Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Słoneczko nie tylko Ty masz dzis spóźniony zapłon. Ja po walentynkach jeszcze nie doszłam do siebie. Asmanka jak fajnie ze sie odezwałas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam po czym miec spoznionego zapolonu a jakas taka rozbita jestem, zrobilam sobie teraz drzemke ale iga sie tez obudzila i trzeba bylo wstac a tak spalabym chyba jeszcze asmanka fajnie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera nie napisałam MArcinowi na kartce aby kupił selera a nie ma telefonu Elizabetkaa my to mamy z tym selerem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juka ma nózke 12 cm. W ogóle duża jest. Asmanka no ten motorek jest super tylko ciekawe jak na trawie bedzie jezdził, choc kółka ma duże to może bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Asmanka przeciez do sklepu masz rzut beretem;) Renolka no to Julka ma całkiem spora nózie:) Elizabetka jak sampoczucie i Igulka- zdrówka dla niej:🌻 Wercia Ty czasmi nie zapominij kupic selera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumpela która ma rodzic od tygodnia jest na patolgoi , bo jest po terminie , a dziś maja jej dać na wywołanie:)tydzien temu pojechala z bólami porodowymi a w szpitalu wszystko przeszło ale juz do domu jej nie wypuścili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko iga nawet ok, ale troche od czasu do czasu odkaszlnie sobie, wiocznie jej katarek splywa, troche to dziwno bo w nocy tak szczekala, od krtani a rano to tak mokro zaczela kaszlec teraz zjadla danio cale i wcina z siostra paluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nocy się najczęsciej zaczyna chorubsko ,a le może iguli przejdzie:) A ta kumpela ma synka który 17 lutego skonczy 4 latka , więc może dzidzia chce oobchodzic urodzinki razem z bratem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jak tam po walentynkach?? Widze że humorki dopisują. U mnie też. Aniutka napisz jak tam opiekunka, spodobała się małej? Elizabeta dobrze że Iga lepiej się czuje 🌻 dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki rybka:))) dzis ja przetrzymam w domu ale jutro musimy isc na te bioderka, i przesunac badania, ale to moge w nastepnym tygodniu zalatwic a co dzis robicie na obiad? ja narazie robie krupnik a na drugie mysle sobie patelnie z ryzem i warzywami z mieskiem w sosie pomidorowym, ale narazie mam sile tylko an myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka my ja dziś serwuje makaronik z sosem pomidorowym wlasnego pomysłu:) miało być spagethi ale z szafki wygrzebałam tylko świderki ( a do sklepu nie chce mi się iśc bo pogoda pod psem) Rybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko mniam dzis jest chyba jakis niz ogolny, napewno dla mnie niz intelektualny, pogoda faktycznie pod psem,bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no była opiekunka i jestem pod wrażeniem :) Tośka się do niej śmiała i nawet rzucała jej piłeczki i mówiła \"da\" żeby jej podawała...aż się wzruszyłam :) a ja jeszcze nie zjadłam nawet pół pączka :( a i najważniejsze: zadzwoniła do mnie pani z gabinetu rehabilitacji że zwolnił się termin, ktos odwołał wizytę i jedziemy dziś na 16-tą a tak mieliśmydopiero za miesiąc - ale się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka super że naina spodobała się Tosi:) Ja też jeszcze nie jadłam pączków bo męzuś dpiero coś przyniesie jak wróci z pracy:) i super że już dziś idziecie na rehabilitajce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nażarłam się pączków niesamowicie :D :D :D Siedzę teraz bezwolnie na fotelu i nie moge się ruszać z przeżarcia :D hihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu nie najem sie paczkow, mialam sobie zjesc jednego, ale nie chce mi sie isc do sklepu:) oj te lenistwo, zdechne sobie gdzies w konciku a robotnicy kapia przed domem kopara, a tam jest moje drzewko posadzone z koazji narodzin igi, i mam nadzieje ze mu krzywdy nie zrobia, bo chyba podusze:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja obiadłam sie obiadkiem --------pyszniutki mi wyszedł:D , synio jak się zajadal , TYnia zjadła 3 świderki, ale na tym sie skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dużo selerów :) A ja na obiadek zrobiłam pulpeciki w sosie pomidorowym :) Ja nie zjadłam ani jednego pączka bo jakoś nie mam ochoty popatrzyłam tylko , może wieczorkiem. Kasika a ty co ????????????? , nie możesz dojść za dużo pączusiów zjadłaś czy wczorajsza nocka Cię wykończyła :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabet jakbym widziała Oskara też w takiej pozycji sobie śpi :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona nadal tak spi, przykrylam ja tlko zeby nie zmarzla:))) te dzieciaki to maja dziwne pozycje do spania:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×