo odmładza tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana – mi powiedzieli, że dziewięciomiesięczne dziecko jest już na tyle duże, że nie da się w spokoju przeprowadzić zabiegu bez narkozy i ta narkoza jest niezbędna, żeby mała była unieruchomiona. Renoma – to ile Ty masz lat, że się chcesz odmładzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, doczytałam że wkleiłaś zdjęcia jednak otwiera mi się tylko jedno to przy stole :( Prześlij mi inne na maila….. pleaseeee…. No i niezła laska z ciebie :P Rybka je jestem z Poznania :D a właściwie byłam bo od prawie 5 lat już tam nie mieszkam :( i teraz moim nowym miastem jest Wrocław a wszystko przez mojego husbenda :P Aniutka znam te firmy w Gądkach i miałam w jednej z nich pracować no ale wyprowadziłam się z Poznania i na 3 2-3 miesiące mi się nie opłacało bo i tak musiałabym zakończyć współpracę. Asmanka kombinezonie bardzo fajowy no i za jaką rewelacyjną cenę :) Rybka dzicko nie musi mieć kombinezonu :) Ja mam dla Kacpra kombinezon 2 częściowy spodnie + kurteczka bo tak dla nas wygodniej. Dostaliśmy od mojej przyjaciółki kombinezon po jej synku, jednoczęściowy ale to nie to. Na leżąco jeszcze OK. ale do siedzenia się nie nadawał bo wbijał się tu i tam. Spodenki od tego 2 częściowego to zakładam kiedy jest naprawdę zimno bo jak jest tak znośnie to mam jeansy z polarkiem i inne ocieplane spodenki. Natomiast kurteczkę od tego kombinezonu nosi teraz cały czas. Też chciałam kupić coś na allegro ale niestety nie było rozmiarów albo były takie co się nam nie podobały. Jak przyszły pierwsze zimne dni to poszliśmy i kupiliśmy w sklepie ale nie będę pisać za ile bo to aż szkoda słów …. Asmanka zrobiła świetny interes !!! Aniu26 spóźnione naj, naj dla twojej Milenki 🌻❤️🌻 i pogratulować tak mądrej i wspaniale rozwijającej się córeczki !!!!! Co do fotelika to my już od grudnia mamy nowy bo Kacpiemu już w listopadzie tak na prawdę nogi wystawały. Zdecydowaliśmy się bo długim szukaniu i naradach na sprawdzony chicco Key-1 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=146539839 Jesteśmy zadowoleni bo jest dużo szerszy niż np. maxi cosi priori no i Kacpi jest zadowolony bo jak w nim siedzi to widzi co się dookoła dzieje ;) Aniutka jak katarek Tosi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za mejle-:D:D:D sYLVIA WYSŁALAM CI na poczte to co ci sie nie otwierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieprz.... nivea Kasika, jeszcze nie mam ale czekam cierpliwie (a cierpliwość krótka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia76 ja tez chyba kupie ten fotelik, bo ten chicko jest sliczny, ale za drogi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacpi coraz odważniej zabiera sie za raczkowanie a od soboty lubi spędzać czas w łóżeczku bo uczy sie wstawania i strasznie mu sie to spodobało :) Dziś opuszczam w końcu łóżeczko na sam dół chociaż nie wiem czy to coś da bo to zaledwie max.8-10 cm niżej a mój wielkolud to jak wstanie to barierkę ma teraz do pasa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez już obniżyłam łożeczko, bo choc sam jeszcze nie wstaje to zazwyczaj jak sie budze, to on już w łóżeczku siedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia numer już zapisałam dziękuje :) Ty to nic nie zmieniaj super z Ciebie laska ;) Ja kiedyś miałam długie włosy ale od kilku lat krótkie, te i tak jak dla mnie sa już za długie, ale moja obecna fryzjerka nie chce mnie obciąc krócej :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia76 włoski masz super, kto cie tak fajnie strzyże?:) Sylvia za to ma swietny kolor, zawsze mi się taki podobał, ale wyglądałabym w nim jak smierc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×