Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Pozdrawiam kochane, miłego wieczorku!Ja zmykam bo Misia budzi się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! :D Udało mi sie stronkę rozpocząć!:D Pozdrowionka! Lecę,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, dlaczego nie chciałabyś mieszkać na stałe w Pozniau ?? I co studiowałaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sineqanone, Rybka, Sylwia, Elizabeta wysłałam Wam kilka zdjęć ;) Aniu 80 do Ciebie nie poszły bo nie mam Twojego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenki, ale się rozgadałyście hohohoh Kinap witaj tarnowianako kochana, normalnie czytam Was i jak wieczorki zapoznawcze :) Mojej łobuziary nadal nie ma :( Ja jestem wstawiona, więc ide by nie napisać za dużo:P, ide oczywiście dalej pić:P Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia Ja studiowałam Ekonomikę gospodarki żywnościowej na Akademii Rolniczej. A w Poznaniu nie chciałabym mieszkać na stałe bo jest za bardzo zatłoczony jak studiowałam to mi się to najbardziej podobało, wszędzie imprezy, dużo ludzi dużo muzyki i ciągły pośpiech a teraz wydaje mi się że wolę spokój (oczywiście nie przesadny) ale mniejsza miejscowość jest po prostu dla mnie a do Poznania to jadę jak mam ochotę pochodzić po dużych sklepach no i oczywiście jak mam pieniądze. Dzięki za zdjęcia, choć muszę przyznać że akurat Ciebie i Twojego synka dobrze już znam z fotosika :) tak jak jeszcze Asmanke i Were Nie mylicie mi się od samego początku jak tu jestem. Może też wyślę wam parę fotek innych niż na fotosiku, jak zdążę to jeszcze przed M -ką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Kacpi też układał główkę na jedną stronę, była rehabilitantka, pokazała kilka ćwiczeń i potem sama z nim ćwiczyłam. Bardzo szybko ustąpiło. Na szczęscie:) Narzekacie na biust, a ja nawet nie, brzuch gorszy, a biust nawet wrócił do poprzedniego wyglądu, nawet rozstępy zbladły, oczywiście o dawnej jędrności nie ma co marzyć...:O Ania80-z tymi włoskami to tylko problem, bo nie ma kto go obciąć, każdy się boi:P sineqanone -ty już mi kiedys zdjęcia wysyłałaś, bo Cie pamiętam:) Figure masz super i jaki fajny brzuch:) Serio Sylwia76- mogą być i zdjęcia z przed 10 lat, a co tam, jak ma ci to humor poprawić..:D To ja wyśle z przed ciąży:) Sylvia27- mówisz, że to brąz?? A ja bym sobie głowe dała uciąć, że czarny:P Rybka-Ekonomikę gospodarki?? WOW Musisz mieć głowę do matematyki, ze mnie to była zawsze noga:P Asmana--hejo pijaczynko:P Co tam znowu doisz? heheh Podziel się Serek-Śliczna z Ciebie dziewczyna:) Dzięki za zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iga raczkuje!!!!! noramlnie szko, przychodz do zlobai pytam sie pani jak tam iga cos cwiczy to raczkowanie, a ona ze juz sobie fajnie radzi, zdziwilam sie, posiadzilam ja w domu na kocyku i mowie iga chodz, a ona przyszla i polazla z psiej miski chaplsla odrazu jego jedzenie, bllleeee, ale sie zacznie, obdzwonilam juz chyba wszystkich znajomych ze szczescia:))))) IGA RACZKUJe oznajmia dumna mamusia, ach acha ach ach jaka jestem szczesliwa, a teraz poczytam cos cie nabazgraly narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ale Wy tu nadajecie.... Julka doczekała się pierwszego ząbka :) Wstaje przy wszystkim, co jej się wydaje podporą, oprócz tego robi różne śmieszne figury, podnosi tyłek w rozkroku i inne takie. Chętnie bym zobaczyła Wasze fotki też, jakby co to podaję maila: agnes78@op.pl Ja juz nie pamietam kiedy ostatnio wyszlam normalnie na zdjeciu :( pozdrawiam wszystkie mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, wiedziałam małpko że sie czepisz tego koloru, to brąz i to jasny ... .tak pisze na opakowaniu :P Serek, dzięki za maila. Śliczna z ciebie dziewczyna a Asieńka jak laleczka :) Rybka, to fakt małe i ciche miasto czy nawet wioska mają swój urok ale w dużym mieście też jest fajnie, tu zawsze się coś dzieje i wszystko jest \"pod ręką\" :) A zdjęcia wyslałam yeż do Ciebie bo były tam tez inne niż na fotosiku ;) Zmykam na M :) Buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... tak mi przypomnialo jak przeczytalam post Elizabety. super, ze mała raczkuje. Szkoda, ze tylko mamy takie zapracowane, ze panie ze zlobka albo niania ( jak u mnie) dumnie donosi o postepach. Czasem smutno mi, ze mala rosnie a ja tak malo czasu z nia spedzam w tygodniu, ze duzo spraw mi ucieka. Kumpela z pracy ma małego synka, dwuipółlatka i opowiadała, jak w ciagu tygodnia chorobowego miała okazję spędzić więcej czasu z małym, usłyszeć jak ładnie mówi, pobawić się z nim razem itp.Jak mi to dzis mowiła, to dotarło do mnie, że mam tak samo. W tygodniu ciągle gonitwa a w weekendy staram się to nadrabiać. Z drugiej strony jakbym nie pracowała, to chyba bym dostała w głowę. Gdybym mogła, chętnie bym pracowała na 1/2 etatu, ale to nie możliwe. Mała śpi ( święto lasu!) Wczoraj buszowała do 22.30 Odkąd nauczyła się siadać, to nic nie da jak ją położe spać. Siada, potem wstaje i chodzi w łóżeczku dookoła i ani myśli iść spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocwiczylam i ide spac, a wy sobie gadajcie:P musze odespac dzisiejsza nieprzespana noc pa do jutra elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.Ja tak na chwilke.Z Oskarem jest spoko nic nie słychać . Przesyłam wam link na test na spostrzegawczość http://www.bmastudio.pl/tester/ miłego wieczorku.Acha mam likier to zapraszam to znaczy trochy jkuż zostało :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciezarowki :) ja tez mam termin na kwietnia, na 30, ale jeszcze sie zalapuje :) pozdrawiam wszystkie ( wszystkich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ciszymy się bardzo że będziesz miała dzieciątko, tyle że o rok młodsze od naszych :) Zyczę zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak chyba to prawda, ze kobietom w ciazy zmniejsza sie ilosc fald mozgowych :D pomylilam roczniki :D zycze wszytkiego naj z dzieciaczkami, ja juz jedno mam, tyle ze z 2005, buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa WIELKIE GRATULACJE dla Igusi :D 🌻🌻🌻 Super że mała ruszyła, teraz to już zacznie się bieganie za nią ;) Agnes_Bdg gratuluję pierwszego ząbalka :D 🌻🌻🌻 martaHB żczę szczęśliwego rozwiązania i zdrówka dla twojego maleństwa :D Aniutka, dlaczego się dziś nie odzywałaś ???? Zmykam spać i chciałam Wam powiedzieć dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam spioszki, chyba dzis bede znowu pierwsza:)) moja noc znowu nieprzespana ale z atrakcjami, bo iga obudzilam sie o pierwszej nakarmilam ja i buszowala do 3, potem znowu ja nakarmilam i zasnela, a ja nie, i tak lezalam w tych ciemnosciach do 5 , zla na siebie ze nie moge zasnac i nagle slysze ze ktos otwiera wejsciowe drzwi mylse zlodziej, morderca, ale cisza pies siedzi cicho, wiec zakradlam sie do przedpokoju a drzwi zamkniete obeszalam cale mieszkanie i nic, i to byl moj sen, ze ktos otwiera drzwi, potem poszlam spac i mialam kolejny, snilo mi sie ze jestem w piekarni ale tam bylo ronych ciast i ciasteczek mniam, i wiecie co tam jeszcze bylo, ubrania, przesliczne ubranka w ktorych zaczelam buszowac i wtedy wpadla policja i skonfiskowala facetowi wszystkie ubrania bo nie mozna tego w piekarni sprzedawac:) :P , potem sie obudzilam nakarmilam ige i znowu mi sie znilo, ze moj chlop przyprowadzil jakas pania do domu, jak sie obudzilam to sie na niego obrazilam, ale mial ubaw ze mnie:P wiec wnioski z tej opowiesci chyba lepiej nie spac , niz spac i miec omamy nocne:)):P:):P:):P:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam aniutka martwie się:( Dzisiaj kontrola z Iza ciekawe ile waży... Serek prosze zdjecia.. Teraz lece papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana aniutka chyba gdzies wybyla, bo rozmawialam wczoraj wieczorkiem z nia chwilke a na gg ma opis \"pakowanie, nocka i fiuu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×